pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Belgia grała na każdym turnieju źle patrząc jakich zawodników mieli więc cieszy że obejmuje Portugalię
1
@bartekvisca Idealizujesz. On kial dobrą tylko część sezonu 19/20 a później był zjazd. Kibice Milanu cieszyli się że w końcu odszedł.
0
@Cotutajsiedzieje No to git. Bardzo słaby trener
0
@Coutinho007 Obrzydzenie trwa już dłużej. Był po prostu Messi który robił dwójkowe zagranie z Alba ale w zasadzie był to jedyny schemat w ataku
7
Ferran MVP. Zatrzymał Savica który by strzelił z główki w końcówce
0
@LewoSkrzydlowy11 Dobrze że on gra a nie placek Eric bo byłoby ciężko utrzymać wynik z jego pełnymi majtami.
0
Na cholere dawać czerwo jak oboje chcieli małego mma. Uczmy się od hokeistów i zostawiajmy w ich w spokoju
3
Sztanga akurat miał dobry moment jak na siebie to go zmienia na Roberto. Gramy teraz środkiem którym nigdy nie graliśmy na wyjeździe z Atleti
3
Kessie gral takie samo gowno w Milanie więc nie dziwmy się. Zagrał tam dobra połowę 19/20
2
Pamiętajcie że za Xaviego w lidze mamy więcej szczęścia niż rozumu dlatego jestem spokojny o końcowy wynik. BTW nie jest aż taki zły ten mecz. Atleti u siebie mało sobie kreuje sytuacji
1
Gra głową Busquetsa to całkiem zabawny widok.
1
@BorzyKrzys Bo ma 50 lat. Ma papiery podbite jak to gościu z Afryki
0
@Cobra303 Ale nadal złem
0
W sumie nie ma co się dziwić ze dostajemy od lat oklepy w LM. Przy 8-2 był jeszce "mistrz" Rakitic do tego tartaku w środku.
0
@Firestone Na razie cichy bohater transferowy
0
Piękna akcja, dawno nie było tego u nas. W ogóle bardzo dobry mecz. Dembele kolejny gol za 3 miesiące.
3
Konterka w naszym stylu. Poczekaliśmy aż przeciwnik wroci
0
Niezmiernie mnie cieszy że Araujo Kounde i Christensen są zdrowi co oznacza ławę dla Erica.
0
@LS Zdecydowanie. Najlepsze jest to że w OZ jest jeszcze 10 innych świetnie wykreowanych postaci. Każdy odrażający na swój sposób.
6
@LS By musiała odejść od konsoli i zgolić wąsa :>
0
@LS W OZ postać Simmonsa zwala z nóg. Człowiek tak go nienawidzi że ma ochotę wejść do telewizora aby go zabić. Genialnie zagrana. Chyba do żadnej postaci w serialach nie czułem takiej odrazy.
0
Więzienie OZ - mógłbym ciagle wracać do tego serialu. Widziałem już wszystkie sezony kilkukrotnie i pytanie. Jakie produkcję polecacie o tematyce więziennej?
0
Kilka słów o naszym hamulcowym
https://weszlo.com/2023/01/05/sergio-busquets-barcelona-przyszlosc/
0
@pauletaa Była promka na stronie wahoo to wziąłem zwłaszcza że naczytałem się dużo o awariach Tacx i Elite. 3700 zeta to wydaje się dobra cena. Sprawdzę na razie ZWIFTA bo jakiś bon na 2 miechy darmowe mam
0
@pauletaa Wahoo kickr v5
Zastanawiam też się nad tą podstawką do podjazdów
0
@pauletaa W zasadzie sam nie wiem. Kilka lat temu miałem krótką przygodę to jeździłem sobie po trasach po prostu w ramach treningu i myślę że teraz będzie podobnie.
0
Jeździ ktoś na trenażerze? Jaka aplikacja najlepsza? ZWIFT a może jest coś innego?
6
@Rewolucja123 Proste 11/12 gra stawała się coraz powolniejsza. Widać było wypalanie Xaviego, braki w obronie. LM była blisko ale Chelsea wykorzystała swoje szczęście. W lidze było masa meczy bez błysku i dużo pogubionych punktów. Kolejny sezon to już pamiętny wpierdziel 7up i kontynuacja zjazdu. Mimo że ligę zgarnęliśmy z rekordem to do gry było również wiele zastrzeżeń (w klasykach byliśmy wyraźnie gorsi od RM)
0
@BorzyKrzys
Dla mnie filmy spidermana są nie do oglądania wręcz poza pierwszą trylogią która duży nie urywała. Jak odpaliłem tego z 2021 to miałem wrażenie że leci jakiś serialik dla nastolatek.
0
@bartekvisca Znam takie pary którym to odpowiada i są ze sobą kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Mój wujek z ciocią się nie lubią, nie gadają ale żyją i mieszkają 40 lat ponad. Finansowo we dwójkę jest im łatwiej mieszkanie utrzymać.