pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 Czara ognia choć nie jestem jakimś wielkim fanem uniwersum ale pamiętam że te część czytałem z największymi emocjami.
0
@Piorun W ogóle poszukiwania, kaucję, czy śmierć to śmiech na sali w tej grze
0
@daniel32778 Tylko że w lidze hest jeszcze więcej takich nieudaczników jak on.
0
@Rastafarnianin
https://x.com/KaaliMnar/status/1611001686490812417
1
@Encore
Jeśli ja miałbym wybierać drużynę i gracza za którego mógłbym najwięcej zapłacić to byłoby tak.
1. Mbappe
2. Haaland
3. Bellingham
4. Valverde
5. Vinicius
6. Pedri
7. Musiala
8. Foden
9. Kimmich
10. Nkunku
0
@arasz1819 Najlepiej gdyby cała czwórka paliła wrotki z tego klubu zabierając piątego Memphisa. Tyle przeciętniactwa za tyle kasy nie widziałem dawno.
0
@arasz1819 Jak zacznie strzelać i grać z poważniejszym rywalem to będzie nasz
0
Wchodzi w końcu najlepszy skrzydłowy
0
Ta drużyna mentalnie już siadła po pierwszym meczu z Interem. Nie widać chemii, zagrywek, schematów, liderów. Wychodzimy bądź co bądź dość mocnym składem jak na nasze realia i dajemy sobie wbić 3 bramki.
Ps. @arasz1819 proszę, Twój Fati ratuje te kompromitacje
0
To bylby jaja gdyby jeszcze Pep nam Garcię opchnął za 20 baniek.
0
@Jakub1513 @Sulimo Przecież nie od dziś wiadomo że u ŚO najważniejsze jest przyjęcie piłki. Nesta, Puyol, Stam , Pepe, Vidic, Rio, Terry to byli wybitni technicy i wirtuozi.
4
@LewoSkrzydlowy11 No jest najlepszy jak Busi. Dopóki nie przyjdzie lepszy przeciwnik i go wyjaśni tak jak ja Ciebie w dyskusjach.
1
@arasz1819 Vinivius zrobił 20g + 20a w zeszłym sezonie a Fati się leczył a dziś wygląda jak wrak na półmetku sezonu. Co mi po potencjale. Oceniam stan realny. Zresztą i potencjału nie widzę u Fatiego który po kontuzji nie ma żadnej dynamiki i przez pół roku nie widać żadnego progresu. Przed kontuzją owszem, wykazywał się na lepszego grajka.
5
@arasz1819 Ale gdzie porównywać Viniciusa który od początku robił niesamowity dym na skrzydle i miał niezwykłą lekkość w mijaniu rywali i rajdach do Ansu który nie ma na razie nic w zasadzie. Przecież gołym okiem było widać że Vinicius odpali tak czy siak.
27
Chłopak wart 15-20 mln po 4 operacjach z pensją 6mln na rękę (!). Na pewno będą tłumy po niego
1
@MesQueUnClub_87 Postawi na sprawdzonego Glika i Krychowiaka którzy dają doświadczenie tej kadrze.
0
@Janas11224
-1pkt -@pt9 za morde
2
@Kidd Nie wybiegnie bo Xavi już dmucha i huha aby wybiegł na Manczester. Przecież biedak nie wyobraża sobie składu bez naszego hamulcowego.
1
@koksik2700 Fajna rzecz w trasy jak ktoś dużo jeździ. W domu jednak nie mogę się skupić przy audiobookach.
1
@Chada U mnie opłaca to pracodawca ale gdybym sam kupował to raczej nie zdecydowałbym się dla siebie. Do lekarza chodzę rzadko i wydaje na wizytę 200-300 zł jednorazowo w roku a przy abonamencie jednak musiałbym się zmuszać jak wspomniałeś na badania kontrolne itp. W każdym razie od Alianz trzymaj się z daleka.
0
@Chada Ja płacę 300 ziko na siebie i zonę na Alianz i jest mega gówniane. Sami mi wybierają termin wizyt i w zasadzie ani razu mi się nie udało umówić na 4 próby
0
@Chada jaka cena za luxmed?
1
@Zoker Fajne konkretne babki. Ładne całkiem, mają coś w sobie
18
@Deviler Ja sobie poradzę. Ważne abyś ty miał gorzej
15
@Deviler Ja pójdę zagłosować na PiS aby zrobić Ci na złość. Jestem złośliwy.
0
@tomek8756 Sprzęt medyczny
1
@vangoor Byłem w tym roku na kilku rozmowach. Niestety masa firm jest tak dziadowska że szkoda gadać. Żadnych procesów sprzedażowych, CRMy to jakiś kosmiczny wynalazek, żadnych planów na pozyskiwanie klientów i samowolka w sprzedaży. Oczywiście wszędzie minimalna + niejasne prowizję. Jak mówiłem o minimum 6-8k na rękę to przecierali oczy że zdumienia, a mam już 8 lat doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniem sprzedażą cholernie ciężkich produktów.
Po kilku rozmowach doceniłem swoją firmę i pracuje z jeszcze większym zapałem.
2
Oglądając inne drużyny mam wrażenie że tylko w Barcelonie jest jakaś chłosta za próby długich piłek czy podań z pierwszej piłki które mogą zakończyć się stratą piłki. U nas przez większość czasu jest nabijanie podań do najbliższego. Taki Arsenal ciagle jest w ruchu, próbują różnych zagran bez żadnych kompleksów. Jak będzie strata to trudno, organizujemy się od nowa.
5
Średnia wieku dzisiejszej 11stki Arsenalu, lidera tabeli PL wynosi - 24 lata.
4
@Yiamuiaijahaima A co ma ksiądz to twoich okien czy ogródka?