pt9

0

@Kitek1640 Czara ognia choć nie jestem jakimś wielkim fanem uniwersum ale pamiętam że te część czytałem z największymi emocjami.

pt9

0

@Piorun W ogóle poszukiwania, kaucję, czy śmierć to śmiech na sali w tej grze

pt9

0

@daniel32778 Tylko że w lidze hest jeszcze więcej takich nieudaczników jak on.

pt9

1

@Encore
Jeśli ja miałbym wybierać drużynę i gracza za którego mógłbym najwięcej zapłacić to byłoby tak.

1. Mbappe
2. Haaland
3. Bellingham
4. Valverde
5. Vinicius
6. Pedri
7. Musiala
8. Foden
9. Kimmich
10. Nkunku

pt9

0

@arasz1819 Najlepiej gdyby cała czwórka paliła wrotki z tego klubu zabierając piątego Memphisa. Tyle przeciętniactwa za tyle kasy nie widziałem dawno.

pt9

0

@arasz1819 Jak zacznie strzelać i grać z poważniejszym rywalem to będzie nasz

pt9

0

Wchodzi w końcu najlepszy skrzydłowy

pt9

0

Ta drużyna mentalnie już siadła po pierwszym meczu z Interem. Nie widać chemii, zagrywek, schematów, liderów. Wychodzimy bądź co bądź dość mocnym składem jak na nasze realia i dajemy sobie wbić 3 bramki.

Ps. @arasz1819 proszę, Twój Fati ratuje te kompromitacje

pt9

0

To bylby jaja gdyby jeszcze Pep nam Garcię opchnął za 20 baniek.

pt9

0

@Jakub1513 @Sulimo Przecież nie od dziś wiadomo że u ŚO najważniejsze jest przyjęcie piłki. Nesta, Puyol, Stam , Pepe, Vidic, Rio, Terry to byli wybitni technicy i wirtuozi.

pt9

4

@LewoSkrzydlowy11 No jest najlepszy jak Busi. Dopóki nie przyjdzie lepszy przeciwnik i go wyjaśni tak jak ja Ciebie w dyskusjach.

pt9

1

@arasz1819 Vinivius zrobił 20g + 20a w zeszłym sezonie a Fati się leczył a dziś wygląda jak wrak na półmetku sezonu. Co mi po potencjale. Oceniam stan realny. Zresztą i potencjału nie widzę u Fatiego który po kontuzji nie ma żadnej dynamiki i przez pół roku nie widać żadnego progresu. Przed kontuzją owszem, wykazywał się na lepszego grajka.

pt9

5

@arasz1819 Ale gdzie porównywać Viniciusa który od początku robił niesamowity dym na skrzydle i miał niezwykłą lekkość w mijaniu rywali i rajdach do Ansu który nie ma na razie nic w zasadzie. Przecież gołym okiem było widać że Vinicius odpali tak czy siak.

pt9

27

Chłopak wart 15-20 mln po 4 operacjach z pensją 6mln na rękę (!). Na pewno będą tłumy po niego

pt9

1

@MesQueUnClub_87 Postawi na sprawdzonego Glika i Krychowiaka którzy dają doświadczenie tej kadrze.

pt9

0

@Janas11224
-1pkt -@pt9 za morde

pt9

2

@Kidd Nie wybiegnie bo Xavi już dmucha i huha aby wybiegł na Manczester. Przecież biedak nie wyobraża sobie składu bez naszego hamulcowego.

pt9

1

@koksik2700 Fajna rzecz w trasy jak ktoś dużo jeździ. W domu jednak nie mogę się skupić przy audiobookach.

pt9

1

@Chada U mnie opłaca to pracodawca ale gdybym sam kupował to raczej nie zdecydowałbym się dla siebie. Do lekarza chodzę rzadko i wydaje na wizytę 200-300 zł jednorazowo w roku a przy abonamencie jednak musiałbym się zmuszać jak wspomniałeś na badania kontrolne itp. W każdym razie od Alianz trzymaj się z daleka.

pt9

0

@Chada Ja płacę 300 ziko na siebie i zonę na Alianz i jest mega gówniane. Sami mi wybierają termin wizyt i w zasadzie ani razu mi się nie udało umówić na 4 próby

pt9

0

@Chada jaka cena za luxmed?

pt9

1

@Zoker Fajne konkretne babki. Ładne całkiem, mają coś w sobie

pt9

18

@Deviler Ja sobie poradzę. Ważne abyś ty miał gorzej

pt9

15

@Deviler Ja pójdę zagłosować na PiS aby zrobić Ci na złość. Jestem złośliwy.

pt9

0

@tomek8756 Sprzęt medyczny

pt9

1

@vangoor Byłem w tym roku na kilku rozmowach. Niestety masa firm jest tak dziadowska że szkoda gadać. Żadnych procesów sprzedażowych, CRMy to jakiś kosmiczny wynalazek, żadnych planów na pozyskiwanie klientów i samowolka w sprzedaży. Oczywiście wszędzie minimalna + niejasne prowizję. Jak mówiłem o minimum 6-8k na rękę to przecierali oczy że zdumienia, a mam już 8 lat doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniem sprzedażą cholernie ciężkich produktów.

Po kilku rozmowach doceniłem swoją firmę i pracuje z jeszcze większym zapałem.

pt9

2

Oglądając inne drużyny mam wrażenie że tylko w Barcelonie jest jakaś chłosta za próby długich piłek czy podań z pierwszej piłki które mogą zakończyć się stratą piłki. U nas przez większość czasu jest nabijanie podań do najbliższego. Taki Arsenal ciagle jest w ruchu, próbują różnych zagran bez żadnych kompleksów. Jak będzie strata to trudno, organizujemy się od nowa.

pt9

5

Średnia wieku dzisiejszej 11stki Arsenalu, lidera tabeli PL wynosi - 24 lata.

pt9

4

@Yiamuiaijahaima A co ma ksiądz to twoich okien czy ogródka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?