pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ważne że kadra jest lepsza od Bayernu Monschium według ekspertów przed sezonem.
5
Genialny kopniak ze stałego fragmentu. Widać że ćwiczone. Dmebele na początku nie wiedział nawet że on ma to wykonywać.
9
Dembele to jest mem w czystej postaci. Cała czwórka skrzydłowych to mem
2
Mam nadzieje ze doliczy 2 minutki a nie więcej
0
@LewoSkrzydlowy11 Nie.
0
@matirix20 Jako fan Barcelony mam to w dupie jeśli mam być szczery
1
@LewoSkrzydlowy11 Jeżeli ktoś jest najlepszy na swojej pozycji w Barcelonie to nie zawsze oznacza że jest to dobry gracz. W tym przypadku oznacza to jak słaba jest Barca nie mając nikogo lepszego.
Kim jest Valverde, Xavier, Setien, Koeman czy Lucho wśród poważnych i dobrych trenerów?
0
@LewoSkrzydlowy11 Fakt, zapomniałem że od lat gramy świetnie, Busi niszczy kolejnych rywali, oni boja sie z nim mierzyc a Barcelona gra jak z nut. Rok w rok kompromitacje w pucharach to przypadek. Oczywiście miernoty jak Roberto też mieli w tym udział aby nie było że obwiniam jednego gracza tylko.
10
Był płacz jak odchodził Puyol, Iniesta, Xavi. Był smutek jak żegnaliśmy się z Eto, Suarezem czy Pedro. Z kolei na Busiego szykuje szampana. Niesamowite aby tyle lat grać w pierwszym składzie i od tyłu lat nie mieć formy ani rywala o 1 skład.
3
@Firestone Żeby uspokoić grę bo za szybko jest.
1
@Rewolucja123 Czyli taki skład jak podał Bundy. Busi od 6 lat nie widział formy
0
@Worny taktyk na później
0
@VegetaPolska No i co w tym złego? Przynajmniej jest na czym zawiesić oko. Mam się oglądać za zakonnicami?
0
@Emhyr Ja to tam psów nie rozumiem że się boją. A niby takie mądre zwierzęta. Moje kotełki z zaciekawieniem patrzą przez okno
3
@Emhyr Od kilku dobrych lat Barcelona pieprzy nam życie wiec co to jeden sylwester.
0
Na jakiej stornie, aplikacji najłatwiej ułożyć sobie plan treningowy gdzie są filmy do ćwiczeń?
1
@macio_944 Komentarza jego ciężko się słucha ale z kolei jego kanał na YT z filmami dokumentalnymi to jest top.
2
@Comentateiro Ja przymykam oko jak lajkujesz głupoty o maseczkach więc zrob to samo dla nich co ja dla ciebie. Są święta i nowy rok
0
@takisobiektos Jego asysystenem co go zastępuje, legenda PLK Tomas Masiulis.
0
@takisobiektos Higgins co za rzut
0
Mirotic przez ręce za 3 równo z syreną. Dogrywka na wyjeździe z Crveną Zvedą w Belgradzie nasi koszykqrze grają. Euroliga > NBA
0
@bartekvisca Nie chodzi o ilość ale o fakt bycia docenionym i tego że zarabiasz najlepiej albo jesteś w czołówce
0
@tomek8756 Obie niespecjalnie mi się podobają
1
@Rust_Cohle Odinstalowałem po pstchu ten syf
7
@Azacca https://ibb.co/xqGR9mm
0
@Pawci023x Ten o Fifa i ich machlojkach
6
@PatrychoO Wydaje się że stany w latach 70, 80 i 90 były fajnym miejscem do życia. Nie dotknęła ich komuna, był dużo większy dobrobyt niż w PL w tamtych czasach a u nas wręcz bieda, do tego były to czasy na świecie beż takiej inwigilacji,bez telefonów, byly inne relacje z ludźmi, operowanie gotówką itp.
Jeżeli miałbym wybierać kiedy sie urodzic to właśnie lata 70 w USA. Przeraża mnie obecny świat dokąd zmierza i już zmierzył. Czekam aż za 10 lat gotówka przestanie istnieć i będzie to gwóźć do trumny(kontroli wszystkiego)
2
@Wojcio Są to rzeczy które każdy słyszał w życiu po 1000 razy a Janusze zawsze się jarają jakby znali sekrety tajemniczego świata.
4
Najlepsze są Janusze które myślą że są mędrcami i imponują wszystkim powiedzeniami:
- "słuchaj mlody zdradzę Ci sekret, jak jest dużo tirów na parkingu to znaczy że dobra knajpa"
- "gadają o tym w mediach po to aby odwrócić uwagę od dużych rzeczy które planują"
- "Lej 95 zamiast vervy bo to jest to samo a przepłacasz"
A wy jakie powiedzenia Januszowe lubicie najbardziej?
5
@BorzyKrzys https://media.tenor.com/OWcNcw_MgbgAAAAC/pfft-water.gif