pt9

1

Ważne że kadra jest lepsza od Bayernu Monschium według ekspertów przed sezonem.

pt9

5

Genialny kopniak ze stałego fragmentu. Widać że ćwiczone. Dmebele na początku nie wiedział nawet że on ma to wykonywać.

pt9

9

Dembele to jest mem w czystej postaci. Cała czwórka skrzydłowych to mem

pt9

2

Mam nadzieje ze doliczy 2 minutki a nie więcej

pt9

0

pt9

0

@matirix20 Jako fan Barcelony mam to w dupie jeśli mam być szczery

pt9

1

@LewoSkrzydlowy11 Jeżeli ktoś jest najlepszy na swojej pozycji w Barcelonie to nie zawsze oznacza że jest to dobry gracz. W tym przypadku oznacza to jak słaba jest Barca nie mając nikogo lepszego.

Kim jest Valverde, Xavier, Setien, Koeman czy Lucho wśród poważnych i dobrych trenerów?

pt9

0

@LewoSkrzydlowy11 Fakt, zapomniałem że od lat gramy świetnie, Busi niszczy kolejnych rywali, oni boja sie z nim mierzyc a Barcelona gra jak z nut. Rok w rok kompromitacje w pucharach to przypadek. Oczywiście miernoty jak Roberto też mieli w tym udział aby nie było że obwiniam jednego gracza tylko.

pt9

10

Był płacz jak odchodził Puyol, Iniesta, Xavi. Był smutek jak żegnaliśmy się z Eto, Suarezem czy Pedro. Z kolei na Busiego szykuje szampana. Niesamowite aby tyle lat grać w pierwszym składzie i od tyłu lat nie mieć formy ani rywala o 1 skład.

pt9

3

@Firestone Żeby uspokoić grę bo za szybko jest.

pt9

1

@Rewolucja123 Czyli taki skład jak podał Bundy. Busi od 6 lat nie widział formy

pt9

0

@Worny taktyk na później

pt9

0

@VegetaPolska No i co w tym złego? Przynajmniej jest na czym zawiesić oko. Mam się oglądać za zakonnicami?

pt9

0

@Emhyr Ja to tam psów nie rozumiem że się boją. A niby takie mądre zwierzęta. Moje kotełki z zaciekawieniem patrzą przez okno

pt9

3

@Emhyr Od kilku dobrych lat Barcelona pieprzy nam życie wiec co to jeden sylwester.

pt9

0

Na jakiej stornie, aplikacji najłatwiej ułożyć sobie plan treningowy gdzie są filmy do ćwiczeń?

pt9

1

@macio_944 Komentarza jego ciężko się słucha ale z kolei jego kanał na YT z filmami dokumentalnymi to jest top.

pt9

2

@Comentateiro Ja przymykam oko jak lajkujesz głupoty o maseczkach więc zrob to samo dla nich co ja dla ciebie. Są święta i nowy rok

pt9

0

@takisobiektos Jego asysystenem co go zastępuje, legenda PLK Tomas Masiulis.

pt9

0

@takisobiektos Higgins co za rzut

pt9

0

Mirotic przez ręce za 3 równo z syreną. Dogrywka na wyjeździe z Crveną Zvedą w Belgradzie nasi koszykqrze grają. Euroliga > NBA

pt9

0

@bartekvisca Nie chodzi o ilość ale o fakt bycia docenionym i tego że zarabiasz najlepiej albo jesteś w czołówce

pt9

0

@tomek8756 Obie niespecjalnie mi się podobają

pt9

1

@Rust_Cohle Odinstalowałem po pstchu ten syf

pt9

7

pt9

0

@Pawci023x Ten o Fifa i ich machlojkach

pt9

6

@PatrychoO Wydaje się że stany w latach 70, 80 i 90 były fajnym miejscem do życia. Nie dotknęła ich komuna, był dużo większy dobrobyt niż w PL w tamtych czasach a u nas wręcz bieda, do tego były to czasy na świecie beż takiej inwigilacji,bez telefonów, byly inne relacje z ludźmi, operowanie gotówką itp.

Jeżeli miałbym wybierać kiedy sie urodzic to właśnie lata 70 w USA. Przeraża mnie obecny świat dokąd zmierza i już zmierzył. Czekam aż za 10 lat gotówka przestanie istnieć i będzie to gwóźć do trumny(kontroli wszystkiego)

pt9

2

@Wojcio Są to rzeczy które każdy słyszał w życiu po 1000 razy a Janusze zawsze się jarają jakby znali sekrety tajemniczego świata.

pt9

4

Najlepsze są Janusze które myślą że są mędrcami i imponują wszystkim powiedzeniami:
- "słuchaj mlody zdradzę Ci sekret, jak jest dużo tirów na parkingu to znaczy że dobra knajpa"
- "gadają o tym w mediach po to aby odwrócić uwagę od dużych rzeczy które planują"
- "Lej 95 zamiast vervy bo to jest to samo a przepłacasz"

A wy jakie powiedzenia Januszowe lubicie najbardziej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?