pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Maxi Jazz nie żyje. Wokalista zespołu Faithless miał 65 lat.
0
@Janas11224 Nie znam gorszego obrzydlistwa. Nawet koty moje do tego nie chcą podejść. Nie wiedziałem o istnieniu tego syfu dopóki świąt z żoną nie spędziłem.
2
@DonCarletto Niestety trzymają. Gdyby odemnie to zależało to byłaby pieczeń polana sosem z mięsa. Niestety jestem tchórzem i pantoflem.
0
@PatrychoO Smutny mozg to musi mieć bramkarz skoro świętuje w tak debilny sposób.
1
@tomek8756 Uwielbiam ale na fazie po prostu jeszcze bardziej. Ogólnie ciężko się przyzwyczaić do drugiej rodziny, ich potraw, zwyczajów, żartów itp. Moja rodzona ma dużo lepszy gust smakowy niż rodzina mojej żony.
8
@MarioVeB! Ja w tym roku właśnie zaczynam pić i jest dużo lepiej. Po cholerę siedzieć z teściowa i jej matką na trzeźwo jak mogę być w dobrym humorze i nie słuchać tego pitolenia. Nie rozumiem tylko dlaczego mając 33 lata na karku dopiero na to wpadłem. Ogólnie nigdy się nie piło u mnie w Wigilię ale skoro w tym roku ka wyprawiam to czemu by się nie napić.
0
@Antimadridista_WR Dużo się nie pomylił oceniając tego pajaca.
0
@ranger3120 Nie ale jestem z polką
3
@fcbarcafan19 akurat mają chwilę przerwy że się nie tłuką.
4
Nie da się lepiej spędzić poranka
https://ibb.co/VTgk39Q
https://ibb.co/LtBr8Gs
0
Przynajmniej Lewy ma teraz czas na poszukanie nowego selekcjonera.
0
NBA 2k23 warta zachodu? Kiedyś NBA 2K to był wzór gier sportowych i było 3 półki nad wszystkim. Ostatnio grałem bodajże w 2k20 i było słabo, bardzo słabo. Czy coś się zmieniło. Mówię głównie o grze online z innymi
0
@macio_944 Oby. Inaczej cały klimat wpizdu
0
@Michu94 Co oni tak w tego Ansu wierzą?
0
@Antimadridista_WR A co zrobil Rami?
2
@AllBundy Najlepszy transfer tego okienka bez dwóch zdań. Piłkarz na lata. Przereklamowany to jest Dembele, Garcia, Raphinia choć na szczęście chyba już nikt całej trójki nie bierze na poważnie.
1
@chrissssty69 Nie dostaniemy 70 mln za gracza z rocznym kontraktem. Królem może być głupoty conjawyzej bo na boisku to marność. Ale cieszmy się że nabija liczby z Getafe i Bilabo.
0
@Antimadridista_WR Mam drugie IX35 z 2014 więc to Tuscon praktycznie. Fakt że 0 napraw przez 5 lat odkąd mam
0
Jakie auto takie ala lekko terenowe polecacie ale aby w mieście też się śmigało? Obecnie użytkuje Santa Fe z 2008 i czegoś podobnego szukam jeśli chodzi o gabaryty.
2
@DCHX https://www.sw.gov.pl/jednostka/sport-w-sw
3
@Deeespacito Każdy będzie lepszy od tego pingwina
0
@DaPidejpi
Paul Pogba - nie rozumiem jego fenomenu. Zaraz 30 lat na karku i kariera przespana
Morata - ma bardzo dobrych agentów
Busi - zakończył poważne granie w 2015 roku a wielu trenerów nadal na niego stawiało. Skutek był opłakany
Rakitić - złapał Pana boga za nogi że trafił do nas
0
Oczywiste że De Jong. Dembele nikt nie kupi za tyle bo jest wart 20 a Raphinia dopiero co przyszedł.
0
@VegetaPolska Mnie wszystkie gry Elder Scrols odrzucały z tego względu że główny bohater jest niemową. Kompletnie psuło to klimat. Morrowinda nie ukończyłem choć tam klimat i tak był w miarę spoko ale walka okropna a Skyrima przeszedłem ale się nie bawiłem w dodatki itp.
0
@VegetaPolska Lepsza i tak Sanah niż Domagały i inne "męskie" granie. Ilość różnorodnych kawałków w stacjach radiowych jest zatrważająca.
1
@cris2706 Canal + TV satelitarna gdzie mam HBO i netflixa , elevny , poksatry premium i canal plus - 130 zł
Disney i Amaozn ok 40 zł
YT premium i Spotify - ok 30zl
Viaplay mam od kolegi
1
@Sau_Ron Nie ma LE w swoim dorobku. Jest to brakujące trofeum do kolekcji
0
Co z tym covidem w tym roku? Tak niemrawo trochę i tyle szczepionek się zmarnuje..
14
@Tigana Ale to nie Laporta doprowadził do tego. Messiego nie dało się zatrzymać. Można mu zarzucić kłamstwo ale nie był przyczyną odejścia.
2
@Rust_Cohle
Dwayne Wade
Adam Wójcik (rip)
Ronaldinho
Puyol
Tyson Fury