pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BorzyKrzys https://media.tenor.com/OWcNcw_MgbgAAAAC/pfft-water.gif
1
Neymar od zawsze prezentował najobżydliwsze zwyczaje i zachowania więc 0 zdziwienia.
0
@LewoSkrzydlowy11 Część jeszcze się nabierała że Rakitić to dobry piłkarz a Busi będzie trzymał poziom. Z drugiej strony Gundogan kopał się po czole w swoim ostatnim okresie BvB i często odwiedzał szpital więc było to duże ryzyko.
0
Deska czy narty? Wybieram się za jakiś czas w góry i czy warto uczyć się na desce? Na nartach jeździłem ostatni raz z 13 lat temu, wcześniej co roku gdzieś tam jeździłem ale nigdy mnie to nie jarało ani nie byłem w tym dobry dlatego pomyślałem że jak już jechać to może spróbować czegoś nowego? Jakie macie doświadczenia próbując obu?
0
@tomek8756 Wrzód z Gothica jedynki
1
Filmiki z mundialu na "Dzieli nas piłka" to coś pięknego.
0
@HarveySpecter Duża część osób powie Ci że nie ma to znaczenia. Ja Ci powiem że to nie przetrwa.
1
@JarekS Ja ostatnio poszedłem na Trefla Sopot i ponownie się zakochałem. Koszykówka na żywo to coś wspaniałego. Niestety wciry był ostatnio od WKS ale ciężko ich pokonać w tym sezonie. Widać rękę Urlepa.
Dla mnie oglądanie NBA to jak oglądanie treningu gdzie każdy gra pod siebie a obrońcy truchtają sobie. Za dużo jest tych meczy w sezonie. Do tego te przerwy i rozciąganie meczy do 3 godzin.
0
Komentarz usunięty
0
@BoreekxD Chłop jest odklejony co widać zresztą po miniaturce.
3
Jaracie się tym sztucznym show NBA gdzie walą cegły w 20 sekundzie albo 20 trójek w kwarcie. Odpalcie sobie prawdziwą koszykówkę gdzie jest walka o każdy cm boiska, gra ZESPOŁOWA i myśl taktyczna. Wiadomo że nie są to monstra fizyczne jak ci z NBA i wiadomo że drużyny Euroligowe miałby marne szansę ale takie poczynania Barcelony czy innych meczy Euroligowych lub ACB ogląda się ogromną przyjemnością jeśli lubimy przemyślane akcje i twardą obronę.
Już 30.12 Barca mierzy się z legendarną Crveną Zvedą Belgrad. godzina 19:00 zapraszam przed telewizory. Tutaj śledzimy aktualną tabelę - https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/standings/
ps. https://zkrainynba.com/doncic-w-europie-trudniej-o-punkty/
36
No i po co psujesz zabawę? Fajnie zawsze poczytać jak pod fake newem jest afera w komentarzach.
0
@LewoSkrzydlowy11 Spoko, rozkoszuj się dalej wpierdzielami w LM, statyczną grą Barcy i kalectwem Busiego. Ja wolę inny styl, inne podejście do piłki, inne zaangażowanie.
4
@michal26 Szczęsny, Davies, Van Dijk, Gvardiol, Walker, Amrabat, Bruno,Kimmich, Mbappe, Messi, Neymar
0
@Emhyr Taki Maxwell typowy
0
@LewoSkrzydlowy11 No iście genialny. Od lat mamy coraz większy problem z tempem i motoryką, co roku dostajemy gwałt, jesteśmy pośmiewiskiem na świecie od lat na arenie międzynarodowej a dopełnieniem był nieudacznik Valverde z Rakiticem i Busim na czele a ty chciałeś Parejo jeszcze gdzieś upchnąć do tego tonącego wozu z węglem.
0
@The_Man Nieugięty ale gdyby od Xaviego to zależało to zostałby z nami na kolejne 4 lata
0
Wymarzona 11stka Xaviego w przyszłym sezonie - https://ibb.co/7R6V5Tn
Ależ to by chodziło
1
@kubix05 Jego biografia to jedna z lepszych książek piłkarskich
0
@tristan87 Jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie to nadal jest to półka wyżej niż Dembuś ale głowa nie dojeżdża. Zachowuje się jak zapłakany smarkacz bez pewności siebie. Potencjał ma największy ze wszystkich gagatków (Dembele, Raphinia, Fati) ale prawda jest taka że cała czwórka nie zrobi oszałamiającej kariery.
8
@AllBundy Nie jest. Nie widzę aby jakikolwiek jakiś gracz się znacząco rozwinął. Ferran się cofnął w rozwoju, Garcia nadal jest plackiem, Pedri gra tak samo dobrze jak za Koemana, Dembele nie łapie kontuzji ale piłkarsko nie jest lepszy, Araujo nie jest lepszy niż za Koemana. Dla mnie wygląda jakby wszyscy stali w miejscu.
0
@Nazio87
Modric
Ramos (oddawał wszystko za klub i zawsze walczył do końca)
Ronaldo Nazarrio
Morientes
0
@NANO77 Nie ma reguły podejrzewam. IW i jej rodzina raczej nie miały ani dużych funduszy ani powiązań z polityką. Po prostu temat stał się medialny bo jest bardzo mało poszlak a działo się to w dużym mieście. Dziennikarze podłapali i puszczali dalej. Coś jak sprawa z zaginięciem Madelaine.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys Oby policja nie dala spokoju i cisnęli kogo się da by to wyjaśnić. Czasem przeraża w tym kraju działanie policji w zagadkowych sprawach kryminalnych.
0
Ciekawe czy coś się ruszyło w sprawie Iwony Wieczorek konkretnego. Zatrzymali Pawła- kolegę z którym była tego dnia na imprezie, odkryto że kasował dane z jej komputera. Teraz od kilku dni policja przeczesuje Zatokę Sztuki a Blance Lipińskiej która była tam menadżerką i miała powiązania spłonął dom dziwnym przypadkiem. Od kilku godzin kilka radiowozów na sygnale w Zatoce Sztuki, tylko co po tylu latach można tam znaleźć?
Z kolei kuzyn Patryk z którym Iwona była w związku a jego zeznania nie trzeba trzymały się kupy gdzie logowanie telefonu sugerowało że mógłby brać w tym udział nikt nie cisnie. Dziwna cała ta sprawa.
0
@Jaski1899 Nie, ale jego mimika i durne miny nie pomagały w odbiorze filmu.
0
Na noże 2 znowu pokazuje jak Netflix może spierdzielić film z potencjałem. Szkoda bo jedynka była świetna a Glass Onion to sredniawka.
0
@GuerillaAthletic Lekkoatletki to wieszaki a siatkarki to monstra powyżej 175 cm. Zdecydowanie wolę panie z filmów. O technice i umiejętnościach nawet nie wspomnę.
1
Maxi Jazz nie żyje. Wokalista zespołu Faithless miał 65 lat.