Przy tym karnym widać instynkt strzelecki Suareza. On był zaskoczony tą piłka, ale i tak zdołał ją wpakować do bramki. Inna sprawa że była ona dla Neymara.
Podczas gry w Liverpoolu nikt nie składał poważnych ofert za niego? Bo przecież przez cały okres w The Reds był w dobrej/świetnej formie i zastanawia mnie jak to było, że dopiero po 3 latach Barcelona pojawiła się z odpowiednią ofertą.
0
Opinii, czy jest nadal szybki po dłuższym czasie użytkowania, wytrzymałość, aparat. :)
0
W sensie Desire 820? :)
0
Ma ktoś telefon HTC One M8? Jak wrażenia?
0
Simeone w Chelsea? Bo coś mi się obiło o uszy..
0
Przy tym karnym widać instynkt strzelecki Suareza. On był zaskoczony tą piłka, ale i tak zdołał ją wpakować do bramki. Inna sprawa że była ona dla Neymara.
1
Śmiejecie się z Douglasa, a on z czystym sumieniem może powiedzieć że był częścią najlepszego zespołu w historii. :)
4
Magia Neymara.
https://vine.co/v/inYjdihvTVr
3
http://screenshooter.net/101962956/mwwppdq
Tyle karnych. :D
7
Walentynkowy trójkącik w postaci MSN. Coś pięknego.
1
To jest po prostu Barca!
1
To jest rozwiązanie na problemy ze skutecznością z karnych. Kocham ich. :D
0
HAHAHA CO ZA GENIUSZE!
0
Messi nie chce być gorszy. :D
0
Neymar!
0
Vidal zaraz wejdzie.
0
Suarezowi coś nie idzie.
1
I co, Munira w jego miejsce? XDDDD
0
Coś jak Leicester.
0
Pique wszedł na Alvesa pozycję, to pokazuje jego formę. :D
2
Wolne Messiego są moją walnetynką! :D
0
Jeżeli stanie za murem to nie dość że nic nie widzi to cała druga strona jest pusta, a jak na środku to nie zdąży do żadnego rogu.
0
Bravo!
0
Na Busiego to brak słów, on jest prze-genialny.
0
Spójrzcie na ławkę, ładny widok. W końcu.
1
Neymar w takiej wycenie gdzieś 1 mld xd
0
Skoro dziś dzień karnych z dupy to obawiam się o nasz mecz..
0
Podczas gry w Liverpoolu nikt nie składał poważnych ofert za niego? Bo przecież przez cały okres w The Reds był w dobrej/świetnej formie i zastanawia mnie jak to było, że dopiero po 3 latach Barcelona pojawiła się z odpowiednią ofertą.
0
Za ofensywna piłkę. Poza tym dawno nie mieli tytułu mistrza, a przecież to Arsenal.
0
Arsenal po mistrza! Należy im się.
0
2-1!!! Pięknie!