Barcelona od lat robiła spektakularne transfery które kończyły się tak sobie i potem był problem z wypchnięciem tych piłkarzy z klubu to w tym roku postanowili nie robić transferów wcale. Nie będzie problemu. Masterclass szwagrów.
@MESSIah16 każdy przypadek z tych czterech jest inny, tylko Pedri miał tego tyle przez zajechanie. I tylko on nie miał aż tak poważnej kontuzji. A reszta to po prostu pech i/lub głupota trenera (Gavi).
1
Wcześnie ta zima w Madrycie
0
XdDDDD pięknie!
1
Barcelona od lat robiła spektakularne transfery które kończyły się tak sobie i potem był problem z wypchnięciem tych piłkarzy z klubu to w tym roku postanowili nie robić transferów wcale. Nie będzie problemu.
Masterclass szwagrów.
0
@Comentateiro w czym problem?
0
@Popitek12 Jarno Opmeer
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ten początek sezonu ma magiczny, co dotknięcie piłki to jest zagrożenie. Mam nadzieję że Fürher będzie o niego dobrze dbał.
1
@MesQueUnClub96 czy stać i czy można ją zarejestrować to są dwie różne kwestie XD
1
@MESSIah16 każdy przypadek z tych czterech jest inny, tylko Pedri miał tego tyle przez zajechanie. I tylko on nie miał aż tak poważnej kontuzji.
A reszta to po prostu pech i/lub głupota trenera (Gavi).
6
@MesQueUnClub96 jak zagra za Spotify Premium i tłusty uścisk prezesa to jak najbardziej
6
To jest kur*a niesamowite. Jeden głupi kontakt i nara na cały sezon, być może przekreślona cała kariera. Niedobrze mi
1
Nie wierzę w to, ten klub jest przeklęty. Nie możemy mieć nawet pozytywnego okresu kilku tygodni bez beznadziejnych wiadomości.
2
Brawo chłopaki za remontade!!
Oby wszystko było dobrze z Pedrim i Bernalem.
Idziemy spać jako liderzy. Brawo!!!
0
No nie pierdolcie że on się wysypie...
0
To kogo mamy na MVP? Yamal?
1
Yamal musi mieć jakiegoś zmiennika. Nawet nasza sardynke, bo panie drogi ile on gra minut
2
No ta Barca wygrywa to doliczamy 3 miesiące xddd
1
Dobra, chodzi. UFFFF
1
No co to kurwa jest
2
Soto Grado to jest debil do kwadratu
0
@Seledynowy nie zgodzę się. Powinien mieć gola, i co ma się znaleźć w sytuacji to się znajduje
1
Czy to już duo-unismo?
1
Olmo >> Mbappe ez
0
Lamine robi liczby w tym sezonie, coś pięknego
1
LAPORTA MIAL RACJE!! XDDDDD
1
Co za przyjęcie Yamala. Mam mokro.
2
To jest faul ale wycinka w polu karnym to nie faul XDD
0
Już myślałem że to zwali XDDDD
0
@Johnnie_Walker Araujo-Cubarsi(jak wróci do formy)
1
Gumbau 33 skład braci