reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądał ktos ten nowy film Marsianin ? Warto isc do kina ?
0
0
2
Komentarz usunięty
0
Według mnie Mazda lepsza ale tuż za nią Audi A3 Blacha w Audi jest ok silnik tez ale silniki mazdy sa nie do zajechana a karoseria w Japończykach cóż... dobra konserwacja co zimę czyni cuda ;)
1
Szkoda uwielbiam Mazde 3 najlepsze auto typu HB :p
0
Niedługo będzie Bar$a to Bar$a tamto ;D
0
Obok starych odcinków świat według kiepskich najlepszy :D
1
Ogląda ktos dziś miodowe lata ?
0
Nolito genialny mecz widać q nie tylko w Celcie błyszczy a to świetny znak dla Barcelony ;) dawać 18 mln i go brać !
1
Ależ tej James to szklanka, fakt dobry grajek ale jego szklane nogi mnie sa warte tej kasy co dali za niego ;)
1
Pedro zadowolony Barcelona zadowolona. I gdyby tylko wybrał na Arsenal nie Chelsea było by idealnie ;)
0
20 lat później.... Oficjalnie legendarny Sergi Roberto trenerem Barcelony !
0
Chyba se jaja robisz . Skąd to wiesz ?
0
Musisz poszukać na Allegro na pewno cos znajdziesz ;) popatrz na zalecane wymagania sprzętowe Fify i dobierz lapka ;)
0
Bo ? W piłce wszystko jest możliwe ;)
0
Hahaha ZP do niego :D nawet Ronaldo tak by nie umiał :P
0
Czemu ? Turan tez w reprezentacji gra za nazwisko ?
0
Dziwne że Vidal nie dostał...
0
Uwaga ! Przechwyciłem co mówi ten typek do Luisa Enrique na okładce Sportu "Dam Ci 100 mln euro za Douglasa . Co ty na to Luis ? "
6
Skład na mecz z Sevilla.
Bravo, Alves, Pique, Barta, Alba, Sergio B, Sergio R, LUIS ENRIQUE, Munir, Suarez Neymar
0
Gdy jest w swojej najlepszej formie to z ręką na sercu i czystym sumieniem mogę stwierdzić ze jest najlepszym PO na świecie ;)
0
No właśnie :D lubię dziewczyny które maja te same zainteresowania co ja :D
0
Sa tu jakies mile kobiety ??
3
Przepraszam redakcje ze nie pisze na temat pod newsem ale dlaczego nie ma nowego działu la rambla na stronie mobilnej ?
0
Co w z tym Gumbau ? Bez Busiego nasz środek wyglądać będzie jak pies z kulawa noga... Jedna polowa Busi później Masche ewentualnie za niego
32
Czyli co mam dzwonić do Kopacz żeby dala hajs na to żeby Barcelona grala w ekstraklasie ?
0
Dzieki :D
0
Zp 2015
1.Messi
2.Ronaldo
3.Suarez
4.James
5.Neymar
6.Lewandowski
7.Neuer
8.Greezman
9.Cavani
10.Ibrahimovic
0