reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A z pl komentarzem ktoś ma ?
0
Ma ktoś linka do powtorki wczorajszego meczu najlepiej pl ?
0
I tak po co nam ten zgred ?
0
Dzięki wielkie :) nie ma jak la rambla tutaj każdy człowiekowi doradzi pomoże :D na nudne wieczory zajęcie na rok jak nic xD zacznę od gry o tron bo bardzo mi się spodobał ten serial później na pewno Breaking bad Sherlock i te Czarne lustro :d a później jak dożyje pomyślę o reszcie :d
0
Poleci ktoś fajny serial ? Oglądałem już lost, prison break , the walking dead , ostatnio też demony da Vinci. Ma ktoś podobny gust i poleci jakiś serial który warto obejrzeć?
1
Troll taki ze aż nie śmieszny ;p
0
Haha miszcz xd
19
Messi chwali się 5 piłkami a Zidane może pochwalić się jedynie swoja jedna łysą pałą :P
0
Komentarz usunięty
0
Dlaczego ?
0
Dlaczego Antonella nie nazywa się Messi ? Nie sa po ślubie ?
0
Dlaczego Antonella nie nazywa się Messi ? Nie sa po ślubie ?
30
Robben nie dal Lewandowskiego? Ani żadnego białego z byłego klubu ? To jest gość a nie wazelina ;)
0
Dzięki wielkie brzmi Ciekawie :D oczywiście jak oglądnę podzielę się opinią ;)
0
Dzięki na pewno wezmę się za oglądanie :D
0
Nie a o czym to ;)?
0
Dzięki interstellar i Marsjanina oglądałem ale Zjawy nie wiec biorę sie za oglądanie :D
0
0
Poleci ktos dobry film akcji lub sci-fi ? Urlop mam i nudy w domu...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
Śniło mi sie ze Barca wypożyczyła Fabregasa z Chelsea :D co jak co ale po tym co Roberto wyprawia wgl nie żałuję odejścia tego judasza ;)
0
A finansowe fair play ? W jednym okienku nie mogą wydać tyle pieniędzy
151
Dobrze ze Mathieu nie podsłuchał :D
0
Komentarz usunięty
0
Eeee a tatuś w dupke cie juz ładuje ? Jak tak to piwka juz możesz sie napic :D
1
Polać mu :D po jednym odleci xD
5
Ja tez nawet ich rodzine bym sprzedal
0
Sandro i Munir ? Podejrzewam ze nawet w 3 ligowej barcy b nie sprostali by oczekiwania... Niech ich sprzedadzą i najwyżej z ta opcja pierwokupu
0
Według Onet Messi się z nim bil xD