0

Alvesowi chodzi o Te osrany kibel ;) ? Gowno to gowno przeciesz kazdy mogl sie zesrac :P

2

Belgia Austria.... Hahaha :P znam 12 reprezentacji silniejszych od nich

0

Gdzie mogę ogladnac mecz ale na smartfonie ?

28

To rob a sie nie chwal

0

Oficjalnie ! Benzema pukal 16 letnia dziewczynę w pupę

0

Dołączam się do pytania

0

Bardzo bym prosił redakcje o zamieszczenie wywiadu z Ronaldo na stronie ;)

9

Ciekawe który zebrał najwięcej cukierków :D strzelam w ciemno ze Suarez :D wampira ma we krwi :D

0

Tylko BMW nie kupie w tej cenie a mój budżet to 20 tys. 15 na auto i 5 na konserwacje podwozia i zrobić rozrząd ;)

0

Jak i za Mazde tak i za Leona cena 15 tys

0

Witam co lepiej kupic ?
Mazda 3 2007 r. 2.0 turbodiesel 143 km przebieg 173 000 wyposażenie standardowe srebne alugelgi 17 i jest piekna ciemno niebieska
Lub Seat Leon 2001 r 1.9 turbodiesel 130km(chyba ) 180 000 km przebieg czarne alusy 16 i Full wersja skórzana tapicerka szyberdach itp jest caly czarny

7

Komentarz usunięty

0

Daniego Alvesa bym wcisnął :P i brakuje Grzmota

0

Taki niemy Michałek ;)

2

I co myślisz ze Messi chciałby grać dla Interu ? Buhahahaha nie ten poziom stary Messi jakby miał juz odejść to jedynie do jakiegoś top 3 drużyny Europy Czyli jedynie Bayern bo do Realu nie odejdzie a w Barcy juz jest ;)

0

Idz na urodziny i zaproponuj wspólne oglądanie meczu ;* kolacja wino i mecz barcy na wielkim tv ;)

1

Z Barta to pojechałeś xD ale jest Roberto i Vidal

0

Komentarz usunięty

0

A Lumia 535 ? Tania i naprawde dobra

0

930 tez warto tym bardziej ze w grudniu wszystkie lumie z Windows Phone 8.1 maja miec aktualizacje do Windows 10

Ps. Te nowsze jak 950 maja windowsa 10 Lumia 630 w grudniu aktualizacje będzie miała

0

Lumia 950 z Windows 10 Polecam!

0

Jaki pakiet musze ściągnąć i ile kosztuje ta usługa żebym mógł ogląda mecze na Eleven w Player.tv ?

0

No wielu pracuje 12 godzin dziennie czyt. Budowlańce

49

Isco tylko 2 mln ? Szok ;o Rakitic 6,5 więcej od Busiego... Przesada.

3

Czyli co tu mogę pisac tylko o tym meczu a z Realu nabijać sie na rambli ?

0

Player tv i Eleven

0

Czemu BATE się pisze z caps lockiem ?

0

Nie pierdolcie kutfa ze Rakitic jest tu przez pomyłkę ! Gol w finale lm i kilka udanych meczów. Zasłużył ! A co zrobil Bale ? Inesta ? WENGER ? Przy nich Rakitic miał wyśmienity sezon.

0

Lavezzi przydał by sie na teraz a nie na wiosnę dopiero...

0

Podoba mi się ze wie i nie ukrywa ze Messi jest najlepszy na świecie i nie wywyższa Neymara... Niestety tylko to mi się podoba reszta wypowiedzi wskazuje na to ze ojciec Neymara jest pazerny na kasę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?