reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to za auto ?
0
Biegam amatorsko nie jest to moja pasja nigdy tego nie ćwiczyłem ;) porostu bóg mi dał dar do sprintu który nie wykorzystałem bo takie 11.30 s to ja robiłem bez rozgrzewki stając z łóżka i na tor. Jedynie na zawodach to byłem w gim. Wicemistrzostwo Małopolski to mojej najlepsze osiągnięcie oczywiście bez żadnych przygotowań na dodatek pale papierosy... teraz żałuję że nie wziąłem się za siebie za młodu bo może wycisnąlbym z siebie dobrego sprintera chociaż na skalę polski ;)
0
Mój rekord życiowy to 11.04 z którego jestem bardzo zadowolony ;)
16
Real nie robi transferów wiadome czemu zbierali kasę dla UEFA by mieć łatwa drogę do finału w sumie to ma sens po co kupowac piłkarzy jak można kupić ligę mistrzów
1
Nie żeby ale Deportivo na chwilę obecną jest liderem :D
0
Je*anoutki :D kosił z lampką górnika :D ?
0
Oj Wojtuś jeszcze wiele rzeczy nie widziałeś ;D
1
Co tam gołąbeczki :)?
9
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
7
Messi ocipial z tą fryzura xD ?
2
Jeżeli mamy taki rynek i Pogba idzie za 120 mln a Gomes 35 plus zmienne to uważam że sprzedaż Rakitića za mniej niż 70 mln to byłby absurd.
4
Było już podane że będzie Mazda la liga oficjalnie :)
0
Godna polecenia gra fakt ;) ale kolegę interesuje chyba tylko free to play ;)
0
Na TVP1 leci więc myślę że w internecie to na TVP stream ;)
1
A jaki gatunek gier lubisz ?:)
1
Ojjj nie wiem... Ramos nie raz wypowiedział się chamsko i z bólem dupy... ale jak widać ma też pozytywne strony :)
0
Nie do końca czysta bo Beko jest :)
4
Bo po co kupować koszulkę realu jak co roku taka sama?
0
Co się dzieje z Vidalem ?
0
No Bardzo się cieszę że Real awansował bo pragnę w półfinale by trafili na nas :) wierzę że ten spadek formy dziś zniknie :)
0
Tylko nie Masche na DM ! Już bardziej na DM bym widział Rakitica :) Busiego bym oszczędził. przed Rakiticiem widziałbym Sergio i Andersa :) a reszta tak jak podał sport :) w drugiej połowie Messi na szpicy Suarez na skrzydło i za Suareza Arda choć na 20 min.
0
Wielkie dzieki ale wole jednak spamować tutaj :)
0
Dzięki wielkie :)
0
Czemu nie moge pobrać fifa 16 ultimate team na samsung galaxy s5 neo ? Pisze na Google Play że urządzenie nie jest zgodne z ta wersja.
Ps. Na samsung galaxy s5 a nawet s4 działa normalnie
0
Pisze * zwykła literówka
0
Ta za słaby popatrz pierwsze na wymagania gry a później na smartfona ciołku
0
Czemu nie moge pobrać fifa 16 ultimate team na samsung galaxy s5 neo ? Piszę na Google Play że urządzenie nie jest zgodne z ta wersja
0
Witam mam pytanko chce sobie zainstalować fifa 16 ultimate team na moim nowym samsungu galaxy s5 neo i pisze ze gra nie jest zgodna z moim urządzeniem. .. niby czemu ? Na s5 i s4 działa normalnie
0
Haha widziałem to już wczoraj xD
2
Po uja robią bramki z wewnętrznymi słupkami? ??