0

No staram się ale np dziś wchodze w "na czasie" o i jakaś spoko nuta słucham a tu refren ten beRETOn no masakra....

5

Słucha ktoś z was tego pseudo rapera RETO? Krew mnie zalewa jak ludzie go chwała na YT a mi uszy krwawą jak go słyszę, kompletne beztalencie przecież jakby mu wyłączył autotune został by może sam bit. Wstyd mi że dożyłem takich czasów.

0

Za rok inspiracja Chorwacją a za 2 Polską

1

Zgadzam się

2

Ja jak oglądałem powtórki to na jednej wyglądało tak jakby Messi się potknął ale później na YT znalazłem inną gdzie widać kontakt ;) sędzia też był dość blisko i potrzebował varu... no nie wiem dyskusyjna decyzja ale później Sevilla dostała karnego mimo że spalony był :)

1

Nie taki całkiem fake news. News prawdziwy tyko nie dodali ze ojciec Jonga mówił w żartobliwy sposób ;p

0

A polski?


1

Hahahaha co?

0

Zapodaj ziomuś


0

Kartki obowiązują w danych rozrywkach a nie ogólnie... Chrumi miał zawieszenie w lidze ale w PK mógł grać.

0

Kasa synek. Kasa.

0

Wiesz coś więcej na ten temat?

1

właśnie też byłem w szoku bo pierwsze co pomyślałem to że hmm fajnie ale na cholere nam kolejny pomocnik? a tu się okazuje że w roli napastnika ma przyjść nono ciekawie pamiętam jego przepiękny gol w meczu Las Palmas chyba 2 lata temu?

2


jest kot ;)

0

Myślę że Alba trzyma jeszcze ten poziom sprzed lat więc też przyjemnie się go ogląda

0

A z pl kom?


0

Dzięki ;p


0

Witam miał ktoś z was problemy z kurierem UPS w Małopolsce/na podhalu? Chyba najgorszy kurier ever... czekam tydzień na paczkę którą ma w samochodzie a ten tłumaczy się że zły adres nadania jak na taki sam adres mi przyszła paczka DHL dziś i DPD w tamtym tyg pod same drzwi... po czym dzwonie na infolinie a tam że kurier nie dostarczył bo droga była nie odświeżona krew mnie zalała jak droga dobra jest i inni kurierzy dają rade...

0

da ktoś linka do kalendarza na styczeń?

0

Ronaldo ;) chyba ;p

3

Dlaczego nie? Vidal tak samo pasuje na szpicy jak Dembele ;)

0

Poleci ktoś jakiś fajny film na wieczór? thriller lub jakiś akcji ewentualnie sci-fi

2

Kupić w zimie za te 5 mln plus premie. I sprzedać latem z zyskiem ;)

41

Zdrowa ta Lydia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?