0

No on gwałci czy go gwałcą ja nie wiem xD tyle co mi spamuje fejsa że on z jakimś bambo z maroka czy jakąś dziewczyne ram pam pam ja nie wiem ;p

1

o co chodzi z tym zgwałceniem Ronaldo :o?

10

Najlepszy scenariusz-przychodzi za darmo za rok, a za dwa sprzedajemy go do P$G za 100 mln xD

1

No debil.... hahaha trzymajcie mnie co za rasa...

0

No chyba ty nie kumasz dwuznaczności słowa melo xD

1

Hahahaha Xavi zaliczył Melo w Brazylii ????

0

O co chodzi z tym gwałtem na Ronaldo? Bo mi wpisy o tym facebooka zalewa a na wirusy nie wchodzę ;p

1

No tak :) w sumie to idealnie połowa młodych polowa doświadczonych ;)

0

W Rosji na wyjeździe w LM każdemu Ciężko punkty wywieź

0

To teraz popatrz na nasz skład .Umtiti, Dembele Cou, Ter Stergen. Dużo lepiej nie jest ;)
Edit. Roberto jeszcze ???? okej to źle nie jest:p

1

Okej dziękuję ;) jak zamówisz i Ci dojdzie to daj znać na priv o ile nie zapomnisz :D

0

Ja właśnie slyszałem dużo opinii że nie raz miesiącami się czeka ale szczerze to ja osobiście tam jeszcze nie zamawiałem, A Ty co tam np zamawiałeś? I towar był zawsze zgodny z opisem?

0

Kupowałaś coś tam kiedyś? Wiesz jak jest z dostawą do polski?

0

Dzięki ale nie mam ochoty czekać na bluzę czy buty 2 miesiące :p

0

No ok ale znasz jakieś zagraniczne strony?

1

Ten co myśl że sukces gry to jego zasługa :p

0

Witam pytanko do wszystkich zakupoholików ???? gdzie najczęściej robicie zakupy przez internet? Buty obuwie. Ja osobiście kupuje na Zalando, ogromy wybór ceny w miarę spoko (nie raz idzie coś taniej kupić niż przez producenta) i przede wszystkim 100% pewna jakość czego nie oferują sprzedawcy na allegro, np ubrania są zawsze zapakowane w oryginalne foliowe opakowania itp. znacie jakieś podobne strony? Cena ceną wiem że na allegro najtaniej ale ważna jest też jakość dla mnie

1

Hahahaha ale bajer :) zegarek nie dla mnie ale ciekawy pomysł np na prezent ;p dzięki xD

0

Tak :)

0

Czadowy jest naprawdę ale wolałbym z bransoleta a nie paskiem ;)
P.S co do mojej łapy nie jest gruba heh jestem drobnym człowieczkiem :D

0

Witam mam zamiar kupić sobie jakiś zegarek na rękę, srebny z dużym zegarem coś klasycznego by pasowało do wielu stylizacji ;) Nie zależy mi na jakimś markowym za bóg wie ile tak max do 500 zł polecicie coś?

0

Wiadomo już co z Umtitim?

1

Mazde 3 BK po lifcie 2.0 w benzynie ;) auto nie do zajechania a wersje po lifcie mają polepszona blache i wcale tak nie gnije jak nie jeden Ci powie ;) ( w cenie leona a dużo ładniejsze w końcu japoniec )

15

Nie ma to jak wychwalać trenera po jednym meczu ;) jak to mawiał klasyk " nie chwal chu*a przed wytryskiem"

0

Gdzie można kupić takie biale wysokie skarpetki Nike co mają nasi na treningach?

0

Gdzie można kupić takie biale wysokie skarpetki Nike co mają nasi na treningach?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jakiej rasy psa ma Messi? Darujcie sobie odpowiedź Ramos...

2

Dla takich momentów brakuje mi Mathieu ;)

1

Jak gra Vidal i Malcom?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?