reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No on gwałci czy go gwałcą ja nie wiem xD tyle co mi spamuje fejsa że on z jakimś bambo z maroka czy jakąś dziewczyne ram pam pam ja nie wiem ;p
1
o co chodzi z tym zgwałceniem Ronaldo :o?
10
Najlepszy scenariusz-przychodzi za darmo za rok, a za dwa sprzedajemy go do P$G za 100 mln xD
1
No debil.... hahaha trzymajcie mnie co za rasa...
0
No chyba ty nie kumasz dwuznaczności słowa melo xD
1
Hahahaha Xavi zaliczył Melo w Brazylii ????
0
O co chodzi z tym gwałtem na Ronaldo? Bo mi wpisy o tym facebooka zalewa a na wirusy nie wchodzę ;p
1
No tak :) w sumie to idealnie połowa młodych polowa doświadczonych ;)
0
W Rosji na wyjeździe w LM każdemu Ciężko punkty wywieź
0
To teraz popatrz na nasz skład .Umtiti, Dembele Cou, Ter Stergen. Dużo lepiej nie jest ;)
Edit. Roberto jeszcze ???? okej to źle nie jest:p
1
Okej dziękuję ;) jak zamówisz i Ci dojdzie to daj znać na priv o ile nie zapomnisz :D
0
Ja właśnie slyszałem dużo opinii że nie raz miesiącami się czeka ale szczerze to ja osobiście tam jeszcze nie zamawiałem, A Ty co tam np zamawiałeś? I towar był zawsze zgodny z opisem?
0
Kupowałaś coś tam kiedyś? Wiesz jak jest z dostawą do polski?
0
Dzięki ale nie mam ochoty czekać na bluzę czy buty 2 miesiące :p
0
No ok ale znasz jakieś zagraniczne strony?
1
Ten co myśl że sukces gry to jego zasługa :p
0
Witam pytanko do wszystkich zakupoholików ???? gdzie najczęściej robicie zakupy przez internet? Buty obuwie. Ja osobiście kupuje na Zalando, ogromy wybór ceny w miarę spoko (nie raz idzie coś taniej kupić niż przez producenta) i przede wszystkim 100% pewna jakość czego nie oferują sprzedawcy na allegro, np ubrania są zawsze zapakowane w oryginalne foliowe opakowania itp. znacie jakieś podobne strony? Cena ceną wiem że na allegro najtaniej ale ważna jest też jakość dla mnie
1
Hahahaha ale bajer :) zegarek nie dla mnie ale ciekawy pomysł np na prezent ;p dzięki xD
0
Tak :)
0
Czadowy jest naprawdę ale wolałbym z bransoleta a nie paskiem ;)
P.S co do mojej łapy nie jest gruba heh jestem drobnym człowieczkiem :D
0
Witam mam zamiar kupić sobie jakiś zegarek na rękę, srebny z dużym zegarem coś klasycznego by pasowało do wielu stylizacji ;) Nie zależy mi na jakimś markowym za bóg wie ile tak max do 500 zł polecicie coś?
0
Wiadomo już co z Umtitim?
1
Mazde 3 BK po lifcie 2.0 w benzynie ;) auto nie do zajechania a wersje po lifcie mają polepszona blache i wcale tak nie gnije jak nie jeden Ci powie ;) ( w cenie leona a dużo ładniejsze w końcu japoniec )
15
Nie ma to jak wychwalać trenera po jednym meczu ;) jak to mawiał klasyk " nie chwal chu*a przed wytryskiem"
0
Gdzie można kupić takie biale wysokie skarpetki Nike co mają nasi na treningach?
0
Gdzie można kupić takie biale wysokie skarpetki Nike co mają nasi na treningach?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jakiej rasy psa ma Messi? Darujcie sobie odpowiedź Ramos...
2
Dla takich momentów brakuje mi Mathieu ;)
1
Jak gra Vidal i Malcom?