reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma ktoś linka do meczu? bo mi wszędzie ścina
3
A to nie jest tak ze w półfinale anuluja się żółte kartki?
0
Co to jest?
0
Podziękował ziom
0
A co Ci się stało?
0
Zawsze tak robię i dziś wyjątkowo nie mogę znaleźć dlatego to pisze :p
0
Powodzenia , ja dopiero zaczynam treningi z piłką po poważnej kontuzji i być może też niedługo wystąpie w pierwszym meczu od 4 miesięcy.
0
Ma ktoś linka do skrótu meczu?
0
Tylko boisko naturalne więc szukam z podeszwą FG, dzięki za poradę;)
0
5Ronaldo
0
No właśnie chodzi o to że mam na miejscu okazję kupić 17.3 a 17.2 musiałbym na internecie gdzie nie mam okazji przymierzyć i bawić się z ewentualnymi zwrotami. Gram amatorsko ale trochę więcej niż "raz na 2 tygodnie " i zależy mi na korkach wygodnych ale nie za drogich, typowo połamatorskie
0
Hahahah koreczki*
1
Ma ktoś z was koreczki Adidas Nemezis 17.3? Mam okazję kupić za 230 zł nowe i pytanie czy warto? Bo wydają się mega solidne.
2
Jak lubiisz sobie wypic a jezdzisz czesto to zainwestuj w alkomat bardzo przydatna rzecz według mnie to powinien być obowiązek każdego kierowcy który lubi wypić;)
1
Daj mi 3 powody kolego ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co to te Taco? Jakaś kawa? Ale jak to nuta kawy?
22
Real Betis.... hmmm xD w sumie to wolałbym nawet oglądać Real Betis na płatnym kanale aniżeli polską ekstraklase na darmowym.
0
W sumie to tak. Trafiłeś w same sedno, nie wyobrażałem sobie nikogo większego od Ronaldinho.
3
Nie lubię żela ale bramka cudowna niczym Ibra. Aż dałem lajka na fejsie pod powtórką bramki.
0
W takim razie Gra o Tron, mega przygoda.
3
Nie powstał jeszcze żaden lepszy przygodowy serial niż lost, dlatego polecam.
0
Heheh macie rozkminy xD
0
Ja sobie zadaje tylko jedno pytanie. Jakie cechy musiałby mieć jakikolwiek piłkarz by był kiedykolwiek lepszy od Messiego? Musiałby mieć jedynie wszystko to co Messi plus najsilniejsza reprezentację na świecie innej opcji nie ma chyba że kiedyś wymyślą jego kopie w postaci robota który prezentowałby tylko i wyłącznie najlepsza formę Messiego bez przerwy na gorszy okres
0
Heh dobre ;D ale trochę w tym sensu jest;p
0
Grrrrr
3
No jak ktoś już porównuje jakiś tam
dom z papieru do epickiej wręcz Gry o tron to serio chyba za dużo przez święta wypił. To tak jakby porównać Ojca Mateusza z CIA kryminalne zagadki Miami.
1
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6151133.html
2
Mokrego jajka ;)
0
Co do Dembele to pokazał próbkę swoich umiejętności w obronie ;) także wcale gorzej by nie zagrał niż ktoś z Barcy B