rk

0

@Gurolzkaszub Arsenal gra samymi młodymi. Barcelony nie stać na grę bez pucharów parę sezonów.

rk

0

@Elvisek a ten Mane taki dobry ?

rk

0

@LukaszUH ale też jest sztuką żeby z takimi zespołami, które non stop atakują,spokojnie się bronić i tylko wyczekiwać kontry, która okazuje się zabójcza. Może nie jest miłe dla oka ale przynosi efekt. Ich kibice pewnie też muszą mieć mocne nerwy :) zresztą nie można powiedzieć że Real to klub defensywny bo jak chce to i wygra wysoko. Wszystko zależy od przeciwnika. Barcelona też powinna mieć różne schematy bo przez ciągłe granie tego samego czasami nie dało się tego oglądać.

rk

1

@PabloVEB antyfutbol ? Widać taka taktyka wystarczyła na Chelsea, PSG, City i Liverpool. Także jak najbardziej zasłużenie wygrali. Zabójczo skuteczni i walczący do końca. Takie to proste a nikt z kolejnych zespołów nie wyciąga żadnych wniosków.

rk

1

Liverpool wczoraj zawiódł, niby atakowali ale od straty bramki zero pomysłu na grę. Fakt że Curtouis sztos wczoraj mimo wszystko niedosyt. Chyba żaden klub obecnie nie ma takiego mentalu jak Real. Urodzeni zwycięzcy. Niby to banalne ale jak widać nie do końca. Barcelona szczyci się hasłem więcej niż klub ale od dawna jest to puste hasło i to nawet z Messim w składzie.

rk

0

@Turio Puig też jest młody i co z tego jak jest po prostu słaby.

rk

1

@mika_barca jesteś trenerem ? Może Xavi nie chce Mane ? Może Mane nie chce do Barcy. To już nie ten czas że wszyscy chcą grać w Barcelonie.

rk

3

@LukaszUH tak wszyscy dali dupy od 1/8 :) kto o tym bdz pamiętał za pół roku.

rk

0

@Marcinss10 a Ty powiesz że bdz grał za tyle co e Bayernie. Ja prdl sami znawcy.

rk

3

@VeB 1899 0-4 to frajerstwo Barcelony nic więcej. Wielkie gwiazdy pokazały po raz kolejny że coraz gorzej u nich z mentalem. Dlatego dziecinada i tyle. Jak widać psychika wiele znaczy w futbolu o czym przekonało się PSG czy City.

rk

0

Żeby nie skończył jak Puig.

rk

0

@Litman jakby Mane miał iść do Barcelony też pisali by że 30 lat to już stary. Lewy na 2-3 lata w sam raz. Może Torres się ogarnie do tego czasu.

rk

0

@Gandalf55 a wgl Mane chciałby do Barcelony ?

rk

1

Ciekawe czy Laporta jakby znał wcześniej sytuacje w 100% wgl startowałby w wyborach.

rk

2

@bernardFCB może jakby miał kasę to by nie było problemów. Myślisz że ktokolwiek inny coś zrobi ?

rk

1

@batoon dlatego się dziwię ludziom trochę bo co chwilę płacz że nie bierzemy młodych tego czy tamtego a kwestia kto tu chce wgl grać. Zobaczcie tego młodego z Monaco co Real bierze 80mln. Stać Barcelonę na to ? Teraz młodzi wyróżniający tak będą kosztować. Zostaje szukać kogoś kto dopiero zaczyna rokować dobrze i nie jest tyle wart a może wypali chociaż znając Barcelony szczęście do transferów ciężki temat. Dlatego nie dziwię się że skupili uwagę na zawodnikach 30+.

rk

0

@Matix90 a Manę chce wgl do Barcelony ? Kto wgl z napastników chce tu przyjść? Piszecie jakby się pchali wszyscy drzwiami i oknami.

rk

0

@DonAndrzejos a co Fdj jest gwiazdą ? Miał wiele dobrych meczów jak wiele słabych to chyba ciężko gwiazdą go nazwać.

rk

0

@MrCental widać są w takiej sytuacji że muszą a publika chce sukcesów. Ich nie interesuje sytuacja finansowa więc jest jak jest.

rk

0

Bartek niech płaci.

rk

1

@hubik27 a Mane chce wgl do Barcelony ?

rk

0

Bardzo dobrze Dembele jest średni i jedynie wyróżnia się na tle słabszych kolegów. Brać Rafe i się nie zastanawiać.

rk

1

Jak komuś nie zależy to nie ma się co zastanawiać. Chyba że chcemy być klubem karierowiczów i dorobkiewiczów a koniec końców chłopcami do bicia.

rk

1

@karolek981 jakby wszystko było takie proste he. Nie bronię go ale nie jesteśmy na miejscu, w środku żeby oceniać.

rk

0

Niech spada na szczaw. Jest średni i wyróżnia się na tle słabej Barcelony.

rk

1

@Magicc89PL widocznie na innych nie ma kasy. Co tu rozkminiać. Apropo Dembele to niech spada gwiazdeczka. Nie wiem co Xavi w nim widzi. Coś się wyróżnia i nic poza tym. Dawać Rafinhe za niego.

rk

0

@MamerTponad100 Messi odszedł i tak za późno.

rk

1

@karolek981 a co ma zrobić ? Ma wszystko mówić publicznie ?

rk

0

@Nano22 dla ligi ogólnie szkoda że nie przychodzi.

rk

7

@333tricampeones333 widocznie nie widzi takiej potrzeby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?