rk

2

@bernardFCB No a ile ten Nunez jest warty niby ?

rk

0

@Greenalley jak na zawodnika za ponad 100mln to gra dobrze ale bez szału :)

rk

0

@MamerTponad100 No już dali za Torresa i starczy

rk

3

@rav55 czyli na kogo ? Już masz Hallanda młodego. Nie stać nas na takich a tacy jak Mbappe wolą do Madrytu i co się dziwić.

rk

2

@Litman może po prostu jej nie stać na młodszych.

rk

0

Lewy miał bardzo dobry sezon ale Benzena miał kosmiczny. Co tu wgl porównywać :)

rk

0

@BARCA1899Messi szkoda że w kadrze tego nie udowodnił i w słabej lidze francuskiej też nie zamknął ust krytykom. Ale fakt jest kozakiem i tak :)

rk

0

@hubik27 a jak nie ma takiej opcji ? Ceny za młodych dobrych są szokujące i to nie są ceny na obecne możliwości Barcelony.

rk

0

@rumilas z tym składem i z Fdj bdz musieli się zadowolić Ligą Europy. Jak widać nie mają kasy na transfery więc co proponujesz ?

rk

0

W wielu meczach nie było go wgl widać. Czy Barcelonę stać żeby go zatrzymać i wróżyć z fusów i liczyć że będzie tylko dobrze ? Czy Barcelona jest w takiej sytuacji że bez kasy z jego transferu odpowiednio wzmocni skład ? To jest ważniejsze niż nasze chęci i odczucia. Też bym chciał żeby został bo już jakieś doświadczenie ma ale z powodu sytuacji w jakiej jest ten klub zaznaczyłem TAK.

rk

1

@rogal478 ciekawe skad wezmą kasę na inne transfery :) bez tego możemy sobie znowu powalczyć o 2 miejsce w kolejnym sezonie. Czy o to chodzi? Niestety Barcelona jest e takiej sytuacji a nie innej i trzeba kombinować.

rk

1

@Qaz123 w obliczu takich problemów finansowych niestety ten transfer to konieczność. Jeszcze jakby Fdj grał cały czas top ale sorry w wielu meczach nie zachwycał i jak Barcelona chce coś znaczyć musi wzmacniać inne pozycje a wiadomo że aby ktoś przyszedł ktoś musi odejść. A potem bdz mieli pretensje że gdzie te transfery i że jest lipa. Z pustego wiadomo co.

rk

1

Szkoda że Bartomeu doprowadził do sytuacji że Barcelona musi szukać graczy, którzy prędzej grzali by ławę w innym klubie. Prędko ta sytuacja się nie zmieni..

rk

0

@Messiah10 marne pocieszenie na przyszłość. Słabiutka Celta spokojnie mogła zremisować. Ten skład wymaga dużej przemiany bo stabilizacji tu nie ma żadnej a chyba to jest jedną z podstawowych sukcesów.

rk

1

I zmienne w razie l-4. Nie można sobie pozwolić na jakiś lepszy kontrakt i potem po ew kontuzji mieć kolejny problem. Zresztą za takie pieniądze to jest zawodnik dobry obecnie ale tylko dobry.

rk

0

@Patry10 dobra kadra w ofensywie to może być ok do walki o ligę i nic więcej. Jak chcemy coś powalczyć e LM to za mało. Chociaż ja bym wolał się skupić na obronie a na LM przyjdzie pora. Pierw trzeba odbudować finanse. Nie wszystko od razu.

rk

1

Warto by też popracować nad mentalem, z którego słynie Real. Może z teoretycznie słabszymi jeszcze to zaskoczy ale z tymi lepszymi już kiepsko. Jak widać to bardzo istotne.

rk

1

@Gaucho opowieść podręcznej, Pakt, odwilż.

rk

1

Niby takie banalne ale każdy wie że Real gra zawsze do końca i jak to jest że inni nie potrafią ? City frajerzy roku. Po meczu z PSG nie wyciśgnęli żadnych wniosków jak widać. Nie żal mi ich oby i mistrza przegrali teraz.

rk

0

Chyba żaden inny klub nie potrafi wychodzić z takich ciężkich sytuacji i wykorzystuje błędy rywala perfekcyjnie. Tak się osiąga sukcesy

rk

0

@Antimadridista_WR Abumeyang

rk

0

@ginidal psg to żaden przykład akurat bo nie da się od tak za pieniądze zdobyć wszystkiego. Z kolektywem masz rację ale bez pieniędzy też niczego nie osiągniesz.

rk

0

Fati Torres Abu - Benzema Mbappe Vinicious tak o to wygląda. Co innego mówi serce co innego rozum. Powodzenia Xavi

rk

0

Jakie będą cele Barcelony w przyszłym sezonie ? Jeszcze jakaś tam walka o mistrzostwo ok chociaż z Realem z Mbappe dodatkowo marne szanse. Już o LM nie będę wspominał. Przy obecnej sytuacji finansowej klubu Barcelona nawet gdyby chciała to ma trochę związane ręce żeby wrócić na szczyt.

rk

1

Każdy zawodnik na świecie który gra zawodowo w piłkę powinien mieć podstawę a reszta za osiągnięte wyniki. A nie gdzie taki Bale nie gra a jest wśród najlepiej zarabiających.

rk

0

@Magicc89PL na ławkę w sam raz bo silna ławka rezerwowych to podstawa jeśli chcemy w przyszłym sezonie walczyć na wielu frontach.

rk

0

Dobra gra to jakbyśmy wygrali wysoko do czego Barcelona wcześniej przyzwyczaiła.

rk

0

@MajkiYB po prostu obecna Barcelona jest średnia i nie ma co szukać w LM. Bez topowych czy tam bardzo dobrych zawodników nie ma o czym gadać.

rk

0

@monsterrize No i co w tym dziwnego ? Szkoda że Barcelony nie stać na żadnego z nich.

rk

0

@ginidal czasem się zdarzy i tak :) jeśli chcesz być na topie nie da się grać zawodnikami dobrymi czy średnimi. Chyba logiczne nawet patrząc na skład z którym Barca odnosiła sukcesy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?