rk

2

Mówiąc że zwolnienie Koemana było za późno tylko pokazał swoją twarz nie zwalniając go kiedy było o tym najgłośniej. Ale lepiej późno niż wcale.

rk

1

Tu nawet jak ktoś potencjalnie dobry przyjdzie to dostosowuje się prędzej do reszty

rk

2

Im chyba psycholog by się przydał nie wiem. Skład nie jest aż taki zły w końcu

rk

0

@JohnA na szacunek trzeba zasłużyć. Nie żebym kogoś usprawiedliwiał, może komuś nerwy puściły ? Bez przesady.

rk

3

Pokazaliśmy że nie jesteśmy słabsi i po raz kolejny przegraliśmy. Po sezonie nikt nie bdz pamiętał tego liczy się wynik i pkt które pojechały do Madrytu.

rk

3

Koeman chyba lubi wychodzić przed szereg, przewidywać porażki i tłumaczyć się za wczasu

rk

0

A co za różnica co wiadomo a co nie? W obecnej sytuacji chodzi chyba tylko o rozmiary porażki niestety.

rk

0

Niestety bardzo słaby mecz w wykonaniu Barcelony. Chyba żadnych perspektyw przed El Clasico..nawet Koeman kręcił głową na to wszystko heh

rk

0

Z czym na Real ? Zostaje nam trzymać kciuki i czekać na lepsze czasy jakie wyjście.

rk

3

Jaki to wszystko ma wpływ na chore kontrakty, które Bartek dał grajkom i które doprowadziły klub do takiej sytuacji ?

rk

0

Lepiej mieć takiego piłkarza z wysokim ego niż być w ciemnej dupie tak jak teraz. Mam nadzieję że Fati szybko wróci do formy jednak sam Fati to za mało na cokolwiek..

rk

1

W jakim celu przedłużać kontrakt z Roberto ? I tak sporo zarabia a jego gra nie daje powodów do takich decyzji.

rk

0

@Przemas8411 no jednak to nie Laporta dał wszystkim kontrakty z kosmosu przez co klub znalazł się w takiej sytuacji.

rk

2

Wygląda troche jakby miał słabą psychę ale nie za bardzo ma z kim grać. Szkoda że stracił zapał żeby wracać do obrony po stracie. Trochę jak Messi w ostatnim czasie.

rk

0

Powoli się przyzwyczajam do takiego stanu rzeczy. Nie ma obrony, nie ma ataku. Smutne to ale potrzeba dużo czasu aż karta się odwróci. 90% wina Bartka.

rk

1

Obecna Barcelona to jedna z najgorszych jej wersji w historii ? Tworzymy kolejne niechlubne statystyki.

rk

0

Depay już jest taką gwiazdą że po stracie piłki człapie i nie musi wracać do obrony ? LDJ to nawet nie bd komentować :) zmiany trenerze zmiany. Tym ustawieniem 3-5-2 Koeman chyba na siłę chce opuścić Barcelonę.

rk

1

@MrCule_X No z Fatim to poleciałeś akurat.

rk

2

Kojarzy mi się to trochę z sytuacją w Wiśle Kraków :)

rk

0

No Depay musi popracować nad skutecznością bo za sztuczki punktów nie dają.

rk

0

Może uwierzą w siebie ale jeszcze dużo pracy przed nimi. No i ta skuteczność!!

rk

0

@MatiSh No jakby wygrali z Sevilla to 2pkt straty aby.

rk

3

Dobra gra jak na tą Barcelonę ale do momentu wejścia Fatiego skuteczność jednak fatalna. Depay niech się uczy od młodziaka jak się strzela.

rk

1

@KacperVEB kontrakt to kontrakt płacić trzeba czy wszystkie mecze przegra czy wygra. Chyba że mówimy o jakiś premiach za osiągnięcia ale rozumiem że nie o to tu się rozchodzi. Zrozum że po prostu Bartek to zwykły nieudacznik był który doprowadził ten klub do takiej sytuacji.

rk

0

Mogło być gorzej :) ale jak gra Barcelony ma polegać głównie na podaniach do Ter Stegena No to sorry.

rk

0

@Magicc89PL a to pierwszy przypadek że zawodnik x po prostu nie pasuje do danego klubu i po transferze do innego odżywa.

rk

1

@jedrek7000 ja prdl a to wina nowego zarządu że nikt ich nie chce, jednym trzeba obniżać pensje innych sprzedawać ale specjaliści wiedzą lepiej.

rk

1

Braithwaite i Griezzman normalnie ofensywa z nimi szaleje że ho ho. Marny poziom Barcelony póki co. Marzy mi się Fati w formie, Dembele i prędzej wierzę już w Aguerro niż w Duńczyka, który po prostu tu nie pasuje. Griezzman po odejściu Messiego dalej zawodzi. O co kaman ?

rk

0

@barca87f No i co niech biega. Niech teraz pokaże swoją moc gdzie indziej. Przezywacie jak małe dzieci. Czasu nie zatrzymamy i teraz czekać na kolejnego cracka w Barcy ale to już w następnym sezonie najwcześniej.

rk

4

Rozumiem że Messi z Griezzmanem trochę się dublowali ale Leo już nie ma a Grizz dalej w cieniu tylko chyba już swoim. Mam nadzieję że się obudzi. Póki co trzeba wierzyć ale nie ma co liczyć na wiele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?