rk
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mówiąc że zwolnienie Koemana było za późno tylko pokazał swoją twarz nie zwalniając go kiedy było o tym najgłośniej. Ale lepiej późno niż wcale.
1
Tu nawet jak ktoś potencjalnie dobry przyjdzie to dostosowuje się prędzej do reszty
2
Im chyba psycholog by się przydał nie wiem. Skład nie jest aż taki zły w końcu
0
@JohnA na szacunek trzeba zasłużyć. Nie żebym kogoś usprawiedliwiał, może komuś nerwy puściły ? Bez przesady.
3
Pokazaliśmy że nie jesteśmy słabsi i po raz kolejny przegraliśmy. Po sezonie nikt nie bdz pamiętał tego liczy się wynik i pkt które pojechały do Madrytu.
3
Koeman chyba lubi wychodzić przed szereg, przewidywać porażki i tłumaczyć się za wczasu
0
A co za różnica co wiadomo a co nie? W obecnej sytuacji chodzi chyba tylko o rozmiary porażki niestety.
0
Niestety bardzo słaby mecz w wykonaniu Barcelony. Chyba żadnych perspektyw przed El Clasico..nawet Koeman kręcił głową na to wszystko heh
0
Z czym na Real ? Zostaje nam trzymać kciuki i czekać na lepsze czasy jakie wyjście.
3
Jaki to wszystko ma wpływ na chore kontrakty, które Bartek dał grajkom i które doprowadziły klub do takiej sytuacji ?
0
Lepiej mieć takiego piłkarza z wysokim ego niż być w ciemnej dupie tak jak teraz. Mam nadzieję że Fati szybko wróci do formy jednak sam Fati to za mało na cokolwiek..
1
W jakim celu przedłużać kontrakt z Roberto ? I tak sporo zarabia a jego gra nie daje powodów do takich decyzji.
0
@Przemas8411 no jednak to nie Laporta dał wszystkim kontrakty z kosmosu przez co klub znalazł się w takiej sytuacji.
2
Wygląda troche jakby miał słabą psychę ale nie za bardzo ma z kim grać. Szkoda że stracił zapał żeby wracać do obrony po stracie. Trochę jak Messi w ostatnim czasie.
0
Powoli się przyzwyczajam do takiego stanu rzeczy. Nie ma obrony, nie ma ataku. Smutne to ale potrzeba dużo czasu aż karta się odwróci. 90% wina Bartka.
1
Obecna Barcelona to jedna z najgorszych jej wersji w historii ? Tworzymy kolejne niechlubne statystyki.
0
Depay już jest taką gwiazdą że po stracie piłki człapie i nie musi wracać do obrony ? LDJ to nawet nie bd komentować :) zmiany trenerze zmiany. Tym ustawieniem 3-5-2 Koeman chyba na siłę chce opuścić Barcelonę.
1
@MrCule_X No z Fatim to poleciałeś akurat.
2
Kojarzy mi się to trochę z sytuacją w Wiśle Kraków :)
0
No Depay musi popracować nad skutecznością bo za sztuczki punktów nie dają.
0
Może uwierzą w siebie ale jeszcze dużo pracy przed nimi. No i ta skuteczność!!
0
@MatiSh No jakby wygrali z Sevilla to 2pkt straty aby.
3
Dobra gra jak na tą Barcelonę ale do momentu wejścia Fatiego skuteczność jednak fatalna. Depay niech się uczy od młodziaka jak się strzela.
1
@KacperVEB kontrakt to kontrakt płacić trzeba czy wszystkie mecze przegra czy wygra. Chyba że mówimy o jakiś premiach za osiągnięcia ale rozumiem że nie o to tu się rozchodzi. Zrozum że po prostu Bartek to zwykły nieudacznik był który doprowadził ten klub do takiej sytuacji.
0
Mogło być gorzej :) ale jak gra Barcelony ma polegać głównie na podaniach do Ter Stegena No to sorry.
0
@Magicc89PL a to pierwszy przypadek że zawodnik x po prostu nie pasuje do danego klubu i po transferze do innego odżywa.
1
@jedrek7000 ja prdl a to wina nowego zarządu że nikt ich nie chce, jednym trzeba obniżać pensje innych sprzedawać ale specjaliści wiedzą lepiej.
1
Braithwaite i Griezzman normalnie ofensywa z nimi szaleje że ho ho. Marny poziom Barcelony póki co. Marzy mi się Fati w formie, Dembele i prędzej wierzę już w Aguerro niż w Duńczyka, który po prostu tu nie pasuje. Griezzman po odejściu Messiego dalej zawodzi. O co kaman ?
0
@barca87f No i co niech biega. Niech teraz pokaże swoją moc gdzie indziej. Przezywacie jak małe dzieci. Czasu nie zatrzymamy i teraz czekać na kolejnego cracka w Barcy ale to już w następnym sezonie najwcześniej.
4
Rozumiem że Messi z Griezzmanem trochę się dublowali ale Leo już nie ma a Grizz dalej w cieniu tylko chyba już swoim. Mam nadzieję że się obudzi. Póki co trzeba wierzyć ale nie ma co liczyć na wiele.