rk
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Torres wgl był przy piłce oprócz ostatniej "sytuacji" ?
0
@MarioVeB! Można realu nie lubić ale nie nazwał bym jego śmiesznym. Nie umniejszając to jednak jeden z najlepszych klubów na świecie więc prędzej teraz Barcelonę można gdzieś upychać niestety.
0
Ta w LM I pierwszy skład od razu. A świstak siedzi..
1
Dość utrzymywania darmozjadów!
1
@Remi70 bramkarz Majorki, który z tego wszystkiego wywrócił się o własne nogi ale fakt bramka się należała :)
4
No ciekawe, który klub będzie tak naiwny i głupi i spełni jego chore żądania :) odkąd przyszedł do Barcelony w jakim % udowodnił że był warty pieniędzy na niego wydanych? Drugi najdroższy niewypał po Coutinho.
2
Za to co za niego dała Barcelona a to jak się jej "odwdzięczył" powinien jeszcze dopłacić do nowego kontraktu po połowie ze swoim agentem. Jeden wielki wstyd. Wstyd że wgl Barcelona musi z nim negocjować.
1
@BarcaKings965212 co Ci da jeden top o ile odpali ? Lepiej kupić za tą kasę 3 średnich
0
@Joopiter lepiej kupić 5 może mniej znanych ale nie de jongów niż jedna gwiazdę na którą obecnie nas nie stać. Bo co sam mecz wygra jak reszta jest słaba ?
0
Lepiej kupić 5 mniej znanych niż jedną nawet nie gwiazdę, która sama nie nie zdziała.
0
Barcelony nie stać na gwiazdy więc jest skazana na graczy średnich tylko aby byli dobrzy bo w ostatnich latach polityka transferowa to istny dramat i same niewypały.
0
Jak my nie mamy ani obrony ani ofensywy nie mówiąc o dramatycznej formie MaTsa..
1
@david89 hehehe chyba po to gra się w piłkę ? A w Barcelonie nie wiem po co większość gra i za takie pieniądze. Dramat
2
Serio współczuję Xaviemu. Nawet z najlepszymi trenerami do pomocy bez transferów i to znacznych musimy przywyknąć do porażek i takiego obrazu gry. Trzeba się liczyć z tym że w przypadku braku kwalifikacji do LM w przyszłym sezonie nie ma co liczyć na jakieś dobre transfery.
0
@Ireneuszp jest najlepszym polskim piłkarzem. 2 najlepszym piłkarzem 21r, najlepszym napastnikiem. Mamy się wstydzić ?
0
@Vaven wtedy jeszcze Barca nie była tak słaba jak teraz więc raczej porównanie nietrafione.
1
Do czego to doszło że taki klub jak Barcelona musi tak kombinować. Ludzie, którzy do tego doprowadzili powinni siedzieć!
0
@Ireneuszp kto tak mówi jest śmieszny raczej :) Leo jest kozakiem ale jak dla mnie po prostu nie zasłużył i tyle. Ile ludzi tyle opinii. Za te przechodzone mecze..od dawna Messi juz nie ma takiej formy jak kiedyś a jedynie przebłyski geniuszu i fakt nawet przez to jest lepszy niż większość ale nie najlepszy jednak.
0
@Ireneuszp a co ma do tego ten rekord ? Weź człowieku:)
0
@BoreekxD tak jak Twoja :)
7
@ProMILs idealnie ? Sorry ale Messi nie zasłużył.
0
@MXFCB jaką ZP ? Nie żartuj sobie.
0
I co Sterling taki słaby ? I Tak lepszy niż Ci co tu grają więc wypożyczenie jak najbardziej spoko opcja.
0
Szkoda że Messiemu nie idzie bo tylko potwierdza tezy swoich przeciwników No ale żeby wracać do Barcy w roli piłkarza jestem na nie.
0
Który to już rekord?
1
Jest od Barcelony inny klub który w ostatnich latach tak przejechał się na transferach i to w postaci wydanych kwot i ich późniejszej pseudo grze ?
3
Ja prdl ale wstyd. Do czego to doszło żeby do takiego klubu, który chce nowego trenera to jeszcze sam musi się wykupić z obecnego klubu. Smutne czasy. Ale oby z Xavim Barca wyszła z tego szamba !
0
Był w historii Barcelony bardziej kontuzjogenny zawodnik ? Dużo w tym winy chyba też sztabu medycznego.
13
Przy obecnej kadrze Barcelony spokojnie mógłby i grać :)
0
Niczego innego nie ma co oczekiwać niestety. Ten klub jest w głębokiej fazie przebudowy i długo potrwa nim wróci na prostą. Serio jak bdz w lidze w 4 to bdz największy sukces w tym sezonie. O reszcie zapomnijmy:)