rk

3

@OsamaDembele po co Messi miałby wrócić?

rk

0

Grając tak jak z Eintrachtem i Levante nie musimy patrzeć na Real. Lepiej spokojnie się zgrywać a nie pompować balonik. Jeszcze nie ten poziom ale jest lepiej niż każdy mógł się spodziewać.

rk

0

@Peciak jak za zawodnika za ponad 100mln to jest mocno średni.

rk

1

@kamillek myślisz że nie szuka ?

rk

0

@Alistar74 Messi odszedł 2 sezony za późno.

rk

1

@Anaseb a który czołowy klub europejski jest w takiej sytuacji jak Barcelona ? Nikt Messiemu zasług nie odbiera przecież i mimo jego geniuszu nie może być zwolniony od krytyki. Jak dla mnie już po meczu z Romą a na pewno po Liverpoolu powinni go sprzedać. Miał dobry ale i destrukcyjny wpływ na cały zespół. Szkoda że w PSG jest cieniem samego siebie utwierdzając tylko przy tym krytyków że nie poradzi sobie w innej lidze a jeszcze we francuskiej..

rk

2

@Transu96 funkcjonuje bez niego i niech tak zostanie. Myślisz że jakby znowu grał to nie wróciliby do taktyki każda piłka dla Messiego ? To już było i po meczu z Romą pokazali że nie tędy droga. Zresztą w PSG już pokazał swoją klasę. Chyba nie tego oczekuje się po uważanym przez wielu za najlepszego piłkarza na świecie. Nie wiem za co mu aktualnie tyle płacą ;)

rk

0

Haha ile ? Niech spada na drzewo albo idzie do psg.

rk

0

@stepkovski czy ktoś mu to ujmuje? Nikt tego nigdy nie zapomnij ale jego czas minął i w końcu czas na nową Barcelonę bez Leo. Messi był najlepszy ale jednocześnie Barcelona nie potrafiła tego odpowiednio spożytkować w ostatnich sezonach i każdy kolejny trener nie potrafił ogarnąć żeby grać inną taktyką niż na Leo. To wszystko miało mimo osiągnięć indywidualnych raczej destrukcyjny wpływ na wszystko. A co do PSG to sorry jakie wypalenie czy coś? Z taką kasę i uważany przez wielu za najlepszego piłkarza świata to chyba należy więcej oczekiwać ?

rk

1

@Yoshi94 nie, biją Dembele na głowę. Chłop za ponad 100mln powinien zapieprzać i się wyróżniać a tu tego nie widać.

rk

2

W nowej Barcelonie nie ma miejsca dla Neymara jak i również dla Messiego, który niestety jest cieniem samego siebie w tym sezonie.

rk

2

Apropo szkoda że Messi z najlepszych czasów Barcelony się skończył i nie ma już nawet tego błysku z ostatniego czasu jaki tu spędził. Myślałem że pozamyka usta wszystkim krytykom No ale nie daje ku temu okazji i niesmak pozostaje.

rk

1

@wacha19 heh no i co chciałeś udogodnić tym komentarzem ? Że wcześniej było super ? Zresztą i tak odchodzi więc niech daje z siebie wszystko.

rk

4

@Mik123us również dobrze może złapać znowu kontuzje i nie będzie go parę miesięcy. Nie stać na to Barcelony.

rk

13

Szkoda że Messi Po przejściu do PSG nie zamknął ust krytykom i tylko potwierdził że sobie nie poradzi w innej lidze. Wiadomo też młodszy nie będzie No ale słabo słabo jakby nie był już szczęśliwy. Jak ktoś już napisał zmiana warty i Mbappe gra jak Messi kiedyś. Tak czy siak bardzo dobrze że odszedł i pora budować nową Barcelonę.

rk

2

@DonFerdinando może powiedz że nie był drewnem :)

rk

0

Guardiola zrobił interes. Ale mecz się jeszcze nie skończył !

rk

0

Powoli pierwszy skład i ławka nabierają kształtów.

rk

0

Traore ledwo przyszedł, był jednym z najlepszych zawodników meczu z Atletico i już jest wymieniany do odejścia lol

rk

0

@yoli proste czasy Messiego jak widać minęły. A szkoda bo miałem nadzieję że zamknie usta krytykom i poradzi sobie w innej lidze. Barcelonie dał bardzo wiele ale nie może być tak że wszystko opiera się o jednego zawodnika.

rk

0

@MrCental przepraszam jaki jest ?

rk

0

@varosso No nie :) dlatego stwierdziłem że nie był tego wart co sam udowodnił a myśli że jest kimś.

rk

1

"Wypełniałem swoje obowiązki tak dobrze jak robiłem to zawsze, ponieważ to moja pasja."

No sorry chłopie ale tak się Tobie wydaje. Nawet w połowie nie udowodnił że jest wart pieniędzy za niego danych.

rk

0

Nie wiem co niektórych dziwi? Oczywiście że wygrali zasłużenie. Nawet słaby Real jest jeszcze lepszy od nas...słaby ale jednocześnie zabójczo skuteczny. A my co z babolarzem Dembele chcemy wygrać ?tak się gra w piłkę. Masz okazję to musisz wykorzystać i tyle. Ale po wczorajszym meczu jest nadzieja na przyszłość. Grunt że wracają kontuzjowani.

rk

0

@sepek taka jest piłka. Zobacz ile Dembele miał sytuacji. Barca nie ma wyjścia i młodzi muszą zbierać doświadczenie i szukać takiej skuteczności Realu.

rk

0

Nie wiem co się stało z Depayem ale stracił cały zapał do gry w piłkę. Dziś nie dość że nie grał od początku to jak wszedł zamiast dać świeżość to człapał jak Messi za swoich gorszych momentów. Z taką postawą pierwszy skład mu nie grozi na pewno.

rk

9

Wielka szkoda bo patrząc na wszystkie problemy Barcelony nie był to zły mecz. Real zabójczo skuteczny czego niestety Barca musi się jeszcze uczyć. Nie rozumiem postawy Depaya, który nie grał od początku a człapał jak Messi pod koniec pobytu w tym klubie. Już sam nie wiem czy nie będzie lepszy ten Morata..

rk

0

Torres wgl był przy piłce oprócz ostatniej "sytuacji" ?

rk

0

@MarioVeB! Można realu nie lubić ale nie nazwał bym jego śmiesznym. Nie umniejszając to jednak jeden z najlepszych klubów na świecie więc prędzej teraz Barcelonę można gdzieś upychać niestety.

rk

0

Ta w LM I pierwszy skład od razu. A świstak siedzi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?