0

I znowu wystawia święte krowy XDD Nie wiem za co gra Roberto, bo on już dawno powinien grzać ławkę. Daje radę w Barcelonie, ale to nie jest z pewnością ten najwyższy poziom piłki nożnej. Zwykły średni zespół z LL potrafi go stłamsić.

4

Ahh Pepa czy Kloppa to się szanuje. Nie mają Messiego w zespole, a wystawiają do gry szybkich i świetnych skrzydłowych, a nie powolnych, mozolnych pomocników, którzy mają problem, gdy podbiega do nich 2 gości.

1

Jest coś takiego jak marka. Jak Barcelona ma się rozwijać i być brana na poważnie skoro 2 skrzydłowych gdzieś za 150mln€ czy więcej siedzi na ławie, a gra w składzie Rafinha? To jest istne ośmieszanie tego klubu.

0

Dobra będzie szybkość naprawdę. Jestem ciekaw kto tam ma dobiegać do podań, bo Coutinho z zapasem 5m traci tę przewagę.

0

I co? Zrozumiałe decyzje? Hah już na początku pisałem, że to po prostu zachcianki Valverde. Rotacja? Przed czym? Jakby była rotacja, to by zmienił Rakitica czy Busquetsa, a nie Semedo, który nawet zmęczony nie jest.

Liczę na 2 zmiany w 60 minucie. Dembele za Cou i Malcom za Rafinhe

1

Ja już nie mam siły do tego trenera. Ani Dembele i Malcoma nie ma prawa zarząd sprzedać po tym sezonie, bo z tym trenerem na ławce naprawdę się nie przekonamy jaki mają prawdziwy potencjał. To samo z Semedo. Aż się oglądać odechciewa widząc taki beton... To będzie beton. W tym składzie nikt szybki nie jest. Nikt.

6

XD Nie wierzę, Semedo nie ma w pierwszym składzie. I CO MA zawodnik pomyśleć? NO CO? 0 zaufania.

0

Semedo nie ma po co odpoczywać.

0

Niech gwizdnie 90 bramek przez rok

1

Mamy 2 skrzydłowych. Nie napiszę dokładnie za ile, bo chyba nawet dokładnie nie wiadomo ile tam dali za Dembele, ale ponad 100mln €. Jak zagra Roberto na skrzydle czy PO to padnę i popatrzę z politowaniem na zdjęcie EV.

1

Jak taki skład się sprawdzi to wcale się nie dziwię Dembele, że mu się biegać nie chce... Czy nawet Vidalowi, który jest wkurzony. Jeśli wystawi taki skład, nie wystawi typowego skrzydłowego, to pokaże brak zaufania do tych zawodników i będzie co raz gorzej... Czuję powtórkę z marca czy tam kwietnia. Do tego to wszystko zmierza... By potem zwalić winę, że nie ma ławki i gra tą samą 11. Jak mają dobrze grać zawodnicy jak zaufania nie czują? Coutinho do tego też cały mecz biegać nie może. Rafinha? Tego gościa nie powinno już być dawno w klubie. skrzydłowi za 150mln, a on wystawi Rafinhe? To jest tylko ośmieszanie marki.

0

Rozwija bolid też... Kubica to wybitny i bardzo doświadczony kierowca. Zna się na sprzęcie nie gorzej niż ci inżynierowie z Williamsa. Na miejscu Williamsa bym postawił na Kubicę. Po prostu. Zna się na samochodach, nie zdejmuje nogi z gazu. Bardzo pomaga przy rozwoju furmanki. Taki Stroll czy Sirotkin nie powie ci co puka i co jest źle ustawione. Kubica raz dwa i już wie.

0

+2 Racja

2

Jak Dembele ma lepszą technikę niż Suarez czy Roberto XD

1

Dawno nic na grę nie napisałem, a po meczu z Sevilla to w ogóle nic nie komentowałem. Tak poza tym my mamy trochę lepszy atak i w obronie widać poprawę. Pomoc też, Arthur znakomite spotkania ostatnio. Po jego zejściu trochę słabiej gra wyglądała.

0

Nasi muszą zagrać z jajem z Realem i z nimi wygrać. Innej opcji nie widać po prostu. Tak słaby Real? Dawno nie widziałem. W kilka dni gry nie poprawią.

3

Ty lepiej Pana Strejlaua to ty szanuj. Jeden z nielicznych ekspertów w Polsce, którzy ogarniają piłkę nożną. Bardzo dobry komentator.

4

To jest żart :D?

16

O Malcom dodał zdjęcie na insta z dopiskiem #UCL. Razem z Denisem, którzy ewidentnie są zdziwieni.

https://www.instagram.com/p/BpShgkegLj7/?taken-by=malcomoliveira_97

33

"Ronaldo trafił w Lindeloffa i to go musiało bardzo zaboleć."

"Dzisiaj myśleliśmy, że będą grali tylko na Ronaldo, będzie tylko Ronaldo. Nic takiego dzisiaj nie było. Juventus to bardzo dobrze ułożona drużyna."

Litości XD

6

Coś czuję, że Real dostanie znowu od nas lanie. Niby w El Clasico forma bez znaczenia, ale to jest takie pitu pitu. Cieniutko wyglądają.

1

Viktoria Pilzno...

4

Mam nadzieję, że ktoś zrobi filmik ile razy powtórzyli Ronaldo. Taką samą kompilacje jak ze Szpakowskim - sytuacja czy tam akcja. Tyle razy co ja usłyszałem słowo Ronaldo w tym meczu to ja nie usłyszałem w filmie dokumentalnym o nim.

9

Według Kołtonia (?) CR7 błysnął asystą XDDD

56

"I tutaj trzeba powiedzieć, pół asysty notuje Cristiano Ronaldo. On ma niesamowite statystyki w serie A. Ten zawodnik pracuje nie tylko na siebie, ale na innych."

Niesamowici komentatorzy z polsatu.

3

haha się cieszą, Benzema się cieszy, będzie pompowanie balonika, a w niedziele kolejna weryfikacja. Uwielbiam to.

17

Cofam słowa o EV. Jednak Lopetegui to większy beton od EV. Lucas na PO XD

0

Denis to nie jest słaby gracz. Tym bardziej nie przeciętny, bo przeciętniacy nie są gwiazdami zespołów typu Sevilla.

9

I to jest rodzina, a nie jakiś Real Madryt.

0

Nie. Wyszedł obronną ręką jak na razie z trudnego październikowego terminarza, ale denerwuje mnie jego zarządzanie zawodnikami. Mam nadzieję, że Dembele nie pójdzie w odstawkę tak łatwo i będzie dostawał po 30min. Tym bardziej, że Coutinho przez swój organizm też nie może biegać cały mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?