0

@Cochise Wybacz, ale człowiek, który nazywa kogoś sodomitą, bo jest homo nie jest dla mnie elokwentny, wręcz przeciwnie.

3

@kerouac Jeszcze mnie Bóg nie opuścił :P

5

@KamQiX Chyba lepsze były by hashtagi. Bo tak każdy komentarz ze składem by Ci wyskakiwał przy wpisaniu frazy "Messi".

1

@kerouac Do N. miałam pozytywny stosunek zanim wleźli do sejmu, bo potem wiadomo co się okazało. Nie wiem jeszcze na kogo zagłosuje, u mnie bida z kandydatami. Damian Bańka z Konfederacji, Braun, jakiś Jurzysta z Wiosny... nawet się jeszcze nie orientowałam.

5

@kerouac Biedroń jest o tyle bardziej niebezpieczny, że z jego strony to nie jest populizm. On w to wierzy. 

0

@Avada Kedavra A jeśli kogoś interesują wszystkie posty, to analogicznie wszystkie musi rozwinąć. Poza tym, żeby ułatwić czytanie tylko interesujących treści, redakcja ma zamiar wprowadzić hashtagi. Zresztą, jeśli jakaś dyskusja mnie interesuje, to nie wystarczy, że rozwinę ją raz i będę widzieć kolejne odpowiedzi, tylko po każdym odświeżeniu muszę robić to ponownie. Dlatego jest to niepraktyczne.
Poza tym dlaczego użytkownicy, którzy wchodzą tu tylko na chwilę, których jest zdecydowana mniejszość, ma ograniczać wygodę osób, które korzystają z la rambli bardzo często, bez względu na to co kto myśli o spamerach, którzy wkurzają i mnie. Zdecydowanie da się znaleźć rozwiązanie, które będzie dobre dla wszystkich, a nie tylko dla jednej z grup.

1

@macio_944 Ogólnie od kilku lat pogoda jest tragikomiczna. Albo kilka miesięcy upału, bez deszczu, albo leje tygodniami.

4

@Avada Kedavra Co wcale nie zmienia faktu, że obecne rozwiązanie jest niepraktyczne. Lepszą opcją jest możliwość zawijania dyskusji, niż zwinięcie wszystkich.

0

@guetta256 Żyję ;)

2

@Chwytliwy @SeeleyBooth tęsknił za tobą, dopytywał kochany. 

0

@Dejwol Nie żartuję, dla mnie był słaby.

2

@AdrianGajewski2005 A jakiej kwoty oczekujesz za ponad 30 letniego zawodnika Adisku? 

0

@BigShaq No jest dramat. Ciągle leje, prognozy na kolejne dni nie są najlepsze. Jeszcze chwilę i u mojej babci woda przeleje się z piwnicy.

1

@Colon True Detective. Obejrzałam pierwszy sezon, do którego podchodziłam dwa razy. W ogóle mi się nie podobał, ciągle miałam wrażenie, że gdzieś to już widziałam, poza tym po obejrzeniu Dr. House każdy podobnie ironiczno-sarkastyczny bohater jest dla mnie sztuczny. Drugi sezon to już w ogóle była porażka. 

20

@SeeleyBooth Jeśli będę miała syna, to zdecydowanie mu pokażę moją korespondencję, ażeby mu pokazać, jak się tego nie robi.

0

@Odesseiron Szkoda, już miałam ochotę trochę poszpiegować.

0

@Odesseiron Kto Ci grozi?

0

5

@fcbarcafan19 Zgłaszam za kłamstwa.

1

@krzychu1526 W wielu miejscach sytuacja jest dramatyczna. Kilka miejscowości zostało ewakuowanych. 
https://www.facebook.com/618467128228027/posts/2751594971581888/
Dramat. 

1

@Odesseiron I pomyśleć, że coś tak rozkosznego może być tak bardzo niebezpieczne. 

5

@Wawrzyszewski Nie dziwię się. Póki co serial nie ma słabego punktu. Klimat jest genialny, muzyka genialna, aktorzy trzymają bardzo wysoki poziom, a charakteryzacja zwala z nóg. 

2

@Croocers Nie wiem co tak się wszystkim nie podoba w tych gorących dyskusjach, bo ja od razu uznałam to za o wiele bardziej intuicyjne i  w ogóle to zauważam. Wcześniej jakoś nie zwracałam uwagi.

4

@SeeleyBooth No chodzi mi o to, że jak byłeś zalogowany to Twoje komentarze były wyróżnione żółtym kolorem. Teraz w dyskusjach tego nie ma.

14

Fajnie jakby wróciło to wyróżnienie komentarzy po zalogowaniu się. Ten żółty kolor bardzo ułatwiał znalezienie danej dyskusji nie wchodząc w profil.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Odesseiron A ile to ma wspólnego z rządem, a ile z pogodą jaka jest od początku roku? Bo w moim odczuciu przez tę pogodę są straszne straty w rolnictwie, a pogody nikt nie jest w stanie kontrolować.

0

@kuz A mi się właśnie bardzo podoba tak jak jest. Bardzo intuicyjnie.

0

@format1977 U mnie wszystko działa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?