sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nikogo. Powinien przyjść nowy trener, który sam sobie poukłada drużynę. Robienie takich transferów, gdzie nie wiadomo, czy Valverde zostanie czy nie jest nieprofesjonalne. Poza tym nigdy nie wiadomo, czy z innym trenerem Coutinho nie będzie błyszczał.
0
To samo mówili o Coutinho ;)
2
Bo jest niepotrzebny i przereklamowany. Barcelona potrzebuje napastnika i skrzydłowego, nie kolejnego piłkarza, który nie wiadomo gdzie ma miejsce na boisku. Jak widać nie wypaliło to z Coutinho, z Griezmannem też nie wypali, bo obciążeniem dla Barcy jest już nieprzypisany do żadnej pozycji Messi. Poza tym zawsze mam w głowie jego pudła z finałów z Realem. W mojej SUBIEKTYWNEJ opinii, taki transfer to pomyłka i tylko powiększanie "kryzysu" w Barcelonie. Taki piłkarz jak i Coutinho, będzie grał bo jest drogi.
4
Rozumiem, że z nim rozmawiałeś i wyraził skruchę? Litości, pójdzie tam gdzie dostanie pierwszy skład i dobre pieniądze. Osobiście mam nadzieję, że nie do Barcelony.
12
Połowa Maja, a ja w płaczszu popier...
1
Jeśli rzeczywiście trafi do Barcelony, to za rok okaże się kto miał rację ;)
4
Moim zdaniem ten transfer to fatalny pomysł. Kolejna gwiazda, która będzie miała skład zapewniony przez cenę, jaką trzeba na niego wyłożyć. Sportowo też mnie nie przekonuje, bo Barcelona potrzebuje rasowych skrzydłowych i napastnika, a nie takiego kogoś jak Coutinho - trochę od tego, trochę od niczego.
4
Szczerze mówiąc powinni najpierw egzekwować prawo które obowiązuje obecnie, a nie sztucznie załatwiać sprawę. Ten ksiądz z filmu Sekielskiego z zakonu Marianów został odsunięty od posługi, ale dalej nikt nie złożył sprawy do prokuratury, a to PiS jeśli się nie mylę, wprowadził obowiązek informowania służb o zbrodniach pedofilskich. Niech egzekwują prawo i to w zupełności wystarczy.
0
To on już nie kręci z Estebanem?
12
Wiem, że to nieładnie, ale nie potrafię się z tego nie śmiać xd
https://www.facebook.com/donmalikmontana/videos/291419735113405/
19
Głódź to takie ucieleśnienie wszystkich stereotypów dotyczących biskupów. Obrzydliwy człowiek i mam nadzieję, że spotka go sprawiedliwość, nawet jeśli nie na ziemi.
2
Nie wiem, nie oglądam żadnych drużyn poza Barceloną. Tylko zarząd też wydaję kupę kasy na skauting, więc w klubie powinny być osoby zorientowane na rynku, które nie idą po najniższej linii oporu i nie kupują Griezmannów tylko żeby było, że coś robią i żeby "wynagrodzić" kibicom kompromitację w najważniejszych rozgrywkach.
7
Mi się on w ogóle nie widzi. Nie wiem też po co kupować kolejnego zawodnika, który nie jest ani skrzydłowym, ani napastnikiem.
Nie wspomnę już o tym, że Barcelona ma zdecydowanie za dużo gwiazd, którym trzeba płacić wielką kasę, przez co mają z góry zapewniony skład.
8
Easy, wszystko z unijnych dotacji.
17
Ja już dziergam dla ciebie pościel z jego wizerunkiem. Będziemy mieć takie same jak wszystkie lewacko-komunistyczne BFF.
21
Już nie przesadzajmy. Niektórzy po prostu kibicują tylko wynikom i to ich sprawa.
0
Ci elektrycy..
https://www.facebook.com/303365166914348/posts/405262713391259/
1
Ale ja się w ogóle nie odnoszę do Polańskiego ;)
1
Psychologowie rozróżniają te dwa pojęcia. Pedofil to osoba, która może się zaspokoić tylko przez kontakt z dzieckiem. A czyn pedofilski to taki, kiedy ktoś uderza do najbliższego źródła że tak powiem. Być może psychologowie mają rację, ja natomiast nie bardzo widzę różnicy. Sam fakt naruszania czyjejś cielesności już jest zboczeniem przecież.
0
Ciężko powiedzieć, żeby nie spojlerować. Ofiary spotykają się ze swoimi oprawcami, jest krótka wypowiedź psychologa... Ogólnie film skupia się na hierarchiach KK i obnaża system ukrywania pedofilii w Kościele.
5
Taa, na pewno wyemitują.
https://www.facebook.com/jerzyowsiak/photos/a.282888165123516/2209227775822869/?type=3&theater
0
I o to samo zresztą chodzi w ukrywaniu sprawców, bo gdyby mieli wypłacać wszystkim ofiarom odszkodowania, to albo by musieli żyć skromnie jak Jezus, albo KK by upadł.
1
Może, ale wiele osób po obejrzeniu tego filmu tak jakby w pewnym sensie broni aktu pedofilii, zrzucając odpowiedzialność na celibat, bo ksiądz też człowiek i natura się odzywa. Jak natura się odzywa, to normalny człowiek (ksiądz też), robi to z drugą normalną, dorosłą osobą.
Nie będę wnikać w jakieś psychologiczne mechanizmy, ale czasem odnoszę wrażenie, że KK trawi jakaś choroba.
2
No nie wiem... ja jak potrzebuję seksu to nie gwałcę małych dzieci... mam nadzieję, że wy wszyscy też nie.
6
Oni tak czy siak są bezpieczni, bo jeden chroni drugiego. Chyba już kiedyś pisałam jak ksiądz odgryzł prostytutce z Ukrainy sutek na jednej z urządzanych przez niego orgii. Zapłacił tej Ukraińce za wycofanie zeznań przeciwko niemu. O wszystkim wie biskup, sprawa miała trafić do Uwagi, ale telewizja też gówno robi.
2
Odnoszę się do LM. Poza tym z wiadomych względów komentarz do ciebie skierowany nie jest.
28
Trochę śmieszne to narzekanie na styl... Gra tak wygląda od bardzo dawna, w zasadzie całą kadencję Valverde. Wyników nie ma, to klapki z oczu spadły?
16
Nie wiem co za głupki przychodzą na stadion, żeby sobie pogwizdać. Coutinho z pewnością nie jest osobą, która jako jedyna odpowiada za to jak wygląda gra całego zespołu. Mam nadzieję, że zawodnicy staną w jego obronie po meczu. Obrzydliwe.
1
Mam lajkować wszystkie Twoje posty? :D Zresztą wydaje mi się, że kilka razy zdarzyło mi się nawet kliknąć zielony herbik przy twoich postach o polityce. Co do innych Twoich postów, to nie słucham takiej muzyki jak Ty, a chyba o takiej tematyce głównie piszesz? Wydaje mi się ,że spojrzenie na piłkę też mamy odmienne... Nie bardzo rozumiem twojego punktu widzenia.
1
Nie wiem dlaczego tak Cię bolą moje polecenia. To samo możesz powiedzieć o Twoich kolegach, którzy podzielają poglądy, które sam masz. Nigdy nie widziałam, żebyś do Generała stosował takie same słowa, pytał dlaczego lajkuje Tobie, czy innym osobom. Jeśli się z kimś zgadzam to, lajkuję. Osobiście nie przykładam do tego wielkiej wagi, a możesz nawet zauważyć, że często lajkuje osoby, które popierają zupełnie inne środowiska polityczne niż ja.