3

W takich momentach pozostaje się tylko uśmiechnąć i jak głupi liczyć, że ktoś w tym klubie pójdzie po rozum do głowy i zatrudni trenera, który będzie prezentował odpowiedni poziom.

1

I taka też jest prawda. Tylko idioci tego nie rozumieją.

17

No pięknie Valverde poukładał tę Barcelonę po szalonym Enrique...

0

Wstyd.

1

Ci co mają klapki na oczach zdania nie zmienią żeby sam Valverde powiedział, że to jego porażka.

7

Ten wynik to nie jest przypadek. Barcelona owszem ma wyniki, ale gra jakby zamiast zawodników na boisku, były kluchy w oleju na patelni.

10

O taki mecz nic nie robiłam.

19

Griezmann to jeden z tych piłkarzy, którzy nie budzą we mnie kompletnie żadnej sympatii, a już w szczególności po tym durnym filmie.

1

1

Nie wiem jak jest z BBC, ostatnio jak rozmawiałam o tym medium z Brytyjczykiem dwa lata temu mówił, że jest pseudo neutralna ze skrętem w prawą stronę.

0

No to się nie obrażaj.

8

Mam nadzieję, że kiedyś dojdzie do władzy ktoś, kto TVP sprywatyzuje. Wtedy niech sobie właściciel takiej telewizji robi z nią co chce, ale świadomość, że mimowolnie każdy z nas dokłada się do tej szopki jest straszna.

16

Z mega wenszem 9

2

Eee z takiego źródła to jedyny słuszny elektorat tylko zakpi.

2

Huawei P30 PRO.

0

Mnie zawsze motywuje czas. Trochę bez sensu opóźniać dalszą edukację, czy możliwość podjęcia pracy przez lenistwo ;)

11

Można by rzec, że hipokryzja wylała się Dudzie uszami przypomniawszy sobie jego nie tak dawne słowa o wyimaginowanej wspólnocie jaką wtedy była dla niego UE. Tusk podsumował go pięknie na swoim dzisiejszym wykładzie...

"Jestem dzisiaj z jednej strony szczęśliwy, chociaż lekko skonfundowany, bo usłyszałem dzisiaj w czasie uroczystości słowa, do niedawna eurosceptyka, dzisiaj wielkiego euroentuzjasty, z którym nie mogę konkurować ze swoim euroentuzjazmem."

1

Prokuratura na pewno od dawna wie, ale z jakiegoś po prostu to ukrywają.

12

O. to skrót od obłąkany?

53

Podlasie.

1

Z drugiej strony gdyby wszyscy wzywali policję do byle bójki to też nie byłoby to zbyt rozsądne ;)

1

Najlepiej to byłoby sobie zarobić samej, żeby nie trzeba było nikogo szukać :P

1

Albo kilka razy dziennie xd

0

Tylko gdybym chciała dopasować poszycie tapicerki do mojej kurtki :D

0

Zrobilibyście coś takiego ze swoim samochodem? :D

7

Twojej kobiety zapewne nie stać na taką opiekę medyczną jaką ma Antonella czy inne kobiety jej pokroju. Nie wspominając o tym, że Antonella zapewne ćwiczy też gdy jest w ciąży, a to bardzo ważne ;)

2

Taa, tak łatwo go PSG nie wypuści, najgorsza decyzja jaką mógł podjąć. Z piłkarskiego punktu widzenia oczywiście, bo hajs się zgadza.

0

Z jakiego powodu?

2

Miałam kiedyś taką "koleżankę", która rozbijała w zasadzie wszystkie moje relacje, dręczyła mnie psychicznie i na koniec przespała się z moim chłopakiem. Jeśli ta dziewczyna jest w takiej samej sytuacji, to szczerze jej współczuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?