sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W takich momentach pozostaje się tylko uśmiechnąć i jak głupi liczyć, że ktoś w tym klubie pójdzie po rozum do głowy i zatrudni trenera, który będzie prezentował odpowiedni poziom.
1
I taka też jest prawda. Tylko idioci tego nie rozumieją.
17
No pięknie Valverde poukładał tę Barcelonę po szalonym Enrique...
0
Wstyd.
1
Ci co mają klapki na oczach zdania nie zmienią żeby sam Valverde powiedział, że to jego porażka.
7
Ten wynik to nie jest przypadek. Barcelona owszem ma wyniki, ale gra jakby zamiast zawodników na boisku, były kluchy w oleju na patelni.
10
O taki mecz nic nie robiłam.
19
Griezmann to jeden z tych piłkarzy, którzy nie budzą we mnie kompletnie żadnej sympatii, a już w szczególności po tym durnym filmie.
1
https://www.facebook.com/677369928962016/posts/2425296380836020/
Bombowa ta matura...
1
Nie wiem jak jest z BBC, ostatnio jak rozmawiałam o tym medium z Brytyjczykiem dwa lata temu mówił, że jest pseudo neutralna ze skrętem w prawą stronę.
0
No to się nie obrażaj.
8
Mam nadzieję, że kiedyś dojdzie do władzy ktoś, kto TVP sprywatyzuje. Wtedy niech sobie właściciel takiej telewizji robi z nią co chce, ale świadomość, że mimowolnie każdy z nas dokłada się do tej szopki jest straszna.
16
Z mega wenszem 9
2
Eee z takiego źródła to jedyny słuszny elektorat tylko zakpi.
2
Huawei P30 PRO.
0
Mnie zawsze motywuje czas. Trochę bez sensu opóźniać dalszą edukację, czy możliwość podjęcia pracy przez lenistwo ;)
11
Można by rzec, że hipokryzja wylała się Dudzie uszami przypomniawszy sobie jego nie tak dawne słowa o wyimaginowanej wspólnocie jaką wtedy była dla niego UE. Tusk podsumował go pięknie na swoim dzisiejszym wykładzie...
"Jestem dzisiaj z jednej strony szczęśliwy, chociaż lekko skonfundowany, bo usłyszałem dzisiaj w czasie uroczystości słowa, do niedawna eurosceptyka, dzisiaj wielkiego euroentuzjasty, z którym nie mogę konkurować ze swoim euroentuzjazmem."
1
Prokuratura na pewno od dawna wie, ale z jakiegoś po prostu to ukrywają.
12
O. to skrót od obłąkany?
53
Podlasie.
1
Z drugiej strony gdyby wszyscy wzywali policję do byle bójki to też nie byłoby to zbyt rozsądne ;)
1
Najlepiej to byłoby sobie zarobić samej, żeby nie trzeba było nikogo szukać :P
1
Albo kilka razy dziennie xd
0
Tylko gdybym chciała dopasować poszycie tapicerki do mojej kurtki :D
0
Zrobilibyście coś takiego ze swoim samochodem? :D
94
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59244119_398095344107996_8271168127950127104_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=a20be6f595a55b09308526007ebcd596&oe=5D346809
Z przymrużeniem oka.
7
Twojej kobiety zapewne nie stać na taką opiekę medyczną jaką ma Antonella czy inne kobiety jej pokroju. Nie wspominając o tym, że Antonella zapewne ćwiczy też gdy jest w ciąży, a to bardzo ważne ;)
2
Taa, tak łatwo go PSG nie wypuści, najgorsza decyzja jaką mógł podjąć. Z piłkarskiego punktu widzenia oczywiście, bo hajs się zgadza.
0
Z jakiego powodu?
2
Miałam kiedyś taką "koleżankę", która rozbijała w zasadzie wszystkie moje relacje, dręczyła mnie psychicznie i na koniec przespała się z moim chłopakiem. Jeśli ta dziewczyna jest w takiej samej sytuacji, to szczerze jej współczuję.