2

Biedroń jest sympatyczny i z pewnością ma dobre intencje, nie nazwałabym go cynikiem. Moim zdaniem jest ostatnią osobą na obecnej scenie politycznej, której można zarzucić cynizm. Cyniczny to jest Schetyna, Tusk, czy Kaczyński, ale nie Biedroń, bo jego postulaty to jego przekonania od wielu lat. On odkąd tylko pojawił się w polityce zawsze miał takie poglądy, tak samo pisze w swoich książkach.
Polskie społeczeństwo jest tak podzielone, że trzeba by nie mówić nic, żeby nie zostać posądzonym o granie na emocjach. To co dla mnie jest często bardzo niezrozumiałe, to wzajemne niezrozumienie dla swoich wartości, dwóch stron polskiego konfliktu. Nie ważne czy ktoś ma bardziej lewicowy, czy prawicowy światopogląd, bo te światopoglądy mają takie same źródło - w poczuciu krzywdy i braku sprawiedliwości.

0

Socjal, jeszcze większy chyba niż oferuje PiS i liberalizacja ustawy antyaborcyjnej. No i dla mnie jest bardzo ważne oddzielenie państwa od KK, a Biedroń niestety dużo w tej sprawie mówi, ale nic nie zrobi biorąc pod uwagę, że nie potrafi policzyć ile Polskę rok rocznie kosztuje KK (19mln zł).

1

Nie podam Ci nazwisk. Pochodzę z małej miejscowości, nikt z mojego okręgu tak czy siak się nie dostał. Głosowałam na znajomych.

0

Do tej pory głosowałam na kandydatów niezrzeszonych. Nie wiem czy w ogóle pójdę na wybory do Europarlamentu, dlatego, że miałam na dzieję, że Biedroń wyjdzie z lepszym programem i pójdę zagłosować na Wiosnę, no ale mam więcej wątpliwości niż przekonania.

0

Nie jestem, nie byłam i nie będę wyborcą Konfederacji więc to nie jest komentarz do mnie. Zwyczajnie wyrażam moją opinię na jej temat i tyle.

1

Niech każdy osądzi sam, czy jest za czy przeciwko UE, czy uważa, że przynosi więcej szkody niż pożytku. Konfederacja to wiele kontrowersyjnych nazwisk, ale takiemu Braunowi, czy Korwinowi na pewno nie można odmówić szeroko pojętej wiedzy o świecie, obaj z pewnością znają prawo unijne, organy UE itd itp. Godek niestety jest intelektualnym nieporozumieniem i naprawdę trzeba nie chcieć tego widzieć, żeby twierdzić inaczej.

3

Ona to się przede wszystkim popisała wiedzą na temat PE u Mazurka i to, że optuje za rozwaleniem UE jej nie usprawiedliwia, bo najpierw pasowałoby wiedzieć co w ogóle chce się zniszczyć. Strasznie mi przypomina swoją retoryką i krzykactwem tę znaną "feministkę" w różowych włosach i z dziwnym okiem. Ten sam poziom.

Wygooglowałam sobie i chodzi mi o Annę Zawadzką.

16

Smutna prawda jest taka, że ludzie przez szacunek dla KK za to jak pomagał ludziom podczas wojny, czy za komuny, doprowadzili do takiej patologii, że ta instytucja jest dosłownie bezkarna i wszystko jej wolno. Myślę, że to co najważniejsze jest w dokumencie Sekielskiego, to właśnie ci ludzie, którzy sprawują nad KK władzę. To biskupi odpowiadają za krzywdę ludzi, jeśli nie na równi ze sprawcami, to nawet bardziej.

0

Oglądam wszystkie filmy od pierwszego z Magdą. Śmieszny ten Rado ale trzeba przyznać, że mimo wszystko często ma rację :D

2

Jeśli ktoś ma ochotę wysłuchać eksperta do spraw Brexitu to gorąco polecam!

1

Od ciebie żadnych odpowiedzi nie potrzeba, bo i tak wiadomo ;)

0

Mogłam jeszcze wspomnieć, że często zimą, gdy wstaję bardzo wcześnie, mam tak ciemno w pokoju, że albo z całej siły sama siebie uderzę drzwiami, albo wchodzę w ścianę xd Jestem chodzącą komedią pomyłek :D

1

Trzeba mnie pilnować i patrzeć co robię, ewentualnie nałożyć mi pastę na szczoteczkę xd Ale to tyczy się wieku rzeczy. Często spadam ze schodów, raz nabiłam się na nóż jak robiłam kanapki, często potykam się o liście leżące na chodniku, spadam ze schodów... Jestem strasznie roztrzepana :D

2

Chodziło mi o twarz, na klacie jest mi obojętne, na plecach nieakceptowalne :P

4

Jeśli chodzi o cechy fizyczne, to lubię gdy facet jest wyższy ode mnie i schludny. Na pewno musi być ogolony bez żadnych drapaczy. Nie lubię też jeśli odziewa się w dresy.

A jeśli chodzi o mojego faceta, to doceniam w nim najbardziej to, że w ogóle jest i że jesteśmy razem bardzo szczęśliwi. Szczególnie czuję się szczęściarą, kiedy patrzę na wszem otaczające rozwody i rozstania po kupie lat.

Jeszcze dodam, że mój ideał faceta to taki, który dba o to, żebym nie pomylila pasty do zębów z na przykład mydłem do rąk, albo czymkolwiek co stoi obok pasty, znosi moje roztrzepanie i bycie straszną niezdarność. No i musi mieć poczucie humoru, bez tego nie zaczynam żadnej relacji z kimkolwiek. Śmiech to zdrowie.

3

Kątnik większy według mnie. Częsty w Polsce i całej Europie, lubią pchać się do domu na jesień.

3

Jaki ojciec taki syn?

20

Każdy biskup, który przyłożył rękę do ochronienia sprawcy aktu zakazanego jakim jest molestowanie osób dorosłych i dzieci powinien odpowiadać za współudział.

12

Ten sam poziom zaprezentował Fakt tą okładką:
https://images.app.goo.gl/rpH66QLFLBRjzJys9

1

Można, tylko się to raczej zupełnie nie opłaca.

2

Bo te testy są odzwierciedleniem tego, że nie ma partii, która by w 100 % odzwierciedlała moje poglądy. Przykładowo jeśli uważam, że trzeba dbać o odnawialne źródła energii to przypisze mnie do Wiosny, albo innych partii lewicowych, ale jednocześnie jestem przeciwna świadczeniom socjalnym i podnoszeniu podatków, więc łapie mnie na Konfederacje.
Poza tym ktoś się tam kiedyś pluł, że nie można być centrystą i że ja na pewno jestem lewaczką, wyborcą PO... a tu taki psikus.

2

Latarnik wyborczy: 47% Wiosna, 46% Lewica Razem, 44 % Konfederacja, 43 % Polska Fair Play, 39 % Kukiz'15, 38 % Prawo i Sprawiedliwość.

Euandi: Wiosna 72%, Kukiz'15 66%, Konfederacja 64%, Koalicja Europejska 57%, Prawo i Sprawiedliwość 56%, Lewica Razem 50%.


3

Wczorajsza dyskusja pokazała, że jak ktoś ma klapki na oczach to i tak będzie pieprzył o ataku na religię, a krzywdę dzieci będą mieli gdzieś.

0

I dobrze, niech się wykażą.

11

3

Przed snem biję łańcuchem nienormalnego sąsiada, bo tak mi mój guru rozkazał.

63

Bzdury gada, bo bóldupi o Coutinho. Messi mimo, że nie zagrał najlepiej, to i tak na poziomie nie osiągalnym dla wielu profesjonalnych piłkarzy. Stworzył kolegom 3 okazje, które ci mogli wykorzystać. Leo jest ostatnią osobą, która jest winna tego, jak Barcelona wygląda.

3

Cóż, znów różnica w odbiorze. Ja osobiście nie odbieram tego jako ataku na religię, a ukazanie, że ci ludzie, pewnie chorzy psychicznie (przynajmniej ja tak odbieram pedofilię), wykorzystują swój zawód żeby krzywdzić dzieci. Oczywiście, że krzyż to bezpośredni symbol tej religii, ale nikt nie mówi, że oni gwałcą dzieci, bo wierzą, a jedynie ukazana jest sytuacja, w której wykorzystują coś, co z założenia powinno nieść dobro i wykorzystują innych ludzi, którzy w to dobro wierzą.

6

Nie, to ktoś musi to odbierać w ten sposób. Problem polega na tym, że sprawcy są chronieni przez instytucję i bardzo rzadko są karani. Jeśli by przełożyć dane z Niemczech, czy z Irlandii, to księży pedofili w Polsce od 89 jest około 6%, więc nie jest to większość zdecydowanie, ale to nie znaczy, że można bagatelizować ten problem.

7

A czy to ma być film głoszący, że każdy ksiądz to pedofil? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?