5

No ciężko żeby artykuły były czytalne tak jak kilka lat temu, skoro wszystko już było na la rambli.

5

Najlepszy projekt to innymi słowy taki, w którym jest dla niego miejsce. W Barcelonie skończyłby na wypożyczeniu, albo posiedział rok na ławce i odszedł. Nie wiem czemu ludzi tak bulwersują te słowa.

1

Rozgarnięci wyborcy Korwina w życiu nie zagłosują na panią Godek, czy Brauna. Najprawdopodobniej przez tę decyzję właśnie wynik będą mieć niższy niż ostatnio.

2

Z kotami to prawda. Mam 4, trzech kocich chłopców i jedną kocią dziewczynkę. Chłopcy są "lewołapni", a dziewczynka "prawołapna".

1

Dwie godziny to chyba przy założeniu, że ma się klasy, w których powtarzają się te same lekcje. Ja siedzę nieraz całą niedzielę, żeby się dobrze przygotować.

8

A w co lepiej inwestować? W edukację, żebyśmy ciągle się rozwijali, czy w media narodowe, żeby machina propagandowa miała się dobrze?

6

W dwóch szkołach, czyli na dwóch etatach?

5

Ale nie zapominaj, że przez Tuska TVP znalazła się w krytycznej sytuacji, a szkolnictwa Tusk nie zepsuł.

1

Nie nauczy, dlatego, że matematyka nie uczy myśleć logicznie, a jedynie rozwija tę umiejętność. Dlatego jeśli ktoś nie ma predyspozycji, czy nie jest tak zwanym umysłem ścisłym, to może jedynie nauczyć się schematów na pamięć i wraz z zakończeniem przygody z matematyką, o wszystkim zapomnieć.
Poza tym matematyka nie bardzo przekłada się na codzienne życie, przynajmniej nie w takich przypadkach, o których mowa. Wiele ludzi potrafi myśleć logicznie, skracać sobie czas pracy, ułatwiać życie przemyślanymi rozwiązaniami, a z matmą być na bakier.

0

Równie dobrze można powiedzieć, że jak się zmusza do jedzenia brukselki, to też uczy się cierpliwości i samozaparcia. Nielogiczne to. A te 30% na maturze nie są komedią, to logiczne i spójne z systemem kształcenia. Matura to minimum, studia to poszerzanie wiedzy i kompetencji, level wyżej. Jeśli by podnieść progi na maturze, to po co wtedy studia?

8

Zrobiłam tylko to co kazał mi instruktor... ewidentnie marksista.

32

Odkąd na nauce jazdy pojechałam na rondzie w lewo zrozumiałam, że wolę rower.

22

Mąż szedł z tą flagą, żeby ostrzec wszystkich, że kobieta prowadzi samochód.

1


90s kids... jesteśmy już tak starzy, ze licealiści ledwo ogarniają hity naszego dzieciństwa.

2

W poniedziałek wszystko jest tylko czarne, z subtelną nutką rozczarowania.

2

Ale te rozwody i rozbite rodziny tyczą się tylko par heteroseksualnych, więc co ma jedno wspólnego z drugim? Patrząc po znajomych, którzy się rozwodzą, to w większości przypadków powodem jest zbyt pochopna decyzja o małżeństwie. Mam mnóstwo koleżanek, które ekstremalnie młodo wychodzą za mąż tylko dlatego, że chcą przyszpanować weselem, sukienką i pięknymi zdjęciami.

0

To oczywiste, że jak Podkarpackie to jezioro Solińskie ;)

0

Apophis zbędny, ludzie wykończą się sami.

1

Opowiada Borowskiego, Zdążyć się Panem Bogiem.

0

Nie oglądałam, ale z tego co czytałam wczoraj, to film zawiera tylko to za co już MJ został uniewinniony.

4

Ten mecz najlepiej pokazuje, że wynik bez pięknej gry nie smakuje tak dobrze. Miło było popatrzeć na tak grającą Barcelonę.

14

Mam nadzieję, że jeśli Coutinho znowu zagra słabo, to Valverde pójdzie po rozum do głowy i posadzi go ze dwa, czy trzy razy na trybunach.

0

Kurde muszę sprawdzić to z nosami... jak pobrać te odciski?

10

Wstydź się, żadna ci nie wybaczy.

7

I żadne nie wytrzyma podróży w damskiej torebce :D

17

Alba i Suarez to jedni z tych, którzy nie powinni nosić opaski. Ich boiskowe zagrywki są często żenujące i niegodne roli kapitana.

2

Prawda jest taka, że gdyby grał w Anglii to byłby przez wielu uznawany za najlepszego na świecie.

3

10

Gdyby taką orgie zorganizowali nauczyciele nikt nie zamiatałby sprawy pod dywan.

1

Sama to napisałam, gdyż mieszkam niedaleko tej miejscowości ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?