3

To Polska od lat sama się upadla. Żaden rząd po wojnie nie zajął się tym tematem. Powinna działać jakaś specjalna, nawet rządowa organizacja, która uczyłaby i pokazywałaby czym była wojna, kto był oprawcą itd. Za granicą ludzie nie uczą się o polskiej historii. Jest mnóstwo filmików na yt, gdzie pyta się obcokrajowców gdzie leży Polska i zdecydowana większość nie potrafi wskazać Polski na mapie, nie wie w jakim języku mówimy, także nie ma co oczekiwać żeby znali naszą historię. Nie można wymagać od innych krajów, żeby zajęły się tym, co należy do nas. Nawet ta cała Polska Fundacja Narodowa, zamiast robić jakieś spoty o sądownictwie, mogłaby się zająć właśnie promocją polskiej historii za granicą. Za 20 lat nikt nie będzie pamiętał co to był ten holocaust.

5

Nie ma takiej opcji. Powiedział to bo musi wspierać trenera i nie może dawać prasie powodów do afery. Drużyna potrzebuje spokoju.

5

Czasem wrzuca docinki na poziomie dziecka, gościom, których nie lubi. Mimo to jest jednym z najlepszych dziennikarzy w Polsce.

1

W końcu porządna ocena dla Stegena.

5

TVN zrobi wszystko żeby Biedroń zabrał PO jak najmniej procent.

0

Nie trzeba nawet wiedzieć, żeby się domyślić że Korwin.

3

Wyobraźcie sobie sytuację, w której Stegen decyduje się odejść po sezonie. Dla Barcy to byłaby większa tragedia niż odejście Neymara.

1

Komentarz usunięty

5

So... How was Spain?

28

Stegen dzisiaj prawdopodobnie uratuje Barcelonie jakieś punkty, a w ocenach pomeczowych i tak dostanie najwyżej 6.

1

Szczerze mówiąc nie wiem czy to dobry pomysł, żeby wpuszczać Dembele, który jest świeżo po kontuzji. Athletic fauluje jak opętany, a sędzia nie słyszał o czymś takim jak żółta kartka.

2

Cóż, jak Valverde został trenerem od razu powiedziałam, że z tym trenerem Barca może wygrać ligę, ale na pewno nie LM. Albo miałam rację, albo jestem czarownicą i rzuciłam jakiś fatalny urok.

0

Tradycyjnie brak formy w lutym, bardzo możliwe, że w decydującej fazie sezonu.

6

Zmień pracę, weź kredyt, a dziewczyny same się znajdą.

0

Ja szczerze mówiąc nie widzę żeby on pełnił w zespole tak ważną rolę jak niektórzy tutaj twierdzą. Szczególnie, że to zawodnik na 70 minut.

3

Prawda jest taka, że jeśli ta drużyna prezentuje odpowiedni poziom, żeby odnieść sukces i wygrać w LM, to bez znaczenia, czy Arthur będzie miał kontuzję czy nie.

8

Ja też. Fajnie kręci ramionami jak się wymądrza czasem. Koguty tak robią.

2

Raczej pomyśli, że za granicą też ludzie kupują wadliwy produkt i siedzą cicho, to on też będzie. Doprowadza mnie do szału takie podejście do polskich przekrętów, błędów i tragedii.

8

A wiesz, że w tym twoim własnym kraju ludzie jedli takie mięso?

2

Jeszcze kilka lat temu, takie przyjazne pożegnania po meczach dwóch hiszpańskich gigantów byłyby nie do pomyślenia. Miło ogląda się takie obrazki po meczu.

5

Pewnie blokada rodzicielska.

4

Ja, Sharon Stone ;)

1

Da się jakoś zatrzymać te ciągłe zmiany emotek w messengerze? Niektóre wyglądają jak ta lalka z Martwej ciszy.

0

Zależy od ceny. Apart ma bardzo szeroki zakres cen i te najtańsze obrączki nie będą odstawały jakością od połowę tańszych obrączek u lokalnego jubilera.

0

Wydaje mi się, że z psychologicznego punktu widzenia takie gdybanie jest skuteczniejsze i wprowadza większy niepokój.

0

Film Międlara? Jeśli tak, to Międlar nie jest politykiem. Zdjęcia uśmiechniętych dzieci nie są żadnym dowodem. Ciekawe jak sam zachowałby się w takiej sytuacji mając 8, czy 15 lat i na pogrzebie jego zamordowanego ojca wszędzie byłyby kamery.
Przyznam, że dla mnie zastanawiający jest ten film rzekomo należący do TVN, na którym dźgnięty Adamowicz siedzi, trzyma się za brzuch i jak gdyby macha, że wszystko jest okej.

0

Jak ktoś raz zostawił, to już zawsze będzie to robił.

2

Ja nie brałam udziału, a zaznaczyłabym ostatnią opcję. Jak wchodzę na la ramblę, to czytam pierwsze 3 komentarze i jak mnie nic nie zainteresuje to zwyczajnie wyłączam stronę, a nigdy nie spamuje pytaniami o informacje, które się pojawiały i nigdy też sama tu takich informacji nie umieszczam. Także nie do końca takie osoby robią tu śmietnik, aczkolwiek rozumiem o co ci chodziło ;)

45

Wolna wola, ale nazywać kogoś populistą i głosować na PiS? Dziękuję za poprawę humoru!

23

A na którego populistę ty zagłosujesz? ;3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?