sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja przesiadłam się z Huaweia na Xiaomi i powiem szczerze, że jest kilka rzeczy, której brakuje MIUI. Na pewno wiele rzeczy można jeszcze dopracować.
2
Co do tych fałszywych banknotów to w jednym z odcinków programu Cela numer można posłuchać ciekawego wywiadu z jednym z najlepszych fałszerzy na świecie.
1
Udaj się do lekarza, skoro tak bardzo boli to żaden internetowy znachor nie pomoże.
0
Nie wiem dlaczego zakładasz, że skoro nie mam swojego reprezentanta w postaci partii politycznej to nie chodzę na wybory. Chodzę, ale nie oddaję głos na kandydatów bezpartyjnych, bo tacy też są.
Co do Korwina i obśmiewania go (chyba masz na myśli mnie, więc za siebie się wypowiem) to być może nie uwierzysz, ale jestem ostatnią osobą, która robiłaby to po usłyszeniu jednej, czy dwóch jego wypowiedzi. Ja oglądam większość materiałów z Korwinem, Michalkiewiczem, Bosakiem o którym wspomniał kerouac, Winnickim, Jakubiakiem, z Braunem nie bo nie jestem wstanie tolerować jego sposobu wypowiadania się i z wieloma innymi politykami, z którymi kompletnie nie jest mi po drodze. Taką mam naturę, że jeśli coś wydaje mi się być absurdalne lub odrealnione to to wyśmiewam, po prostu, a Korwin mówi dużo dla mnie absurdalnych i odrealnionych rzeczy. Jednak nawet jeśli kpię z kogoś to nigdy po to, żeby tę osobę obrazić i uważam, że tego nie robię i mam prawo do oceniania polityków, jako że sami tego łakną.
Myślę, że gdybym miała rzeczywiście skonstruować jakąś listę moich politycznych go to, to z pewnością znalazłoby się kilka wolnościowych kwestii, tak samo jak nie należę do osób, które pomoc socjalną wykluczają do maksimum - ja uważam, że niektórym ludziom trzeba pomóc.
Film obejrzę, ale jutro.
0
Ale rzecz w tym, że mi do nikogo nie jest najbliżej. Nie wiem czy Palikot ma jakąś partię, ale jak miał to głównie kojarzę go z tego, że optował za zalegalizowaniem marihuany, a ja jestem przeciwko. Był też przeciwko KK jeśli się nie mylę, to akurat dla mnie na plus. Tyle tylko, że ja kiedy on był w sejmie to średnio interesowałam się polityką, siedziałam raczej z nosem w książkach.
Powiedziałabym do kogo mi najbliżej, ale ja nie wiem nawet sama do kogo mi najbliżej. 4 lata temu wydawało mi się, że Petru to fajna opcja, ale wyszła z tego przygoda na Maderze czy gdzieś tam. PO i PiS to partie populistyczne do potęgi n-tej, SLD odpada, bo nie jestem socjalistką, Zieloni... nawet nie bardzo się orientuję kto to są Zieloni. Na świecie też nie wiem na jaką konkretnie partię bym zagłosowała, bo nigdy nawet nie zrobiłam żadnego researchu na ten temat, więc nie wiem.
A co do tego, że ktoś od JKM wydaje mi się śmieszny to co w tym dziwnego skoro mam zupełnie inny światopogląd? Nie wiem dlaczego odbierasz to tak osobiście.
1
Ja popieram związki partnerskie i kompromis aborcyjny, a Biedroń w tych dwóch przypadkach idzie w totalny ekstremizm, który mi zupełnie nie odpowiada i już pomijając socjal to są to dla mnie dość istotne kwestie, które sprawiają, że nie oddam na niego głosu.
Sośnierza kojarzę tylko z jakiś śmiesznych (dla mnie) wystąpień w parlamencie europejskim, o ile go z kimś nie mylę. Korwin przy całej mojej antypatii do niego odpycha mnie zdecydowanie mniej niż Braun, Godek czy Jakubiak, którzy są dla mnie totalnym nieporozumieniem.
1
No ja mam poglądy, których nie ukrywam, ale kolega pytał o partię na którą oddałabym głos, a w Polsce nie ma takiej partii, która reprezentuje moje poglądy więc gdzie tu brak odwagi? To, że ty masz swoje założenia na mój temat, które ważą więcej niż wypowiadane przeze mnie słowa to tylko i wyłącznie twoja sprawa.
0
Cóż, latami można żyć w błędzie, a niektórzy nawet to lubią, byleby tylko nie wychodzić poza strefę własnego komfortu ;)
0
Nie sympatyzuję z nikim, a wstydu do wypowiadania własnych myśli jestem pozbawiona genetycznie.
0
Biedroń nie może nazwać się przeciwnikiem KK jeśli nie potrafi wyliczyć ile tak naprawdę ta instytucja kosztuje nas wszystkich każdego roku. To jest pic na wodę. Biedroń jest bardzo sympatyczny, proludzki że tak powiem i budzi moją sympatię, ale w jego programie jest więcej odpychających mnie rzeczy niż w innych partiach z tak zwanej lewej strony.
1
Nie, chyba że w konkursie na najlepszego kawalarza w Polsce ;)
1
Do nikogo szczerze mówiąc. Biedroń to socjalista, PiS, PO czy reszta no to nawet nie trzeba mówić, nie mam poglądów konserwatywnych żeby głosować na Korwinów.
0
Ogólnie rzecz biorąc nauczyciel powinien mieć więcej autonomii, ale nie wyobrażam sobie edukacji bez jakichkolwiek ram nauczania. Bo jak później sprawdzać wyniki edukacji, jak z egzaminami? Chyba, że nie będzie niczego, niech żyje K.
3
Jak ta swoboda w kształtowaniu programu nauczania miałaby wyglądać?
1
:)
2
Nie wiem, ale z całego serca współczuję, szczególnie, że po ziemi stąpają osobniki, które potrafią obrzydzić kupowanie nawet ogórków szklarniowych...
8
Żadne usta nie wypowiedzą tak pięknie polskiej k...
0
PiS nie da podwyżki nauczycielom najprawdopodobniej dlatego, że zrobili badania i wiedzą, że nauczyciele mają tak fatalną opinię w społeczeństwie, że nawet zagorzali przeciwnicy partii rządzącej będą przeciwko nauczycielom.
20
A kogo to obchodzi szczerze mówiąc? Nawet jeśli ktoś chce uczcić w ten sposób ofiary katastrofy pod Smoleńskiem, to przynajmniej nie jest to jakaś szopka pod pałacem prezydenckim.
0
Lepiej tego ująć nie można ;)
4
No w sumie jakby na to patrzeć tak jak Ty, to czemu KK miałby nam nie narzucać kiedy mamy robić zakupy, skoro co roku Polska płaci na utrzymanie tej instytucji 19mld... i to i to niewolnictwo.
50
To jest po pierwsze populizm, który służy tylko kupowaniu głosów, a po drugie żadna realna pomoc, bo przez takie właśnie programy wszyscy zostawiają więcej pieniędzy w sklepach, na stacjach benzynowych, w aptekach itp itd.
82
Naprawdę wierzysz, że PiS próbuje zrobić cokolwiek dla kogokolwiek? Oni realizują swoje interesy, nie interesuje ich dobro obywatela, bo gdyby tak było to nie szliby w social.
4
https://www.facebook.com/194112927271848/posts/2749558115060637/
Przy wszystkich pomysłach socjalnych 500+ na krowę to sytuacja, w której człowiek myśli, że przydarzył mu się jakiś surrealistyczny sen, o którym będzie się wstydził powiedzieć znajomym. A to jednak tylko codzienna bitwa o głosy.
10
To raczej zależy od tego czy nauczyciele się ugną. Ogólnie rzecz biorąc są ludzie, którzy pracę nauczyciela utożsamiają z pracą opiekunki do dzieci i z tym chyba niestety nie da się nic zrobić.
5
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że on jest jedynie przedstawicielem jednego z biorących w strajku udział związku, a zdecydowana większość nauczycieli, która jutro będzie strajkować nie należy ani do Solidarności, ani do ZNP? Ba, strajkują nawet wyborcy PiSu.
1
Mam rodzeństwo i mam doświadczenie w pracy w szkole. Moi rodzice nie uczyli mnie ani mojej siostry języków obcych, czy matematyki.
5
Skoro rodzice uczą to po co szkoły?
2
Trafiony zatopiony.
68
Szkoda, że Oblak nie ma nic do matki sędziego.