1

W takim razie trzeba namawiać wszystkich "dzietnych", żeby pobierali świadczenie. Prosta droga, żeby rząd PiSu sam się obalił.

0

Ogólniki i generalizowanie nie są dobre do rozmowy gdziekolwiek i o czymkolwiek ;)

0

No pewnie, a jak ty zaliczysz jedną dziewczynę to ci się nudzi i lecisz do drugiej? Co za podejście... Poza tym dzień kobiet w Polsce stało się popularne za komuny i było to bardzo populistyczne święto. Dzień mężczyzny się tak nie przyjął, ale to wcale nie znaczy, że narzeczona kolegi nie stara się tak samo jak on.

1

Ciężko, żeby kupowała mu kwiatki na dzień kobiet ;) Poza tym, gdyby wiedziała, że szuka pomysłów w internecie, to sam fakt z pewnością by ją ucieszył. Kobiety lubią czuć się ważne.

3

Złote kiczowate, srebrne mogą być ;)

1

Raczej trzeba właśnie mieć jaja, żeby któryś mecz z rzędu stawiać na zawodnika, który kopie się po czole i to jeszcze pozwalać mu grać 90 minut. Odważnie, ale niezbyt mądrze po prostu.

10

Czym się strułeś tym się lecz jak to mówią. Suarez wypompowany do granic dzięki grze co mecz w pełnym wymiarze, więc według trenera najlepszym lekarstwem będzie gra od pierwszej do ostatniej minuty, bez względu na to, że Luisowi dosłownie nic nie wychodzi. Cóż, Valverde przynajmniej jest konsekwentny i jeśli podejmie raz fatalną decyzję, to trzyma jej się jakby miał utonąć.

0

Podaj kołkrety dzieciaku.

31

Porywające widowisko.

8

Nie mam w zwyczaju krytykować komentatorów, ale te ciołki na Polsacie obrzydzają mecz.

4

Faktów się nie sugeruje.

1

Co myślicie o sytuacji, w której alkohol w postaci piwa najczęściej jest szeroko reklamowany w telewizji, a papierosy, które szkodzą tak naprawdę tylko zdrowiu palacza, ewentualnie osobie palącej biernie?

5

A gdzie tu przesada? Był taki czas, że Roberto obok Neymara, był najważniejszą postacią w drużynie.

7

Jeśli Roberto rzeczywiście zagra w pomocy to szacun. Obecnie żaden z pomocników nie jest w formie, a jak sięgnąć pamięcią do czasów Luiza Enrique, kiedy Roberto ciągnął Barce pod nieobecność Messiego chociażby, to to naprawdę może wypalić.

10

Jak powiesz złe słowo na Valverde to jesteś rozwydrzonym dzieciakiem, jak kpisz z Suareza, to jesteś la ramblowym, gimbazowym królem.

1

Pomidorową.

2

Mówisz, że Biedroń nie ma takiego poparcia i wspominasz o dziadku, który od 20 już pewnie lat nie potrafi wejść do sejmu, Braunie, który poparcie ma na poziomie błędu statystycznego i Winnickim, który liczyć może na 3%?

11

Ludzie nie zdają sobie sprawy jak bardzo Polska potrzebuje takiego wyniku Wiosny. Nawet jeśli PiS wygra, nie daje mu to pełnej władzy jak to ma teraz miejsce.

17

"Dobrze, że wygraliśmy, ale odczucia nie są już dobre. Musimy się poprawić. We wtorek musimy być lepsi albo będzie źle. Rywale grają, ale nam zabrakło płynności. Jeśli nie rozgrywamy piłki szybko, nie utrzymujemy się w jej posiadaniu, nie dominujemy ani nie stwarzamy okazji, stajemy się słabszym zespołem. "
Pique pięknie podsumował całą sytuację, trafił w sedno sprawy. Barcelona wygrywa, ale często będąc słabszą. Stwarza okazje, ale nie potrafi dominować swoich rywali, nawet tych z najniższej półki. Ta drużyna jest sflaczała i mdła.

7

Dobre zmiany. Dobrze, że Alena zszedł z boiska, bo było zdecydowanie niebezpiecznie przez jego chęci gry do przodu. No i całe szczęście, że wszedł Suarez, bo jeszcze podwyższyliby wynik.

0

Tak ale to nie jest cały reportaż ;)

0

Tak, jestem ciekawa jak przedstawili tę sytuację, bo sama niestety nie mogłam oglądać.

0

Oglądał ktoś dzisiejszą Interwencję?

38

Zrób przy okazji teczkę na tych, co wyzywają przeciwników Valverde od dzieci, bo może ci się przydać jeszcze przed finałem ;)

5

Jeśli chodzi o Barcelonę Enrique, to wszystko się posypało przez ogrom kontuzji w drugim sezonie jego pracy. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że Enrique praktycznie od samego początku był bardzo mocno krytykowany przez prasę, co odbiło się na drużynie. W ostatnim sezonie było widać, że LE się zafiksował na swojej własnej racji i podejmował durne decyzje, moim zdaniem dlatego, że psychicznie nie wytrzymał nagonki. Nie ma co porównywać jego sytuacji z Valverde, bo on nigdy nie był tak krytykowany. Nawet tutaj wśród przeciwników naszego trenera bardzo rzadko zdarzają się jakieś durne wyzwiska, a chyba każdy pamięta jak ludzie klęli na Enrique, wyzywali od wuefistów.

2

Niech każdy myśli co chce i niech popiera Valverde jeśli jego praca dla kogoś jest dobra w Barcelonie. Natomiast jeśli ktoś twierdzi, że jeśli dla mnie czy innych osób przede wszystkim liczy się styl gry, za który odpowiada trener, jest to przejaw dziecinności, że jak się nie podoba to nikt nie zmusza do oglądania... budzi to tylko i wyłącznie moje politowanie. Nie ma co dyskutować z ludźmi, którzy w życiu nie pójdą krok dalej za swój wąski tor myślenia.

2

To nie jest celowe zakłamywanie historii, nie nazwałabym też Amerykanów idiotami. Oni po prostu się tego nie uczą. Rok temu uczestniczyłam w takich wideokonferencjach z amerykańskimi studentami i edukacja była jedynym z głównych tematów. Historia Ameryki w ich szkołach ogranicza się tylko takich wydarzeń, które idealizują ich kraj i tworzą mit niezwyciężonej Ameryki. O historii świata nie uczą się prawie wcale.
Myślę, że nikt nie chciałby, żeby ktoś z zagranicy miał mówić Polsce, jaki zakres materiału ma obowiązywać na lekcjach historii w naszych szkołach. To obowiązek Polski żeby promować swoją kulturę, tradycję i historię na świecie.

1

To Kasia zamiata ;)

3

7

Pani ter Stegenowa łamie stereotyp, że Niemki są tylko brzydkie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?