133

Bez obrazy, ale oni przynajmniej nie śmierdzą z punktu widzenia osoby u której zapach papierosów wywołuje odruch wymiotny :P

1

No dokładnie, co innego, bo obrażanie ludziom matek to szczyt chamstwa, buractwa i wieśniactwa. Ja rozumiem, że czarnoskórzy sporo przeszli w przeszłości i są miejsca na świecie gdzie dalej są dyskryminowani, czy traktowani jak ludzie drugiej kategorii, ale czasem reagując jakkolwiek na takie zachowania, tylko człowiek zniża się do poziomu takich osób, albo i jeszcze niżej.

3

No tak, na pewno Rabiot jest ofiarą zachłannej na pieniądze matki... Po prostu wybrał inny klub i z jego perspektywy lepszego pracodawcę. Barcelona na tym tylko zyskała, bo to nie jest jakiś mega zawodnik, który nie wiadomo jak jest potrzebny.

0

A jaką masz wersję androida?

4

Chyba, że ktoś jest szczęściarzem jak ja i ma wolne piątki :P

6

Gimnazja z założenia były dobrym pomysłem, czymś na wzór amerykański, gdzie dzieciaki miały już na poziomie szkoły podstawowej rozwijać konkretne umiejętności, coś jak specjalizowane liceum. Tylko wykonanie było fatalne. Ja zawsze byłam tym eksperymentalnym rocznikiem. Od pierwszej klasy aż do matury program nauczania ciągle się zmieniał, książki ciągle się zmieniały, wymiary godzin, zakres materiału itp.
Najciekawsze jest to, że paradoksalnie Polak po szkole średniej jest jednym z najlepiej wykształconych na świecie po tym etapie edukacji.

35

Szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego rozmowy dotyczą tylko pieniędzy, a nie zmiany systemu przede wszystkim, bo ten leży i kwiczy.

24

Jeden idiota spalił książkę o czarodzieju, zaraz znajdzie się drugi, który spali biblię. Taka głupota prowadzi tylko do eskalacji konfliktu.

0

Wiem co czujesz. Ja przez miesiąc mieszkałam z trzema kociakami w pokoju. Zdemolowały mi meble, zniszczyły życie towarzyskie, wspinały się po zasłonach, a moje stopy podczas snu były pod nieustannym ostrzałem. Teraz kiedy już dorosły nie jest lepiej, bo są ogromne i grube, przez co zdarza im się przechwycić moje łóżko i muszę spać na kanapie. Dlaczego nikt nie założył jakiejś fundacji na rzecz uciśnionych, kocich matek?

1

https://zapodaj.net/69dc8197a25c8.jpg.html

Świeże są najlepsze :D

0

Pies to Kaja, a imion tych dwóch dżentelmenów nie zdradzę :P

7

W takim razie życzę ci żebyś nie podzielił mojego losu i poniedziałek twojego życia nie został twoim promotorem.

1

Też znacie taką osobę, która jest dosłownie poniedziałkiem waszego życia?

6

Biorąc pod uwagę twoją wątpliwą zdolność do łączenia faktów i podawania adekwatnych argumentów to nie, nie mógłbyś zostać nauczycielem ;)

0

No po to chyba studiowali żeby nie pracować na produkcji?

0

Dlatego w szkole powinno być podobnie. Nauczyciel powinien mieć jedynie bardzo delikatne wytyczne, ramy nauczania, a nie plan, którego musi się kurczowo trzymać i jest na jego podstawie rozliczany. Myślę też, że każdy dyrektor szkoły tak jak każdej innej firmy powinien mieć możliwość zwolnienia słabego pracownika, teraz niestety tak nie jest.

2

I ilu wykładowców rzeczywiście sprawdza te kolokwia, a ilu wpisuje oceny jak chce? Nie ma co porównywać.

1

7

Najlepsze jest to, że Mazurek obnażył ostatnio brak jakiejkolwiek wiedzy u Godek, pokazał, że oprócz krzyków o aborcji nie ma kompletnie nic do zaoferowania, a zebrał za to niezłe hejty. Logika internetów nadzieją głupich polityków.

36

Nie ma to jak usuwać tu konto bo ma się dość dzieci, a potem komentować fcbarce na tt z bulwersem. Uwielbiam internetowe emocje.

2

Z miodem gryczanym, imbirem i cytryną. Najczęściej jednak piję pokrzywę lub miętę, nie lubię zwykłej herbaty.

4

2

Słownik polsko-angielski to nie jest dobry pomysł. Najlepsze są słowniki całe w języku angielskim. Polecam szczególnie te z Oxfordu.

38

Nigdy nie wiadomo co może odpaść Godlewskiej...

27

I za takie g... zasponsorujemy im ponad miliard złotych. Absurd.

14

To, że ktoś nie ogląda nie jest równoznaczne z tym, że źle życzy. Dorośnijcie co niektórzy.

2

No ale co to ma do rzeczy? Skoro ktoś przeczytał już daną informację raz na la rambli, to nie będzie czytał drugi raz tego samego, przynajmniej większość osób tego nie zrobi. Żyjemy w czasach, kiedy czas ma ogromne znaczenie i artykuły w formie suchych informacji nie mają szans na zwiększenie czytalności. Jeśli chce się zachęcić do czytania, to przydałoby się więcej analiz, tekstów własnych, a nie przetłumaczonych newsów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?