sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z niczego się nie wycofuję. Nikt nie staje się księdzem z dnia na dzień. Po to człowiek idzie do seminarium, żeby się przekonać czym jest życie księdza i z ilu rzeczy trzeba zrezygnować. Okej, pewnie większość księży żyje zgodnie z zasadami Kościoła (o ile to w ogóle da się zmierzyć), ale to co najbardziej oburza ludzi to fakt, że księża, od których jak sam mówisz wymaga się więcej, pouczają "nas", gdy często sami grzeszą tak samo albo bardziej. Nikt nie lubi hipokryzji, szczególnie w Kościele, w którym ludzie nauczeni są szukać dobra.
1
Zależy od uczelni zapewne.
2
Nie, ale zupełnie nie o to mi chodzi. Myślę, że się zgodzisz, iż księża są grupą, która powinna stanowić przykład wiernym, wskazywać drogę "owieczkom". Dlatego w moim mniemaniu ksiądz ma obowiązek przestrzegać dekalogu jak nikt inny i jest to umownie wpisane w bycie księdzem.
4
A w jaki inny zawód wpisany jest celibat i konieczność przestrzegania dekalogu?
1
Typowe dla Semedo. Bez fajerwerków, bez konkretów, może można nazwać taką grę solidną. Sto razy bardziej podoba mi się Roberto na PO, ale on ostatnio też nie trzyma najwyższego poziomu. Barcelona powinna wzmocnić PO i moim zdaniem sprzedać Semedo.
0
Wtedy się wie, że to nie ta.
0
Ameryka to skomplikowany przypadek, bo to zlepek ludzi bardzo różnych, często bardzo uprzedzonych do siebie że względu na swoją rasę, czy pochodzenie, ale wszystkich łączy to, że kochają swój kraj. Tam wszyscy kochają Amerykę po prostu.
13
Lubię mecze z Villarreal, bo zawsze mają dobre tempo, są płynne i gra jest otwarta. Widać, że Dembele pasują takie zespoły, bo zagrał dziś naprawdę bardzo dobry mecz.
1
No pewnie, redakcja ufundowałaby taki wyjazd z poleceń :P
0
Redakcja na pewno chciałaby jakiegoś konkretnego pomysłu, jeśli miałaby wprowadzić jakiekolwiek zmiany, więc najlepiej najpierw opracować jakikolwiek pomysł i zgłosić się z nim do któregoś z redaktorów.
0
Moim zdaniem jeśli już w ogóle taka zabawa ma się odbywać, to powinno być kilka kategorii nagród, tak, żeby było barwniej i ciekawiej. Nie byłoby problemu tak jak teraz, że dużo osób narzeka, że użytkownik X jest super, a nie został nominowany, albo że użytkownik Y nie zasługuje na nagrodę, bo wszystko co robi polega na kopiuj-wklej.
0
Też jestem z Podkarpacia i z miasta, w którym przez 15 lat rządził PiS co zmieniło się dopiero po ostatnich wyborach. To jakie kto ma poglądy jest dużo bardziej skomplikowane niż się może wydawać na pierwszy rzut oka.
1
To samo sobie ostatnio pomyślałam. Teraz to tak naprawdę jest konkurs dla dwóch użytkowników - Barcainfo i Viscabarca123. Nie mam nic przeciwko nim, ale to trochę bez sensu.
3
Szczególnie, że ten człowiek nie przychodzi do programu za darmo i ma bardzo wysokie stawki. TVP płaciło za takie gówno z publicznych pieniędzy.
2
Nieprawda, Lis wszystkich śmieszy tak samo :P
0
Gamerów nie oglądam, ale inni testerzy, dostają różne produkty, czy pieniądze za wydanie pozytywnej opinii, więc zgaduję, że z grami działa to podobnie.
4
On porównuje styl gry, nie poziom ;)
0
Oddałam laptopa do serwisu, żeby postawili mi na nowo system i takie tam. Dzisiaj go odebrałam i mam jakieś dwa wirusy, których nie mogę się pozbyć. Jeden to SafeFinder, a drugi Web Companion. Jest jakiś sposób, żebym pozbyła się tego sama, czy lepiej odnieść do serwisu?
103
Właśnie się zastanawiałam co robisz.
0
Uwielbiam tę rasę. Moja goldenka ma już 6 lat, a ciągle z niej taki słodki szczeniaczek :D
1
Wygląda bardzo fajnie, tylko sam kalendarz jest dla mnie nieczytelny. Nie jestem w stanie przeczytać, bo literki są tak małe :P
Edit. Po pobraniu tego największego jednak stwierdzam, że da się przeczytać :D
1
Umrzyj Seeley!
6
Redakcja musi pomyśleć nad złotymi malinami, bo też chcę coś wygrać.
24
Walić tę Złotą Piłkę. To już nie jest nagroda dla najlepszego piłkarza, tylko dla najbardziej medialnego. Niczego to Messiemu nie ujmuje, a i po śmierci przecież będzie wielką legendą.
0
Ojej, powiem to ostatni raz. Jeśli jesteś tak bardzo pozbawiony dystansu do samego siebie i tak bardzo zabolała cię moja ironia, to więcej w ogóle nie nawiążę do twej osobistości. Tylko wykaż się dojrzałością i zrób to samo.
1
Nie przypominam sobie, żebym cię atakowała kiedykolwiek. Poza tym, jeśli się nie mylę, to nominując Cochise napisałeś, że zawsze podchodzi do dyskusji bez emocji i dlatego go cenisz, bo dzięki temu jest merytoryczny (chyba, że mi się coś poknociło i to nie byłeś ty). Widzisz, ty podszedłeś do mojego komentarza tak emocjonalnie, że aż jestem mocno skołowana. Nie rozumiem, bo sam często ironizujesz na temat innych użytkowników, nie raz wygłaszałeś mocno niepochlebne opinie na mój temat w wielu dyskusjach i nigdy się nie boczyłam, że mnie atakujesz. Dlatego nie rozumiem, gdzie widzisz atak i dlaczego uważasz, że zawsze cię atakuję, bo szczerze mówiąc, ja raczej nie zwracam na ciebie przesadnie uwagi, a jedynie od czasu do czasu.
0
Rany, jakbym wiedziała, że jesteś tak wrażliwy, to bym tego nie zrobiła. A zrobiłam to dlatego, że bawi mnie stanowisko obrońców Valverde. Widzisz, odbieram to tak, że niektórym takim osobom, mógłby osobiście napluć w twarz, a one powiedziałyby, że to deszcz pada. Ironiczne spostrzeżenie, nie wolno?
0
Oczywiście, że miała, ale to przecież nie piłkarze odpowiadają za to kto trafia do klubu. Uważam też, że taki Rakitić dobrze spełniał swoją rolę, gdy Leo grał na prawym skrzydle u Enrique. Tacy piłkarze też są potrzebni, ale powinni stanowić dodatek, nie być filarem Barcy.
0
Cóż, ja robię dokładnie to samo, a to, że tego nie dostrzegasz nie należy do moich zmartwień ;)
0
Zastosuj się do swoich złotych rad, bo to właśnie tobie przydadzą się najbardziej. Nie wiem gdzie ja ciągle oceniam innych, rozumiem, że po prostu ironia cię ubodła, cóż mogę poradzić.