0

Nie ma takiej osoby, której Rysiu by nie rozbawił:

https://www.facebook.com/194112927271848/posts/2521132064569911/

1

Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości, to w tej cenie chyba nie ma nic lepszego. Telefon jest dobrze wykonany i raczej się nie zacina, co jest wydaje mi się najważniejsze. Bateria trzyma mi około 1.5 dnia przy bardzo intensywnym użytkowaniu i 3 dni przy średnio intensywnym. Jeśli chcesz zapytać o coś konkretnego to pisz na priv.

0

Na aboutyou są spoko przeceny i to dość spore, bo czasem nawet ponad 50%.

1

Być może, ale jeśli żadnej klauzuli, ani zapisu o LM w kontrakcie nie ma, to szejk go nie sprzeda Barcelonie. Trzeba też pamiętać, że w PSG nie siedzą idioci i wątpię, żeby zgodzili się na zapis ułatwiający Neymarowi odejście. Trzecia sprawa jest taka, że nawet jeśli klauzula jest, to wiele zależy od ojca Neymara i od tego od kogo dostanie więcej pieniędzy. W każdym razie ja nie chcę Neymara w Barcelonie i nie chcę żeby wracał.

13

A ja myślę, że Neymar przecenił swoje umiejętności. Uwierzył, że jest tak dobry jak Messi i przenosząc się do PSG będzie największą gwiazdą i sam zaprowadzi klub to zwycięstwa w LM. Teraz (jeśli w ogóle cokolwiek z tych ploteczek jest prawdą) chce wrócić, bo wie, że z PSG nie ma szans na wygranie najważniejszych trofeów. Wierzę, że Barcelona jest mądrzejszym klubem niż jej niektórzy kibice i nie popełni błędu zabiegając o Neymara po raz drugi. Inna sprawa jest taka, że szejk wolałby posadzić Neymara do końca kontraktu na trybunach, niż sprzedać go Barcelonie. Dla niego to kwestia (wątpliwego) honoru.

3

Może musisz go odrobaczyć :D

2

Wiesz, to jest żałosne co piszesz. Fajnie, że masz ciągle tą samą żonę od 24 lat (mój tata też ma), że miałeś jakąś tam karierę w sporcie (co jeszcze gorzej o tobie świadczy, gdyż sport uczy szacunku i pokory, a ty tego nie w sobie nie masz) i udane życie... ja też mam i moi rodzice w twoim wieku też mają. Tylko co to wszystko ma do rzeczy? Mówiąc to wszystko pokazujesz swoje słabości, nie odwrotnie, bo twoje osiągnięcia nijak się przekładają, że wiesz lepiej i masz rację. A ego, to niestety masz kolejowe.

23

Widocznie za mało je karmisz. Ja mam 4 i wszystkie są tak grube, że nie mają siły podnieść swoich klusiowatych ciałek i odprawić jakieś nocne harce :P

3

Nie, nie pomyliło mi się. Nie tak dawno zostałeś wysłany na niekrótki urlop od strony za właśnie takie akcje. Skoro niczego cię to nie nauczyło, to jest to dość przykre. Rozumiem, że oczekujesz szacunku względem Wałęsy. Niestety nie masz na co liczyć, a szczególnie nie od osób uczestniczących z tobą w dyskusji, gdyż wiadomo jakie mają na to poglądy, a to czy nazwiesz ich debilnymi, czy powiesz, że są młodzi to gówno wiedzą naprawdę niczego nie zmieni. Szczerze mówiąc też, skoro oczekujesz od kogoś szacunku, to sam też powinieneś go okazywać - bo właśnie wtedy pokazujesz swoją dojrzałość. Nie peselem, czy doświadczeniem, a zwykłą kulturą wypowiedzi i byciem ponad pewne sprawy.

Nie robię też z ciebie głupka, jedynie zauważam pewne rzeczy.

12

Dyskryminowanie ludzi ze względu na wiek, czy wyzywanie od debili, bo ktoś myśli inaczej niż ty w zasadzie równa się pisowskiej propagandzie w telewizji publicznej - jest zwyczajnie tak samo płytkie, zabawne i obrzydliwe. Dziwię się, że po tym kuble zimnej wody, który ostatnio dostałeś wciąż tego nie rozumiesz i wciąż popełniasz takie same błędy. A nie jesteś już przecież dzieckiem, prawda?

0

Ja po prostu zainstalowałam i działa :P
Wklejasz link, jest mnóstwo samouczków na yt.

2

Ace Player. Przy okazji można oglądać mecze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jeśli ktoś z was interesuje się problemami społecznymi i chce pomagać innym, to polecam zainteresować się kanałem Jak to ogarnąć? na youtubie. W skrócie powiem, że starszy pan mocno angażuje się w pomaganie osobom cierpiącym na syndrom DDA i nie tylko.

3

Komentarz usunięty

2

Pomijając wzór, to nie rozumiem dlaczego ostatnio są czerwono-niebieskie, a nie bordowo-granatowe.

1

W sensie, że Delolen najlepiej wie jak wygląda dildo?

36

Mi bardziej przypomina rakietę, ale każdy ma inne skojarzenia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Naprawdę mnie zaskakuje to jak łatwe dla kogoś wydaje się zabicie człowieka, nawet w samoobronie.

2

No cóż, śmieją się z seksistowskich dowcipów o blondynkach, ale w drugą stronę to nie działa niestety. Nie wiem czy to jakieś kompleksy czy co, ale przynajmniej ja mam jeszcze większy ubaw :D

3

Tampony powstały już w starożytnym Egipcie i nigdzie nie jest powiedziane, że przez mężczyznę.
Poza tym nie wiedziałam, że chłopcom tak ciężko śmiać się z siebie... może to dlatego, że nie są jeszcze mężczyznami :)

0

Paradoksalnie od księdza na religii ;)

0

Spowiedź w takiej formie nie jest sakramentem od Boga, a od cesarza, który chciał wiedzieć o wszystkim co dzieje się w jego imperium. Dlatego też ta uznawana przez Kościół, jest fałszywa.

1

Co ta Nosowska...

2

Tak, gdybym miała wybrać nie chciałabym tego robić. Uważam, że miejsce, w którym się wychowujemy tworzy naszą tożsamość. Jeśli bym to miejsce wybrała, moja tożsamość byłaby fałszywa.

3

Losowy przydział. Myślę, że brak wpływu na to kim się człowiek urodzi jest w pewnym sensie piękny. Wykorzystujesz narzędzia jakie dostałeś.

1

Koleżko, ja nie mam ci czego przedstawiać, bo nikogo nie krytyjuje, dlatego te twoje wywody są bez sensu. Skoro tracisz na mnie czas to tego nie rób, bo nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem, ani osobą, która mogłaby jakkolwiek wpłynąć na moją opinię. Nie unoszę się żadnym honorem, nie należę do takich osób. Nie mam ochoty na dyskusję z tobą, więc albo to uszanuj, albo nie, wolna wola.

0

Wszystko ci powiedziałam, a że nie potrafisz zrozumieć, to nie będę marnować czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?