sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Sytuacja w Polsce zaczyna budzić we mnie ogromny niesmak. Najpierw TVP robiło nagonkę na Adamowicza, jeśli się nie mylę to nawet oskarżyli go o bycie nazistą. Teraz jak hieny żerują na jego śmierci. Ludzie na portalach prawicowych piszą, że dobrze się stało, że Adamowicz nie żyje i że reszcie zdrajców narodu i skorumpowanym politykom też należy się kilka ciosów. Obrzydliwe. Nawet nie chcę sobie pomyśleć co przeżywają jego dzieci, które patrzyły jak ktoś zadźgał ich ojca, i miliony ludzi na całym świecie też to widziało. Okropna sytuacja, z której nikt jak zwykle nie wyniesie wniosków.
0
Nie zgodzę się. W polityce potrzeba trochę pozytywnego szaleństwa, które wyznacza jakieś granice ;)
2
Oj w moim przypadku Korwin budzi jedynie litość, ale nie uważam go za skrajną prawicę, z takim stwierdzeniem utożsamiam raczej Brauna, Kowalskiego czy Międlara, a Korwin... no nie jest zwykłym głupkiem mimo wszystko. Z Urbana można się pośmiać i trzeba przyznać, że jest mistrzem prowokacji. Obaj są bardzo kontrowersyjnymi osobistościami od dawien dawna i trzeba im przyznać, że są nie do zastąpienia.
34
Udało się, Jurek został!
3
https://jakajestpolska.pl
100 pytań, ważnych pytań.
3
Ja wychodzę z założenia, że jedno życie nie ma prawa do wartościowania drugiego. Poza tym kara śmierci jest narzędziem bezużytecznym w walce z przestępczością - dla osób niemoralnych nie jest to żadna kara, bo jeśli ktoś nie ceni czyjegoś życia, nie dba też o swoje, a druga sprawa jest taka, ci najgorsi przestępcy nie myślą o każe jaka ich spotka, a o tym, że na pewno się wywiną.
2
Mimo wszystko ludzkie życie jest warte więcej od pieniędzy, a jeśli chcemy zmniejszyć koszty utrzymania więźniów, to trzeba wysłać ich do pracy.
16
Myślę, że przez tę tragedię dopadło nas szaleństwo, a takie teorie są tylko wynikiem ogromnych emocji, których nie każdy potrafi przerobić. Naprawdę lepiej wyłączyć telewizor, radio i internet, odłożyć gazetę i wyjść na spacer.
0
Aa to wszystko wyjaśnia :D
4
Od kiedy Owsiak jest politykiem? Posiadanie poglądów czyni z człowieka polityka?
77
Nie dajcie się nakręcić. Poglądy nie zabijają ludzi. To nie jest żadna eskalacja, to wariat, który postanowił zabić.
29
Szkoda, że ta śmierć niczego nie zmieni w podejściu ludzi względem siebie. Tak jak mężczyzna, który kilka lat temu zabił posła PiSu... Co to zmieniło? Z roku na rok jest coraz gorzej.
4
Oby tylko Dawid się nie spalił i utrzymał prowadzenie.
7
Samo nazwisko sprawiło, że nawet nie chciało mi się czytać :)
0
Nie ma takiej części, jak wzdychają to tylko ze zdenerwowania :P
4
Śmiej się, ale jak mojej teściowej obrócił się ekran w laptopie do góry nogami to, żeby wpisać hasło musiała go odwrócić do góry nogami :D
1
Ciekawe czy Kobayashi będzie gwiazdą jednego sezonu, czy wpisze się w grono wielkich tak jak Kamil.
5
Mimo wszystko trzeba być idiotą, żeby trzymać w domu te najbardziej jadowite pająki jak wałęsaki czy te pustelniki brunatne i jeszcze narażać swoje dzieci.
32
To oczywiste, że ogranicza i to nie tylko Dembele, ale też Cou, który przez to, że jest zawodnikiem podobnym do Leo nie ma miejsca na boisku. Tak już po prostu jest i taką Barcelona płaci cenę za posiadanie najlepszego w historii piłkarza.
3
A jakie Munir ma podejście do Suareza? Suarez bez formy kopiący się po czole jest wciąż lepszy od Munira. Jedynie w przypadku Paco popełniono błąd, bo powinien dostawać więcej minut, ale też wcale nie jest powiedziane, że prezentowałby się tak jak teraz w BVB.
6
Za Suareza i Pique nie miał kto grać, a Rakitić jest ulubieńcem Valverde. Nie rozumiem dlaczego zawodnik bez formy ma odbierać szansę na grę innym zawodnikom, którzy mogą dać drużynie więcej.
4
Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków!
2
Daleko mi do popierania poglądów Dmowskiego, ale przez szacunek do jednego z ojców niepodległości nie przyrównałabym go do tych chłopców w brzydkich bluzach, bo to go zwyczajnie obraża.
2
Moim zdaniem nie. Wciąż popełnia głupie błędy i uważam, że jest zbytnio gloryfikowany i minie kilka lat zanim wskoczy na na poziom zbliżony do Pique w jego najlepszych czasach.
0
Umtiti w mojej opinii nie jest najlepszym obrońcą na świecie, a ja mówię o transferach genialnych.
1
Kurczę, szczerze mówiąc Steven to ostatni genialny transfer Barcelony. Zubi ściągnął do klubu piłkarza za małe pieniądze, którego wystarczyło tylko oszlifować.
5
Wychodzi największy błąd zarządu czyli brak zastępstwa dla Alby. Teraz jak Alba wypadnie to lewa strona leży i kwiczy.
4
Ciekawa sprawa z tym Coutinho. Nie można winić Valverde, że Cou nie ma formy i też nie uważam, żeby to jak on się prezentuje miało jakikolwiek związek z ustawieniem. Problem jest raczej z jego profilem. Coutinho nie jest ani skrzydłowym, ani pomocnikiem, już bardziej przypomina Leo, a dla dwóch takich zawodników zwyczajnie może nie być miejsca na boisku. Ciekawe jak sytuacja się rozwinie. Gdy Cou i Dembele przychodzili do klubu było wiele głosów, że Franzuc się nie sprawdzi, a paradoksalnie może się okazać, że to z Cou ostatecznie nie będzie za wiele pożytku.
2
Komentarz usunięty
13
Uszaty komuch w obronie dzików: