14

Sytuacja w Polsce zaczyna budzić we mnie ogromny niesmak. Najpierw TVP robiło nagonkę na Adamowicza, jeśli się nie mylę to nawet oskarżyli go o bycie nazistą. Teraz jak hieny żerują na jego śmierci. Ludzie na portalach prawicowych piszą, że dobrze się stało, że Adamowicz nie żyje i że reszcie zdrajców narodu i skorumpowanym politykom też należy się kilka ciosów. Obrzydliwe. Nawet nie chcę sobie pomyśleć co przeżywają jego dzieci, które patrzyły jak ktoś zadźgał ich ojca, i miliony ludzi na całym świecie też to widziało. Okropna sytuacja, z której nikt jak zwykle nie wyniesie wniosków.

0

Nie zgodzę się. W polityce potrzeba trochę pozytywnego szaleństwa, które wyznacza jakieś granice ;)

2

Oj w moim przypadku Korwin budzi jedynie litość, ale nie uważam go za skrajną prawicę, z takim stwierdzeniem utożsamiam raczej Brauna, Kowalskiego czy Międlara, a Korwin... no nie jest zwykłym głupkiem mimo wszystko. Z Urbana można się pośmiać i trzeba przyznać, że jest mistrzem prowokacji. Obaj są bardzo kontrowersyjnymi osobistościami od dawien dawna i trzeba im przyznać, że są nie do zastąpienia.

34



Udało się, Jurek został!

3

https://jakajestpolska.pl

100 pytań, ważnych pytań.

3

Ja wychodzę z założenia, że jedno życie nie ma prawa do wartościowania drugiego. Poza tym kara śmierci jest narzędziem bezużytecznym w walce z przestępczością - dla osób niemoralnych nie jest to żadna kara, bo jeśli ktoś nie ceni czyjegoś życia, nie dba też o swoje, a druga sprawa jest taka, ci najgorsi przestępcy nie myślą o każe jaka ich spotka, a o tym, że na pewno się wywiną.

2

Mimo wszystko ludzkie życie jest warte więcej od pieniędzy, a jeśli chcemy zmniejszyć koszty utrzymania więźniów, to trzeba wysłać ich do pracy.

16

Myślę, że przez tę tragedię dopadło nas szaleństwo, a takie teorie są tylko wynikiem ogromnych emocji, których nie każdy potrafi przerobić. Naprawdę lepiej wyłączyć telewizor, radio i internet, odłożyć gazetę i wyjść na spacer.

0

Aa to wszystko wyjaśnia :D

4

Od kiedy Owsiak jest politykiem? Posiadanie poglądów czyni z człowieka polityka?

77

Nie dajcie się nakręcić. Poglądy nie zabijają ludzi. To nie jest żadna eskalacja, to wariat, który postanowił zabić.

29

Szkoda, że ta śmierć niczego nie zmieni w podejściu ludzi względem siebie. Tak jak mężczyzna, który kilka lat temu zabił posła PiSu... Co to zmieniło? Z roku na rok jest coraz gorzej.

4

Oby tylko Dawid się nie spalił i utrzymał prowadzenie.

7

Samo nazwisko sprawiło, że nawet nie chciało mi się czytać :)

0

Nie ma takiej części, jak wzdychają to tylko ze zdenerwowania :P

4

Śmiej się, ale jak mojej teściowej obrócił się ekran w laptopie do góry nogami to, żeby wpisać hasło musiała go odwrócić do góry nogami :D

1

Ciekawe czy Kobayashi będzie gwiazdą jednego sezonu, czy wpisze się w grono wielkich tak jak Kamil.

5

Mimo wszystko trzeba być idiotą, żeby trzymać w domu te najbardziej jadowite pająki jak wałęsaki czy te pustelniki brunatne i jeszcze narażać swoje dzieci.

32

To oczywiste, że ogranicza i to nie tylko Dembele, ale też Cou, który przez to, że jest zawodnikiem podobnym do Leo nie ma miejsca na boisku. Tak już po prostu jest i taką Barcelona płaci cenę za posiadanie najlepszego w historii piłkarza.

3

A jakie Munir ma podejście do Suareza? Suarez bez formy kopiący się po czole jest wciąż lepszy od Munira. Jedynie w przypadku Paco popełniono błąd, bo powinien dostawać więcej minut, ale też wcale nie jest powiedziane, że prezentowałby się tak jak teraz w BVB.

6

Za Suareza i Pique nie miał kto grać, a Rakitić jest ulubieńcem Valverde. Nie rozumiem dlaczego zawodnik bez formy ma odbierać szansę na grę innym zawodnikom, którzy mogą dać drużynie więcej.

4

Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków!

2

Daleko mi do popierania poglądów Dmowskiego, ale przez szacunek do jednego z ojców niepodległości nie przyrównałabym go do tych chłopców w brzydkich bluzach, bo to go zwyczajnie obraża.

2

Moim zdaniem nie. Wciąż popełnia głupie błędy i uważam, że jest zbytnio gloryfikowany i minie kilka lat zanim wskoczy na na poziom zbliżony do Pique w jego najlepszych czasach.

0

Umtiti w mojej opinii nie jest najlepszym obrońcą na świecie, a ja mówię o transferach genialnych.

1

Kurczę, szczerze mówiąc Steven to ostatni genialny transfer Barcelony. Zubi ściągnął do klubu piłkarza za małe pieniądze, którego wystarczyło tylko oszlifować.

5

Wychodzi największy błąd zarządu czyli brak zastępstwa dla Alby. Teraz jak Alba wypadnie to lewa strona leży i kwiczy.

4

Ciekawa sprawa z tym Coutinho. Nie można winić Valverde, że Cou nie ma formy i też nie uważam, żeby to jak on się prezentuje miało jakikolwiek związek z ustawieniem. Problem jest raczej z jego profilem. Coutinho nie jest ani skrzydłowym, ani pomocnikiem, już bardziej przypomina Leo, a dla dwóch takich zawodników zwyczajnie może nie być miejsca na boisku. Ciekawe jak sytuacja się rozwinie. Gdy Cou i Dembele przychodzili do klubu było wiele głosów, że Franzuc się nie sprawdzi, a paradoksalnie może się okazać, że to z Cou ostatecznie nie będzie za wiele pożytku.

2

Komentarz usunięty

13

Uszaty komuch w obronie dzików:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?