2

Może to lewak, a wtedy przecież na pewno nie prawdziwy Polak?

10

Rozumiem, że masz podsłuch na telefonie Dembele i znasz treści jego rozmów z Valverde? Naprawdę warto się czasem zastanowić, niż nakręcać kolejną aferę. Pomimo, że nie chcę Valverde w Barcelonie, bo nie podoba mi się jego styl, to jestem przekonana, że jest profesjonalistą i panuje nad szatnią. Sztab na pewno porządnie podszedł do tematu Dembele i powiedział kiedy ma wrócić. Nie szukajcie problemów na siłę.

11

To, że Pique w teorii wydaje się wam osobą, która trzęsie szatnią wcale nie oznacza, że jest tak w rzeczywistości. Daje sobie ręce uciąć, że Messi jest najbardziej szanowanym piłkarzem w drużynie i że ten wybór jest słuszny.

3

Historia Roberto w Barcelonie jest po prostu niesamowita. Od zera do bohatera.

2

Vidal. On tylko zablokuje rozwój Arthura, który co prawda jest zagadką, ale zasługuje na prawdziwą szansę.

0

Racja, Cou nie jest "8", ale na pewno nie jest też typowym skrzydłowym. Ja nie chcę oglądać 442 w Barcelonie, a w 433 nie da się zmieścić Suareza, Dembele, Cou i Messiego w lini ataku. Dlatego uważam, że Cou powinien grać w pomocy.

3

Wcale nie kluczowy, bo w mojej opinii Valverde nie da mu odpowiedniej liczby minut. Trzeba czekać na nowego trenera, który na niego postawi i jednocześnie będzie stawiał na Cou w pomocy.

31

I musiało minąć 1449 żeby mi to ktoś powiedział xd

0

Gnijący świat.

0

Aa, to ja nie zrozumiałam :D

1

A będzie możliwość odpowiedzi do wielu w dyskusji?

3

Zasada numer jeden: jeśli transfer ci się podoba, to szanujesz źródło, jeśli nie, to plota ;)

3

O 18.

0

Jak było mu dobrze w Bayernie to i do Barcelony nie chciał wracać...

0

Nie wiedziałam, że udział w tournee powoduje kontuzje xd

4

Ja wypożyczyłabym kampera i zwiedziła całą Polskę. Fajnie byłoby zobaczyć wszystkie zamki, czy historycznie ważne miejsca w naszym kraju.

7

W sumie nigdy się nie interesuję tym jak wygląda trzeci komplet, ale tak sraczkowatej koszulki to chyba nigdy nie widziałam. Dramat.

5

Biorąc pod uwagę doświadczenia z poprzedniego sezonu, to postawi na Vidala i śmiem twierdzić, że często będziemy oglądać Rakiticia, Busquetsa i Vidala razem na boisku.

5

W sumie mnie bardziej ciekawi czy dokona zmian w drugiej połowie, a nie jaki wystawi skład.

14

Najlepiej niech nic nie dają, tylko niech przestaną zabierać.

29

Huehuehue

0

Valverde już w tej chwili ma tak konkurencyjną kadrę, nawet pomimo obecności Gomesa, czy Denisa, że wstydem będzie w tym roku nie wygrać. Jak kupią Pogbę, do którego nie jestem przekonana, a raczej nie uważam, żeby był niezbędny i nadal Barca nie sięgnie po LM w tym sezonie, to Valverde będzie frajerem roku.

2

Przecież Ty nie masz lodówki głuptasku.

0

Rozwój Arthura może przystopować transfer Vidala. Podstawowymi pomocnikami na pewno będą Rakitić i Busquets, nie wiem gdzie Valverde wystawi Cou, ale zakładając że w pomocy, a Vidal będzie pełnił rolę Paulinho, czyli będzie pierwszym rezerwowym, to dla Arthura nie zostanie wiele. Jeśli Valverde będzie tak podchodził do rotacji jak w poprzednim sezonie, to Arthur sobie posiedzi.

15

Nic, każdy ma prawo do własnej opinii.

4

W lutym jechałam do Wrocławia z Rzeszowa. Usiadłam z tyłu, zadowolona, że autobus prawie pusty i nagle wsiadają zakonnice, jedna niosła gitarę. Usiadły wokół mnie, ta z gitarą na siedzeniu obok i całą drogę od Rzeszowa do Katowic śpiewały jakieś religijne pieśni.

3

Nienawidzę, jak odpowiadam komuś i okazuje się, że ktoś usunął komentarz. Nie do końca rozumiem sens usuwania komentarzy bez powodu.

0

Breivik. Tylko prawo do playstation nie ma nic wspólnego z prawami człowieka, nawet jeśli to idiotyczne.

1

Hm, według mnie całkiem możliwe, że w pomocy będzie grał Busquets, Rakitić i Vidal, więc nie mów, że tak na pewno żaden nie zawita do pierwszego składu.

1

Gradzik argumentów :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?