sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może to lewak, a wtedy przecież na pewno nie prawdziwy Polak?
10
Rozumiem, że masz podsłuch na telefonie Dembele i znasz treści jego rozmów z Valverde? Naprawdę warto się czasem zastanowić, niż nakręcać kolejną aferę. Pomimo, że nie chcę Valverde w Barcelonie, bo nie podoba mi się jego styl, to jestem przekonana, że jest profesjonalistą i panuje nad szatnią. Sztab na pewno porządnie podszedł do tematu Dembele i powiedział kiedy ma wrócić. Nie szukajcie problemów na siłę.
11
To, że Pique w teorii wydaje się wam osobą, która trzęsie szatnią wcale nie oznacza, że jest tak w rzeczywistości. Daje sobie ręce uciąć, że Messi jest najbardziej szanowanym piłkarzem w drużynie i że ten wybór jest słuszny.
3
Historia Roberto w Barcelonie jest po prostu niesamowita. Od zera do bohatera.
2
Vidal. On tylko zablokuje rozwój Arthura, który co prawda jest zagadką, ale zasługuje na prawdziwą szansę.
0
Racja, Cou nie jest "8", ale na pewno nie jest też typowym skrzydłowym. Ja nie chcę oglądać 442 w Barcelonie, a w 433 nie da się zmieścić Suareza, Dembele, Cou i Messiego w lini ataku. Dlatego uważam, że Cou powinien grać w pomocy.
3
Wcale nie kluczowy, bo w mojej opinii Valverde nie da mu odpowiedniej liczby minut. Trzeba czekać na nowego trenera, który na niego postawi i jednocześnie będzie stawiał na Cou w pomocy.
31
I musiało minąć 1449 żeby mi to ktoś powiedział xd
0
Gnijący świat.
0
Aa, to ja nie zrozumiałam :D
1
A będzie możliwość odpowiedzi do wielu w dyskusji?
3
Zasada numer jeden: jeśli transfer ci się podoba, to szanujesz źródło, jeśli nie, to plota ;)
3
O 18.
0
Jak było mu dobrze w Bayernie to i do Barcelony nie chciał wracać...
0
Nie wiedziałam, że udział w tournee powoduje kontuzje xd
4
Ja wypożyczyłabym kampera i zwiedziła całą Polskę. Fajnie byłoby zobaczyć wszystkie zamki, czy historycznie ważne miejsca w naszym kraju.
7
W sumie nigdy się nie interesuję tym jak wygląda trzeci komplet, ale tak sraczkowatej koszulki to chyba nigdy nie widziałam. Dramat.
5
Biorąc pod uwagę doświadczenia z poprzedniego sezonu, to postawi na Vidala i śmiem twierdzić, że często będziemy oglądać Rakiticia, Busquetsa i Vidala razem na boisku.
5
W sumie mnie bardziej ciekawi czy dokona zmian w drugiej połowie, a nie jaki wystawi skład.
14
Najlepiej niech nic nie dają, tylko niech przestaną zabierać.
29
Huehuehue
0
Valverde już w tej chwili ma tak konkurencyjną kadrę, nawet pomimo obecności Gomesa, czy Denisa, że wstydem będzie w tym roku nie wygrać. Jak kupią Pogbę, do którego nie jestem przekonana, a raczej nie uważam, żeby był niezbędny i nadal Barca nie sięgnie po LM w tym sezonie, to Valverde będzie frajerem roku.
2
Przecież Ty nie masz lodówki głuptasku.
0
Rozwój Arthura może przystopować transfer Vidala. Podstawowymi pomocnikami na pewno będą Rakitić i Busquets, nie wiem gdzie Valverde wystawi Cou, ale zakładając że w pomocy, a Vidal będzie pełnił rolę Paulinho, czyli będzie pierwszym rezerwowym, to dla Arthura nie zostanie wiele. Jeśli Valverde będzie tak podchodził do rotacji jak w poprzednim sezonie, to Arthur sobie posiedzi.
15
Nic, każdy ma prawo do własnej opinii.
4
W lutym jechałam do Wrocławia z Rzeszowa. Usiadłam z tyłu, zadowolona, że autobus prawie pusty i nagle wsiadają zakonnice, jedna niosła gitarę. Usiadły wokół mnie, ta z gitarą na siedzeniu obok i całą drogę od Rzeszowa do Katowic śpiewały jakieś religijne pieśni.
3
Nienawidzę, jak odpowiadam komuś i okazuje się, że ktoś usunął komentarz. Nie do końca rozumiem sens usuwania komentarzy bez powodu.
0
Breivik. Tylko prawo do playstation nie ma nic wspólnego z prawami człowieka, nawet jeśli to idiotyczne.
1
Hm, według mnie całkiem możliwe, że w pomocy będzie grał Busquets, Rakitić i Vidal, więc nie mów, że tak na pewno żaden nie zawita do pierwszego składu.
1
Gradzik argumentów :P