5

Klub należy do socios i to oni decydują. Po co klub ma pytać miliony osób, które z Katalońską i Barceloną mają tyle wspólnego, że oglądają ją spokojnie w domach, tysiące klilometrow dalej.

5

La komedia. Klub całkowicie olewa szkółkę - nieważne, rozpoznawalny styl i filozofia wydawałoby się kiedyś nieśmiertelnego Johana Cruijffa od kilku lat są już tylko wspomnieniem, często umyślnie niedocenianym - co tam, styl się nie liczy bo ważne są wyniki. Koszulki w kratkę, czy zmiana herbu? O matko! Zerwanie z tradycją!

3

I jego psychofanów ;)

0

No nie do końca, warto sobie przejrzeć składy z lat poprzednich. Za Guardioli było wielu wychowanków jak wszyscy wiedzą, ale nie zawsze tak było i Barca też robiła duże zakupy.

5

To oczywiste, że drużyna powinna być bardziej zrównoważona i Dembele powinien przenieść się na prawą stronę. Tylko wydaje mi się, że problem jest o wiele głębszy. Valverde nie potrafi zarządzać drużyną, a odkąd jest w Barcelonie nie nauczył ich żadnych schematów gry ofensywnej. Ten człowiek jest w Barcelonie już od ponad roku, a zdecydowana większość bramek pada po jakiś indywidualnych akcjach, tu kompletnie nic nie jest wypracowane.
Problemem też jest albo brak rotacji, albo takie kompletnie nieprzemyślane. Rakitić i Busquets powinni wczoraj odpocząć, ten pierwszy w szczególności. Po to Barcelona kupiła dwóch pomocników latem, żeby z nich korzystać i dać odpocząć najważniejszym zawodnikom.

2

Nie, nie wyobrażam sobie, żeby człowieka z jajami zastąpiło takie lelum polelum. Simeone żyje meczem, jest twardy i zawsze żywiołowo reaguje na to co dzieje się na boisku. Valverde natomiast siada na ławce, podpiera ręką twarz i myśli cholera wie o czym.

0

Za każdym razem jak chcę przejść z artykułu na la ramblę muszę przewijać stronę do góry, gdyż belka z zakładkami nie przesuwa się wraz z artykułem w dół. Jest to dość uciążliwe.

36

Dobija mnie fakt, że Barcelonę trenuje ktoś tak bezpłciowy.

0

No dramat, ale po ilości rozegranych spotkań w tym roku to czego innego się spodziewać?

17

Jest to dość zabawne, że coraz więcej zauważa to co stało się ze stylem gry, to, że nie ma praktycznie żadnego pomysłu na grę dopiero, gdy wynik jest niekorzystny.

1

No naprawdę nie wiem jak można narzekać hejterzy!

1

W sezonie 2014/2015 do grudnia Enrique nie wystawił dwa razy takiej samej jedenastki, a zdobyliśmy tryplet.

Zbędna ta ironia ;)

1

Kilka fajnych akcji, ale pomoc w tym meczu wygląda wyjątkowo biednie. Busquets i Rakitić powinni zejść. Raz, że grają wszystkie możliwe mecze, a dwa nie wnoszą kompletnie nic.

0

No zbyt często się nie chwalę :P

2

Ciesz się, że nie mieszkasz na Podkarpaciu, bo byś nie wytrzymał :P U was zawsze trochę cieplej.

0

Straszna bieda w obronie. Pique, Umtiti i teraz też Langlet. Obrońcy po prostu fatalnie zaczęli ten sezon.

3

Co za porównanie... Można się doszukiwać jakiś koneksji, między ojcem Neymara, a matką Kardashianek, ale jedni zrobili biznes wokół wielkiego talentu syna, a drudzy zbudowali imperium na sekstasmie.

1

No widzisz, ja nie mam się do czego odnosić w jakikolwiek inny sposób. Nie interesuje mnie zupełnie, czy raz w stuletniej historii klubu pojawi się krata na koszulkach. Barwy są takie jakie mają być i tyle. Łamanie tradycji to totalne zlanie szkółki, czy pogrzebanie pięknego stylu gry i filozofii JC. Reszta to bzdury.

1

Akurat barwy statut obejmuje, więc to co piszesz pozbawione jest sensu ;)

0

Statut ostatnio był zmieniany w 2013 roku i nie ma tam słowa o koszulkach.

1

W statucie nie ma nic odnośnie pionowych pasów, więc wcale nie muszą takie być ;)

14

Jak małpy w zoo. Usłyszą coś i bez zweryfikowania gadają bzdury od czasu poziomych pasów. Żenada.

4

I to by było na tyle jeśli chodzi o koszulki, dzięki!

2

Wiele osób powołuje się na statut klubu odnośnie pasów na koszulkach. Z chęcią bym sobie go przeczytała w całości, albo chociażby ten jeden zapis odnośnie koszulek. Wie ktoś gdzie mogę znaleźć taki dokument najlepiej w języku angielskim, czy polskim?

32

Czy ja wiem? Takie 4/10.

1

Moja siostra jest teraz w siódmej klasie i założę się, że jej plecak waży na pewno tyle samo, a może nawet więcej. Wiadomym jest, że takie ciężary szkodzą na kręgosłup, ale problem jest też z faktem, że plecak trzeba kupować nieraz nawet dwa razy do roku, bo zwyczajnie nie wytrzymuje tego ciężaru. I to bez znaczenia jak drogi taki plecak był, wszystkie się urywają po pewnym czasie.

35

Raczej podałeś argumenty przeciwko i wyśmiałeś osoby, które bronią Rakitić :P

0

Na stronie pojawiła się złośliwa reklama, z której nie da się wyjść.

8

Też nie wiem co się odwala, że niektórzy ludzie zapominają o istnieniu kropki i nie potrafią budować zdań.
Odnosząc się do tego komentarza, można porównać to trochę do ulicy. Tam też na sto osób każda będzie miała swoje zdanie, z którym na pewno ktoś inny mocno się nie zgodzi. Jedni będą płakać, że jest gorąco, a innym zawsze i wszędzie brakuje słońca. Polecam zrozumieć, że branie na poważnie jakiejkolwiek strony w internecie jest szkodliwe dla życia psychicznego.

2

Tak, tylko tam ludzi stać, żeby te kredyty i to nie małe spłacać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?