sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie wiem czy z szacunku, czy raczej dlatego, że wyniki jeszcze nie są fatalne.
2
O dziś czytam to po raz pierwszy.
21
Boże jakie absurdy. Potrzebujemy posiadania i dlatego Barcelona przez 90 minut bezradnie gra w dziadka?
12
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że mamy październik, a Valverde tak genialnie prowadzi drużynę i tak fantastycznie zarządza, że połowa piłkarzy jest zajechana jakby był kwiecień.
20
Valverde chyba założył się z panem Lopeteugi, czyj zespół będzie grał gorzej.
2
To niesamowity komfort dla trenera, mieć drużynę, która gra tak dobrze, że nie trzeba dokonywać zmian, można sobie spokojnie usiąść na ławce i troszkę się przespacerować kiedy tyłek zaboli.
11
Samców alfa z fcbarcy nie obchodzą fakty, tylko zrobienie z tej dziewczyny najgorszej dziwki. Nie wiem czy Ronaldo ją zgwałcił, czy nie, istnieje coś takiego jak domniemane niewinności, ale sam fakt, że poszedł z nią na ugodę rzuca na niego podejrzenia. Osoba niewinna i tak wpływowa nie idzie na ugodę z byle dziewczyną.
0
No moim zdaniem było inaczej. Poszła z nim, wiedziała jak to się może skończyć, może nawet chciała, ale Ronaldo chciał seksu analnego, ona odmówiła, więc ją zgwałcił. Dogadali się, zapłacił pieniądze, a teraz szanowna pani albo chce więcej, albo ktoś chce zaszkodzić Ronaldo i wyciąga tę sprawę.
15
Hm, w takim razie dlaczego poszedł z nią na ugodę?
0
Okoliczności są takie, że Barca wczoraj również straciła dwie, głupie bramki, a to co się dzieje w Barcelonie to nie kryzys, a celowe działanie, czyli decyzje trenera, czy taktyka.
4
Skoro instytucja jaką jest Kościół ukrywa pedofili, to wyrok, który nakazuje jej płacić jest w 100% adekwatny. Takie realia.
1
To nie jest kwestia jaj. Valverde po prostu nie widzi problemu i jestem przekonana, że Rakitić wyjdzie w środę od początku.
0
Dokładnie, nie chyba, a na pewno.
0
Hm, do momenty pomocy najwyższego całkiem sensownie.
0
Do Polski jeszcze nie zamawiałam, ale mam od nich buty i w 100% oryginalne. Niedługo będę zamawiać od nich do Polski, z tego co się orientuję to przesyłka jest darmowa za zakupy od 50€.
0
Z zagranicznych to na pewno schuh.eu jest wart uwagi.
11
No i jak tu brać tę partię na poważnie?
4
Cóż, wydaje mi się, że każdy pracownik robi dokładnie to samo i nie jest to nic nadzwyczajnego, szczególnie, że Valverde dostaje za to dość wysokie wynagrodzenie. Nie rób z niego bohatera klubowego, bo przychodzi do pracy .
2
Ale że niby co on poświęcił dla klubu?
55
A i tak najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy nie byli :D
11
To co dzieje się w Barcelonie, to nie tylko kwestia spadku formy. Trener popełnia masę idiotycznych decyzji i to jest główny problem. Chyba nikt kto interesuje się piłką nożną nie oczekuje wysokiej formy we wrześniu.
0
Po meczu dostał kartkę za dyskusję z sędzią.
2
Ta kartka Leo tylko podsumowuje całą sytuację.
40
Nie mogę uwierzyć, że Valverde wciąż ma zwolenników na tej stronie :D
3
Roberto jest bez formy, powinien sobie odpocząć, ale zamiast tego trenejro wystawia go w pomocy i to jeszcze razem z Rakiticiem... Te decyzje są naprawdę mocno nielogiczne, ciekawe czy chociaż te zestawienie obroni się na boisku.
0
Ament.
1
Od 50 do 300 złotych.
0
Tak samo Malcom nie pokazał nic z Leganes. W zasadzie oprócz Leo, Coutinho i Dembele nie można wyróżnić żadnego piłkarza, którego wkład w grę jest widoczny. Tak właśnie jest kiedy nie ma się pojęcia o zarządzaniu zespołem.
0
Akurat Rafinha jest potrzebny. Denis powinien odejść już dawno, bo nie oferuje niczego tej drużynie. Tak samo z Vidalem. Trzeba było się zdecydować czy chcemy Rakiticia czy Vidala, obaj robią tłok. Już nie wspomnę o tym, że Valverde to typ trenera, który ma swoich 13 piłkarzy do gry, więc nie ma co liczyć, że każdy dostanie szansę.
4
Zależy kogo, ja też nie zauważyłam, że nie ma napisu.