3

Nie wiem czy z szacunku, czy raczej dlatego, że wyniki jeszcze nie są fatalne.

2

O dziś czytam to po raz pierwszy.

21

Boże jakie absurdy. Potrzebujemy posiadania i dlatego Barcelona przez 90 minut bezradnie gra w dziadka?

12

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że mamy październik, a Valverde tak genialnie prowadzi drużynę i tak fantastycznie zarządza, że połowa piłkarzy jest zajechana jakby był kwiecień.

20

Valverde chyba założył się z panem Lopeteugi, czyj zespół będzie grał gorzej.

2

To niesamowity komfort dla trenera, mieć drużynę, która gra tak dobrze, że nie trzeba dokonywać zmian, można sobie spokojnie usiąść na ławce i troszkę się przespacerować kiedy tyłek zaboli.

11

Samców alfa z fcbarcy nie obchodzą fakty, tylko zrobienie z tej dziewczyny najgorszej dziwki. Nie wiem czy Ronaldo ją zgwałcił, czy nie, istnieje coś takiego jak domniemane niewinności, ale sam fakt, że poszedł z nią na ugodę rzuca na niego podejrzenia. Osoba niewinna i tak wpływowa nie idzie na ugodę z byle dziewczyną.

0

No moim zdaniem było inaczej. Poszła z nim, wiedziała jak to się może skończyć, może nawet chciała, ale Ronaldo chciał seksu analnego, ona odmówiła, więc ją zgwałcił. Dogadali się, zapłacił pieniądze, a teraz szanowna pani albo chce więcej, albo ktoś chce zaszkodzić Ronaldo i wyciąga tę sprawę.

15

Hm, w takim razie dlaczego poszedł z nią na ugodę?

0

Okoliczności są takie, że Barca wczoraj również straciła dwie, głupie bramki, a to co się dzieje w Barcelonie to nie kryzys, a celowe działanie, czyli decyzje trenera, czy taktyka.

4

Skoro instytucja jaką jest Kościół ukrywa pedofili, to wyrok, który nakazuje jej płacić jest w 100% adekwatny. Takie realia.

1

To nie jest kwestia jaj. Valverde po prostu nie widzi problemu i jestem przekonana, że Rakitić wyjdzie w środę od początku.

0

Dokładnie, nie chyba, a na pewno.

0

Hm, do momenty pomocy najwyższego całkiem sensownie.

0

Do Polski jeszcze nie zamawiałam, ale mam od nich buty i w 100% oryginalne. Niedługo będę zamawiać od nich do Polski, z tego co się orientuję to przesyłka jest darmowa za zakupy od 50€.

0

Z zagranicznych to na pewno schuh.eu jest wart uwagi.

11

No i jak tu brać tę partię na poważnie?

4

Cóż, wydaje mi się, że każdy pracownik robi dokładnie to samo i nie jest to nic nadzwyczajnego, szczególnie, że Valverde dostaje za to dość wysokie wynagrodzenie. Nie rób z niego bohatera klubowego, bo przychodzi do pracy .

2

Ale że niby co on poświęcił dla klubu?

55

A i tak najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy nie byli :D

11

To co dzieje się w Barcelonie, to nie tylko kwestia spadku formy. Trener popełnia masę idiotycznych decyzji i to jest główny problem. Chyba nikt kto interesuje się piłką nożną nie oczekuje wysokiej formy we wrześniu.

0

Po meczu dostał kartkę za dyskusję z sędzią.

2

Ta kartka Leo tylko podsumowuje całą sytuację.

40

Nie mogę uwierzyć, że Valverde wciąż ma zwolenników na tej stronie :D

3

Roberto jest bez formy, powinien sobie odpocząć, ale zamiast tego trenejro wystawia go w pomocy i to jeszcze razem z Rakiticiem... Te decyzje są naprawdę mocno nielogiczne, ciekawe czy chociaż te zestawienie obroni się na boisku.

0

Ament.

1

Od 50 do 300 złotych.

0

Tak samo Malcom nie pokazał nic z Leganes. W zasadzie oprócz Leo, Coutinho i Dembele nie można wyróżnić żadnego piłkarza, którego wkład w grę jest widoczny. Tak właśnie jest kiedy nie ma się pojęcia o zarządzaniu zespołem.

0

Akurat Rafinha jest potrzebny. Denis powinien odejść już dawno, bo nie oferuje niczego tej drużynie. Tak samo z Vidalem. Trzeba było się zdecydować czy chcemy Rakiticia czy Vidala, obaj robią tłok. Już nie wspomnę o tym, że Valverde to typ trenera, który ma swoich 13 piłkarzy do gry, więc nie ma co liczyć, że każdy dostanie szansę.

4

Zależy kogo, ja też nie zauważyłam, że nie ma napisu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?