42

10 kwietnia, 11 września i 11 listopada to moje ulubione dni na la rambli.

14

Ciężko, żeby zawodnik, który nie wygrał ani LM ani MŚ dostał taką nagrodę i o tym mówi Rakitić. Naprawdę nie trzeba się wysilać, żeby to zrozumieć.

21

Dobry ..

11

Strasznie to wszystko upraszczasz. Na pewno nie jest tak, że kobiety zachodzą w ciążę tylko dla 500+, a faceci masowo rezygnują z pracy. Takie przypadki to raczej skrajne przypadki, bo każdy odpowiedzialny i ogarnięty człowiek wie, że za te 500+ tak naprawdę nie zapewni swojemu dziecku za wiele.

0

Zbadaj poziom testosteronu. Jeśli masz go za dużo to może być przyczyna.

2

"Łykają jak pelikany"

8

W zeszłym sezonie bardzo nie pasowało mu ustawienie. Teraz, kiedy gra Dembele, a Suarez nie musi już martwić się o skrzydło, zwyczajnie odżył i ma więcej luzu. Poza tym Suarez miał rzekomo taki fatalny sezon, a i tak strzelił liczbę bramek nieosiągalną dla wielu napastników na tym poziomie.

20

Cóż, jeśli przy takiej kadrze jaką teraz ma Valverde wciąż nie będzie rotacji, to z LM Barcelona pożegna się w taki sam sposób.

6

Redmi note 5, ciężko o coś lepszego w tej cenie.

3

Hmm, jak można oceniać trenera przez pryzmat najważniejszego trofeum w sezonie?! No jak można?!

3

" Smutna rzeczywistość jest taka, że to najgłośniej szczekające psy są zazwyczaj najgłupsze." Pewnie nie miałeś tego na myśli, ale właśnie idealnie podsumowałeś życie polityczno-społeczne w Polsce.

10

Bo Semedo nie dorasta Roberto do pięt. Gubi krycie, źle się ustawia i przechodzi obok meczu, więc krytykowanie jego oczywistych wad nie jest żadnym hejtem.

0

Jeśli masz jakieś konkretne pytania, to śmiało pisz na priv :)

1

Nie mogę Ci powiedzieć, dlaczego tak szybko się domyśliłam, bo zepsułabym ostatni odcinek :P W każdym razie to się zbiegło z tym, że oglądałam program o jednym z zaburzeń psychicznych i jakoś tak od razu połączyłam kropki, a że serial bazuje na książce to szybko sprawdziłam czy mam rację :D
7 oglądałam, ale uważam, że mogli trochę bardziej się postarać i nie wrzucać wszystkiego w dopiero przedostatni odcinek.

1

Ja oglądam, aczkolwiek już przy 3 odcinku się domyśliłam kto jest mordercą. Całkiem fajny, ale w niektórych momentach przeciągany.

3

Przedawnia się po 25 latach w Polsce. Dlatego jeśli nawet archiwum x z Krakowa, które działa naprawdę bardzo dobrze rozwiąże jakąś niewyjaśnioną sprawę sprzed wielu lat, to potem dupa, bo nie można kogoś ukarać. Dla mnie jest to durny przepis, bo 30 lat to nie jest teleportacja do innego wymiaru, krzywda pozostaje ta sama.

0

Jeszcze nie, mam pająka na oknie :P

1

Nie, mój tata ma takie coś do wypalania plam z oleju... pożyczyłam.

0

Miotacz płomieni. Wczoraj zabawiłam się z szerszeniem :)

0

Owszem, jest to kłopot. Aczkolwiek, kiedy patrzę na policjantów w moim rodzinnym miasteczku, którzy jedzą sobie pizze pod tesco, bo tyle mają do roboty, to nie wiem dlaczego nie mieliby nadzorować właśnie takich prac więźniów. Na pewno jest to trudne, ale nie awykonalne.

7

Niech zaczną od sprzątania lasów i wszystkich innych miejsc, gdzie idioci wyrzucają śmieci.

3

Oj, a czy wytykanie wad Pisowi automatycznie wiąże się z poparciem dla PO? Wydaje mi się, że akurat ty jesteś inteligentniejszy od kolegów i wiesz, że nie.

2

Ja Cię nie obrażam, po prostu mówię co myślę, a to, że wyciągasz wnioski tak, a nie inaczej, tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że mam rację ;)

2

A Ty jesteś mało rozgarnięty. Wielokrotnie pisałam, że nie popieram żadnej partii, a PiSowi jestem kategorycznie przeciwna i wielokrotnie uczestniczyłeś w tych rozmowach. Zapisz sobie na czole, może zapamiętasz.

7

Trzeba, jeśli masz poglądy odmienne niż pan JuanPeron. Nie warto nawet dyskutować, bo to do niczego nie prowadzi. Zagorzali zwolennicy jednej, czy drugiej ze stron mają tak ograniczony światopogląd, że są całkowicie zamknięci na jakiekolwiek kontrargumenty.

1

Ostre przedmioty są całkiem spoko. Pierwszy sezon Grzesznicy też bardzo dobry.

2

Trzeba było jechać Neobusem. Wydaje mi się, że dojechałbyś troszkę szybciej, a komfort podróży też jest bardzo wysoki. Ja będę jechać z Rzeszowa do Wrocławia już trzeci raz i za każdym razem dojechałam na czas, bez żadnego opóźnienia i innych nieprzyjemnych sytuacji ;)

13

Wymuszonych nie składa się z żadnego powodu ;)

1

Według mnie to bzdura. Kobiety odciążają mężczyzn z obowiązku bycia superbohaterem i utrzymania całej rodziny jak to było kiedyś, gdy kobiety nie pracowały, tylko zajmowały się domem. Jeśli płeć niepiękna sobie z czymś nie radzi, to na pewno nie jest to presja utrzymania rodziny, prędzej nie radzą sobie z tym, że już nie dominują tak bardzo nad kobietami jakby tego chcieli.

5

Ogólnie rzecz biorąc jeśli ktoś wierzy, że jakiekolwiek substancje psychoaktywne nie dają żadnych negatywnych skutków to nie wiem jakie inne określenie pasuje bardziej, niż naiwny idiota.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?