sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Młynarczyk byl the best
0
Każdy widzi świat po swojemu - nie bronie Ci twojego punktu widzenia. Jak dla mnie jest tak jak napisałem. Nie mogę powiedzieć że go nie lubię bo dzięki niemu klub ma spokój w jednym elemencie układanki a temat czy to brak ambicji czy oddanie ... trudno powiedzieć ja jednak zostanę przy swoim. Robi nam dużą przysługę - szkoda że ludzie zamiast to docenić szydzą. Lecz taka już nasza natura.
2
Szkoda mi tego chłopaka ale jednocześnie jego "ofiara" dla naszego klubu jest imponująca. Koleś oddał karierę dla Barcelony.
0
No to powinni dać radę ;)
0
Ile ekip wchodzi z tej tabeli - wie ktoś ?
1
Według moich odczuć to nie stosuje się do założeń taktycznych - to wystarczy a my nie musimy tego zauważać - bo cholera wie czego trener od niego oczekiwał (taktycznie).
1
Na pewno będzie pierwszy do bitki na boisku ;)
0
Ciekawe czy dal na tace :/
1
A photoshop nie ma czasami takiego filtra ? Mosaika czy jakos tak.
0
Tak dali miliony na baner reklamowy który musi grać bo się obrazi i teraz próbują zakłamać rzeczywistość. Pomarzyć mogą. Jutro napiszą że Messi się z nimi dogadał zapewne .... i u nich będzie grać od 2018 XD
31
Już dajcie spokój - nie powiedział nic kontrowersyjnego - w sumie to nawet bardzo mądre słowa jak na niego ;). Pozdrawiam,
0
daj linka coś nie mogę znaleźć.
0
Oczywiście jeśli kratką nazywać kilka meczy na starcie słabych + reszta sezonu w formie ;). Pisałem wyżej że on jest chyba najstabilniejszym grajkiem w naszej kadrze - tak uważam, ale oczywiście szanuję twoją opinię.
1
Pokaż mi te statystyki. I Co takiego o mnie mówi emotikona obrazująca śmiech z prowokatora ? Pokaż się tu po sezonie - pośmiejemy się troszkę ;). Tak na marginesie kupiłeś już bieliznę z buźką Krisztiano ?
4
No może w twoim świecie. Kto niby jest taki kozak u was poza Modricem ? Żarty zachowaj sobie na stronę realmadryt.pl. Tak swoją drogą przeczuwasz już zbliżające się mecze ? :) Tyłeczek zaczyna piec ? Barcelona jakoś wyszła pozytywnie z tych najcięższych. Zobaczymy jak sobie poradzicie z Atletico, oraz z nami. Dopisz sobie z miejsca -6 i luknij na tabele. Później zacznij się modlić o grę w pucharze UEFA XD. Czeka Cię jeszcze pół sezonu udręki gdzie nawet u was połowa fanów mówi że macie mega farta z "taktykiem" ZIZU jako trenerem który boi się dotknąć swojego rodaka Benzynkę oraz "modela od majtek" za to wykazuje mega odwagę z Jamsem i Isco i jako odwieczne gwiazdy nieboskłonu"galacticos" usadza na ławie. No ma jaja XD
0
Mi to sie wydaje ze Vidal po prostu nie wykonuje zalozen taktycznych trenera i w tym problem.
22
Ta a BBC zjada MSN. Tych dwoch panów cechuje "jakby to powiedzial" kapitan grzmot brak ambicji. A na lawie sadzal ich kazdy trener bialych od kilku lat. No ma jaja ten Zidan nie ma co XD.
2
Dokładnie a wiesz czemu ?
Ano temu że nie pie .... li głupot w mediach (z całym szacunkiem do Pikeja którego lubię nie tylko za grę ale i za te głupoty ;) ). I zawsze gra na 200% nigdy nie odpuszcza nawet jak nie jest w formie.
6
Ok masz rację zawalił kilka bramek w ciągu kilku sezonów. Ale kto nie zawalił ? Pique jest czysty ? No bez przesady jak na przerobionego z DP'ma gracza to on jest genialny. Gra bardzo dobrze na ŚO na DP a ostatnio nawet na PO zagrał jak profesor. fakt na żadnej z tych pozycji nie jest numerem jeden na świecie ale na każdej z nich pokazał się jakby był z TOP 5 ;) Dla mnie to wystarcza by chcieć go tu trzymać jak najdłużej.
25
Każdy ma prawo do swojej opinii ja się z twoją nie zgadzam i uważam że jeśli już nazywać tak prostacko czyjeś wypowiedzi to twoja jest bzdurna. Pique wraca na następny mecz a z Masherano jest tak że jak traci formę to na maks kilka meczy a jak ją odzyskuje to na cały sezon. Można przeanalizować jego grę w poprzednich latach i wyciągnąć wnioski - chyba że się jest jego strasznym przeciwnikiem - a wiem że tutaj wielu takich. Co do Mathieu to daje radę pamiętaj też że jest 4 - tym wyborem trenera
0
Po lajkach widać że trafił z żartem - wyluzuj kolego.
4
Prawa obrona staje się palącym problemem. Jak Sergio traci forme to zaczynamy mieć problemy. Trener nie myśli stawiać na Vidala więc trzeba ogarnąć tą cześć boiska. Natomiast kontrakt Ronaldo to miód na moje uszy. Strzelają sobie w finansowe kolano z mocnego obrzyna bez znieczulenia XD. Normalnie zaczynam kibicować Żelkowi w jego popularności ;)
14
Teraz mamy 3 naprawdę topowych obrońców: Piqenbauer, Umititi i Mashe :) plus nieco odstający lecz dający radę Mathieu. Sytuacja jest idealna. Teraz Umtiti na transfermarkt warty jest 25 baniek euro. Pogra u nas na takim poziome ze 3 lata i będzie najdroższym obrońcą w historii. :)
0
Szacuneczek. Do następnego :)
0
No ale próbował ;) Zanim zdał sobie sprawę że nie da rady sędzia już nad nim z żółtkiem ciężko dychał XD
0
Dostał hajs od flora żeby wykartkować MSN ;P
0
Dlatego mu się należy ;) he he
0
Na pewno to się skończy dominacja (yyy chyba zbyt mocne słowo) ale tylko Cristiano ;)
1
Ale szykuje się beka z Krisztiano jeśli faktycznie będzie grał do 41 roku życia. Normalnie czipsy, piwko i serial komediowy co mecz białych. :)
0
Ok może za 2 czy 3 lata to będzie opcja. Mnie po prostu irytują takie głosy teraz - bo zagrał kilka meczy słabszych. On jest cholernie potrzebny tej drużynie i uważam że zastąpienie go wcale nie będzie takie łatwe jak wielu ludzi tu uważa. To nie jest absolutnie uwaga do Ciebie ale widzę jak po nim jadą na tej stronie bo jest "niemedialny". Szlag mnie trafia bo nie wiem czy Ci ludzie są ślepi czy jak. Ona haruje jak wół i przez to mamy spokój na tyłach. Co do jego formy to chciałbym nadmienić że jest on jednym z najstabilniejszych pod tym względzie grajków w zespole. Jak traci formę to na kilka meczy, jak ją odzyskuje to zazwyczaj na cały sezon.
Może i warto go będzie sprzedać ale na pewno nie teraz.
Pozdrawiam serdecznie :)