0

Tak jest na kolana i do kolejki po audiencje XD. A Maradone pierwszego dawać.

1

Ostatnio w modzie sa pilkarsony z islandii ;)

0

Ty na miejacu Leo na pewno zachowalbys zimna krew i nie mowil glupot. Bo jestes taki twardy ogarniety i ulozony. Co do Diego: Gral w pornolach ? Gral. Byl narkomanem ? Byl. Byl oszustem ? Byl. Powodzenie ze swoimi legendami. Na przyszlosc: nie rozpoczynaj konwersacji od obrazania odbiorcy ;) Rowniez koncze. ;)

1

Wybrałem sobie jedną z twoich odpowiedzi bo się strasznie przejąłeś i walisz tu całe wykłady. Umiesz czytać ze zrozumieniem ?
Oto co napisałem pod linkami: "Może i Maradona miał racje mówiąc to ale sorki ma się geniusza w reprezentacji to się dba o jego psychikę i nastawienie". Nie bronie Messiego czasami Diego miał racje. Ale prawda taka że mają kóźwa piłkarza który przez 100 lat następnych się nie narodzi. Szczują go jak tylko coś nie idzie a gołym okiem było widać że chłopak naprawdę wkładał serce w repre. Psychika Diego naprawiała się na zakrapianych imprezkach natomiast Messi to przeżywa i nie spływa po nim hejt jak po naćpanym gwiazdorze grającym w pornolach. Przestań więc robić z niego legendę. Dla mnie to troszkę lepszy oszust z "Ręką Boga" - oto cała przewaga Diego nad Messim. Leo mnie często wkurza i też uważam że czasami gwiazdorzy i przechodzi obok meczu ale akurat sprawa repry i jego rezygnacja to żenujący popis połowy jego rodaków oraz zazdrosnych znawców jak Diego no i ludzi twojego pokroju którzy na dzień dobry pisząc post dodają do rozmówców słowo "yntlegygenci" - nawet poprawnie tego nie napisałeś pomijając "Y" które zapewne było zamierzone.

12

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/607443/diego-maradona-messi-nie-ma-osobowosci





http://www.fakt.pl/sport/diego-maradona-krytykuje-fifa-za-wybor-messiego-na-pilkarza-mundialu,artykuly,474511,1,1,8.html







http://wpolityce.pl/sport/259314-diego-maradona-krytykuje-lionela-messiego-czy-on-jest-szwedem





http://www.fcbarca.com/57240-mourinho-broni-a-maradona-krytykuje-messiego.html





To właśnie między innymi przez takie wytykanie mu niedoskonałości Messi nie wytrzymał presji. Może i Maradona miał racje mówiąc to ale sorki ma się geniusza w reprze to się dba o jego psychike i nastawienie szczególnie jak się jest taką ważna osoba związana z piłką jak Maradona "YNTELIGENCIE"

4

Zaszczyt to on miał w Barcelonie

1

fiu fiu sam prezydent go prosi. Niby wszyscy wiemy że jest Bogiem futbolu mimo to i tak to info robi wrażenie ;)

2

Maradona ... najpierw go hejtował teraz zgrywa rozjemce i świętego. Niech się zajmie tym co lubi najbardziej: imprezkami alkoholem i narkotykami. Dwulicowy palant.

0

Tyle srebra co natłukł ostatnio to chyba jest następny rekord ;P. I nie mówię tego zgryźliwie. To po prostu szacun wielki. Jak dla mnie szklanka do połowy pełna :)

2

Messi do jasnej cholery to tylko sport. Nie pitol mistrzu tylko odpocznij. NIKT NIE UMARŁ a ty i tak jesteś bogiem futbolu. Za 2 lata następna szansa !!!! ... tak wiem że tego nie przeczyta (dla napinaczy) ;P

0

Srogo ukryles ten sarkazm ;P

1

Mega bramkarz. Dobrze ze jest nasz !! Gratulacje.

0

Strzeli focha z koszulka i sie nie wymieni ;P

0

Ok nie ma sensu ciągnąć wymiany zdań. Ja uważam że nie najlepiej wybrał i tyle, obym się mylił bo strasznie go lubię.

13

Oby nie Neymar ;)

0

Właśnie moim zdanie Anglia byłaby dla niego bardzo dobrym kierunkiem. Man Untd. np. Wiem że ostatni podupadli ale to dalej kwielki klub który może rządzić nie tylko u siebie na podwórku. I to włąsnie było by prawdziwe wyzwanie dla niego ;)

0

Zgodzę się z tobą w tej kwestii.

0

Mówię tu o mistrzostwie ligi francuskiej jako o trofeum. na 100% Krycha je zdobędzie za rok i to mam na myśli mówiąc "niezłe wyzwanie". Nie sądzę natomiast by miał problem z przebiciem się do składu i osobiście uważam że wcale PSG nie jest dużo lepsze od Sevilli. Kasa szejków to nie wszystko. PSG nie ma charakteru według mnie oczywiście.

1

Dokładnie o tym mówię. Strasznie liczyłem na tego gościa. Osobiście uważam go za najlepszego w polskiej ekipie, nawet od Roberta

0

No to teraz na 100 % za rok będzie miał. Niezłe wyzwanie ;P

1

Ogólnie to światem rządzą Rotchildowie i Rokefelerowie którzy opłacają WSZYSTKO. Chwała tym krajom które jeszcze się opierają NWO. Lecz chyba już za wiele takich niema :(

0

Jeśli to prawda z Krychą to mam nadzieję że PSG będzie tylko przejściowym klubem. Ogólnie uważam że ta drużyna nie ma po prostu charakteru na LM. Będzie wygrywał z nimi co roku ligę francuską - niby spoko ale myślę że piłkarsko go to nie rozwinie niestety. Już lepiej było w Savilli bo było zawsze o co walczyć z Barcą Realem i Atletico. Poza tym od jakiegoś czasu mieli puchar Uefa.

0

Aaaa to zwracam honor jeśli tak było. Są jakieś linki do tych tematów ?

2

Ha ha ha doj .... eś :)

0

Ten dziennikarz powinien wywalić mu takiego gonga co by z rozpędu od razu wpadł do tego jeziorka nurkować za mikrofonem. Może to by coś go nauczyło

1

Ha ha ha ha idealnie to ujoles ;)

1

Dupa tam. Plota następna - nawet nie napisali gdzie w tej PL będzie grał

0

Musialby zaprzeczac co tydzien poza tym jakis czas temu to dementowal.

1

O widze ze znasz go osobiscie.

2

Dokładnie. Kurde mam nadzieje ze wszędzie go tak nie hejtują jak u nas bo jakby to czytał to można się załamać. Wszyscy już na nim psy wieszają bo jakiś szejk powiedział że może mu dać kokosy jeśli w ogóle to powiedział a nie wymyśliły pismaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?