0

Widzisz. To nie tak ze ja tego nie rozumiem. Po prostu irytuje mnie fakt ze koles ktory w 99% swoich zachowan wywoluje politowanie, powie cos milego w tych pozostalym 1% i sa tacy ktorzy od razu wala mu jskies teksty typu szacun, klasa, itd. Na takie slowa mysle ze trzeba zasluzyc w dluzszym odstepie czasu. Trudno szanowac kogos kto wynosi sie ponad innych i szczerze mowiac nie rozumiem ludzi ktorzy to robia jak dla mnie maja zanizona samoocene. Nie odbieraj tego prosze personalnie - mowie bardziej ogolnie

1

To miłe co powiedział fakt ale wiesz ... biorąc pod uwagę co on odpierdzielał przez ostatnie kilka lat, jak bardzo zapatrzonym w siebie jest człowiekiem podejrzewam po prostu że jeden z jego PR'ców powiedział mu żeby się udzielił bo będzie to mile odebrane. Jeśli jest szczery to z chęcią biłbym mu brawo ale jak można spodziewać się czegoś miłego po kolesiu który się wścieka jak kolega z drużyny strzelił bramkę a nie wielki CR7 i jeszcze tego nie ukrywa - wali focha i nie gratuluje gdy cały real się ściska w radości XD.

0

Chłopie "naprawde dużą klasa" ? Prawie wszyscy kierują takie słowa teraz do niego. Powiedział co mówią wszyscy - ot co więc przestań z tą dużą klasą ;) Ale miło bo wątpię by ktoś się po nim tego spodziewał.

0

Masz rację pominąłem te ekipy a warto było wspomnieć szczególnie o Walii i Panu Bale który jest przekozakiem w porównaniu do pana "machamy łapkami" z Portugalli. Mam nadzieje że Walia (szczególnie Bale) zmiażdży Portugalie (szczególnie Krystyne) w półfinale ;)

0

Nie podoba mi się CODZIENNE zachowanie CR7 o wiele bardziej niż jedna wpadka Leo. Strasznie pojechałem nie ma co. Różnica taka ze z jednej strony mamy do czynienia z egoistą na co jest multum nagrań z drugiej strony z (prawie) altruistą na co też jest od cholery dowodów. I jedno "pęknięcie" tego faktu nie zmieni.

1

Obok tego typa to ma szanse się wybić ;P

2

Islandia jak dla mnie the best. Poza tym wszystko w miare bez niespodzianek za wyjątkiem Portugalii grającej kiszkę a walczącej o medale w tym momencie. To irytuje najbardziej biorąc pod uwagę oczywiście CR7 który macha rączkami nic nie grając jednocześnie i naszego Messiego wkładającego serce w repre i płaczącego po porażce. Jakoś nie mogę patrzeć na Portugalie nie przez pryzmat Krystyny :(

0

Wielkie transfery i wielka kupa LM i Reprezentacji :P

0

Jeszcze raczej nie ale ma papiery by być o wiele lepszym od rudego to fakt.

0

Teraz będą nim rotować - za 2-3 lata podstawowy skład jak się sprawdzi

0

Na jakiej podstawie piszesz ze rozmawial z innymi. Z tego co powtarzal naszym kibicom to zawsze chcial zostac u nas i grac z Messim. Nie czytajmy plot !!

1

A ile bylo hejterów .... ha ha. Co drugi koment ze niech idzie bo niby kasa dla niego najwazniejsza i ze tesknic nikt nie bedzie. Kurde szkoda slow na takich kibicow. Pamietajcie niedowiarki ze Neymar pokaze geniusz jak Messi odejdzie w cien. Zreszta juz to zrobil jak Leo mial kontuzje. W ekipie nigdy nie bedzie 2 samcow alfa. Taka jest natura tego swiata.

0

Nie no strzelec ostatniego karniaka ma duze cosnienie na dynie wiec jest cos na rzeczy jednak. Jak strzelal Krycha z Helvetami to dla mnie byl kozak ze to wytrzymal

1

Fakt zajebisty ten malolat. Nietety piekne robil wiatraki z naszych nawet jak mial 3 na plecach.

0

Ronaldo w samym srodku jedenastek roztrzygnal zawody :P

0

Bedzie pieknie jak Bale go zmasakruje w 1/2

0

Ja tego tak nie widze. Jakbysmy byli lepsi to bysmy ich dobili na poczatku. Tym bardziej ze po stracie gola oni byli w szoku chyba i nie grali natomiast nasi ... sie cofneli. Trzeba dodac jeszcze ze grajac w przewadze jedego zawodnika wypadalo to zamknac a nie czekac na karne. Cr7 byl tylko statysta leczjako aktor sie sprawdzil, duzo o nim pisza ;)

0

Obejrzyj na Yt umitiego. To nie jest pilkarz - "niewiadoma"

1

Ciekawe czy pilkarsony sobie z nim poradza :) Teraz to im kibicuje jak nasi odpadli :D

0

Fakt trzeba chyba miec jakis dziwny system wartosci - ludzkich oczywiscie bo jako pilkarz jest niezly, a kiedys wymiatal - trzeba przyznac.

0

Alez ja nie porównuje tych lig. Nie napisalem tez ze Neymar nie gra na 100% tylko ze takie wrazenie moze sprawiac bo w santosie pokazywal wieksza jakosc ze wzgledu na poziom ligi. Nie zgadzasz sie ze mna chyba dla zasady co ? ;)

5

Nie wiem czemu ale ten Maradona to mi sie z naszym walęsą kojarzy w ostatnim czasie ;) Niby bohater ale jednak cos syfiastego się go trzyma ....

0

Oczywiscie ale Diego jakby pomysla powiedzialby to po finale a nie przed. Takie teksty to wlasnie klody ktore rozpraszaja i zabieeaja pewnosc siebie.

0

A wiesz czemu sie tak wydaje ? Wszyscy pamietamy co on wyprawial w poprzednim klubie. I caly czas jest takie wrazenie ze nie gra na 100%. Prawda taka ze w tej lidze byc moze nigdy nie zobaczymy wersji Neymara z Santosu i za 3 nastepne lata dalej w podswiadomosci bedziemy czekac na jego 100% bedac w przeswiadczeniu ze jest nowy ;)

2

Akurat ten 33 latek trzepie puchary az milo ;)

2

No tak ale Barca tez nie sklep. Do tego kiedys obiecywal ze nie bedzie bam podbieral grajkow

0

Mats zlapie kontuzje i bujamy sie z Masipem :/

1

Gdzie będzie grał a gdzie mu obiecają to różnica ;P

0

Dzięki pozyskaniu obrońcy Masherano będą częściej przesuwać na DP, Co pewnie będzie dodatkowym atutem przy negocjacjach przedłużenia z nim umowy.

9

A miał nie podbierać nam zawodników ... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?