tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Nie sądzę. Ahonen np. nie oddałby złota TCS za złoto IO
3
@4drian0 Trzeba wyczekiwać na błąd i zgarnąć fajną gierkę za fajne pieniądze :D
0
@priest9999 Na pewno nie od Małysza. On i Stoch są ma tym samym poziomie, choć wyżej stawiam Adama, bo jednak miał gorsze warunki do tego aby trenować. Wyżej od nich są Weissflog i Nykanen. Polacy mają to do siebie, że muszą umniejszać innym Polakom, bo inaczej się uduszą.
0
@priest9999 MŚ w narciarstwie klasycznym to nie jest jedna z najważniejszych imprez?
Odbiję piłeczkę. Według Twojego rozumowania Fortuna był lepszym zawodnikiem od Małysza, bo ma więcej złotych medali olimpijskich.
0
@priest9999 a złoty medal IO to i Wojciech Fortuna zdobył, ale mi tu porównania robisz
0
@priest9999 no przecież zdobył medale olimpijskie i to cztery. A nie loty tylko Mistrzostwa Świata, na których zdobył cztery złote medale.
1
@priest9999 bo Małysz miał 4 PŚ, z czego jako jedyny w historii trzy razy z rzędu. Zdobywał też złote medale Mistrzostw Świata. Był też medalistą IO, ale bez tego najcenniejszego
3
Komentarz usunięty
0
@LAMC_10 ale boli :D
2
@July_6_BcN mamy pana Kamila w top 10! ;)
0
@LAMC_10 Ile zarobiłeś? :D
0
@APTAPT Cały sezon oszukuje i chociaż raz go sprawiedliwość dopadła.
0
I sprawiedliwości stało się zadość
0
Oszukuje, lata koślawo i wygrywa
1
Ale by weszło zwycięstwo Bułgara ;)
4
Co na to ten, który walczy z rasizmem?
0
@Chimera A by dał :P
0
@NeroTFP1 Pedri i Yamal :P
2
@michal26 Miała być forma na ZIO? Miała. Była? Była. :P
1
@clyde Ja jestem z Wielkopolski i pierwszy raz słyszę o tej potrawie :D
4
@KamQiX i to mimo inflacji!
1
@Lanosss I przez takie gówno jest problem z RAM
0
@MessiForeverTheBest mowa o @VegetaPolska?
10
Przegrałem żonę w kasynie, na szczęście nie mam pensji.
1
@Laminedependencia Ale Bosak się opalił :P
0
@LjakRoberciik Tylko, że wiecznie młodym talentem był Murańka nazywany, a nie Kot, tak jak @daniel32778 twierdzi.
0
@spacer No przecież pół tej strony jest teraz "pokryte" komentarzami na temat tej imprezy.
0
@LjakRoberciik Żeby każdy był taką pomyłką jak Maciejko kochany.
1
Jak na dyscyplinę sportu, której nikt nie ogląda to jest duże zainteresowanie Mistrzostwami Świata Juniorów :D
1
@michal26 Ja na sport.tvp.pl mam transmisję :P