tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Młodszy z braci Tomasiak też ma fajną technikę. Będą następcy braci Kot i Rutkowskich :P
0
@Criss18Barca Chyba, że skoczą mizernie i kto inny wygra :P
0
@July_6_BcN oglądasz zdobywanie medalu przez pana Kacpra?
0
@marcin62 silny chłop
0
@Criss18Barca pierwsze podium i od razu wygrana ;)
0
@Kgorecki2500 wypożyczę ci konsolę za 150 złotych miesięcznie ;)
1
@VegetaPolska I obaj mogą wygrywać zawody PŚ ;)
6
@lajcior Nie wiem, nie patrzę na ceny. Podjeżdżam, tankuję do pełna, płacę ile trzeba i odjeżdżam ;)
2
Rower elektryczny
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2026/03/vMtdEzemMsIzrvb9YwNWBEfLjxFvfVo0.mp4
0
@Starrk To przeczytałem w podręczniku.
0
@bartekvisca „Nie wiem, jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie toczona kijami i kamieniami” - Albert Einstein
0
@Chimera Jeżeli ktoś z mojej rodziny byłby politykiem to jak najbardziej tak. Gardzę nimi wszystkimi ;)
0
@esem91 Obrażanie polityków to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek.
0
@MOLESTA Małysz jednak jest piękniejszy ;)
1
I pomyśleć, że taki gościu jak Kaka grał w takim parszywym klubie...
0
@Criss18Barca U Norwegów też nic nie wykazywały ;)
1
@lithotripter A przerwa to rzecz święta.
4
@BulaKG A na dwójkę nie idzie się w przerwie, a przerywa się swoje obowiązki ;)
0
@clyde To w maju ;)
0
@Criss18Barca Rękawek nie może znajdować się za łokciem. Na początku sezonu przyłapano go też na naciąganiu kombinezonu.
2
@RozowaPantera Normalnie zajmuje Ci to kilka minut wraz z zapłatą. Jak ludzie oszaleją to zajmie trochę więcej czasu :P
5
CDProjekt Red z nowym demem technologicznym? @clyde @macio_944
2
@maroon Tak samo jeśli chodzi o spalone i zagrania ręką w polu karnym w piłce nożnej ;)
0
Cały sezon piszę, że to oszust :P @July_6_BcN @VegetaPolska @JanneAhonen @Criss18Barca @LAMC_10
0
@Karol145 bo zadałeś pytanie
1
@Karol145 koło nosa mi to lata ;)
1
@Safrani będą sobie pykać z legią
0
@Arkon nie chcę o tym pisać, a już na pewno nie publicznie, choć ostatnio jest dobrze, ale czy tak będzie jutro, za tydzień, miesiąc. Okaże się ;)
0
Ajajaj. Było blisko
0
No i po co tak daleko?