1

@July_6_BcN Jutro będzie dzień, na który czekamy ;)

1

@FcPortoFan1999 Cierpienie jest potrzebne do zabawy?

0

@LAMC_10 Dlaczego źle życzysz Stochowi?

0

Prevc da awans panu Kamilowi

0

Brawo Granulat!

1

@July_6_BcN Ładne lato tej zimy.

0

@FcPortoFan1999 Do czego?

0

@FcPortoFan1999 i na co to komu?

0

@FcPortoFan1999 po to żeby się nie męczyć, nie cierpieć

0

@FcPortoFan1999 jakby było proste to już dawno bym ze sobą skończył

0

@Wojcio A więc dlaczego ludzie się na mnie dziwnie patrzą jak chodzę ubrany na krótko?

1

@michal26 a i tak żyjemy w najspokojniejszych czasach w historii :P

1

@Cyzix Dlaczego znowu jego nazwisko jest napisane z błędem? "J" powinno być przesunięte na koniec.
A w MTK sędziowie nie są pochodzenia z państwa 404? :P

0

@gumaz Nie ma szans. Ani jednego punktu w ten weekend nie zdobędzie.

2

@Kapitan hawk 5 godzin i 9 minut do lotów w Bad Mitterndorf

2

@capricornusjrk U mnie teraz na słuchawkach jest Scorpions - Still Loving You

1

@JimMorrisonFCB Grałeś milion różnych bzdur?

0

@michal26 te piękne dziewczyny to gdzie? Na dwór to w sumie zimą zakładam jedną warstwę ubrań więcej - chodzi o bluzę lub czasami kurtkę. Pod kurtką mam od razu t-shirt ;) Przeziębiony byłem raz, dwa tygodnie temu. Piwa nie piję. Grilla mam maksymalnie kilka razy przez całe lato. Do tego dochodzą śmierdzący, spoceni ludzie, wszędobylskie owady i ogólnie bardziej zmęczeni ludzie.

0

@gumaz lepsza zima niż upały

2

@Zoker wczoraj moja siostrzenica wyszła na krótko. Jestem z niej dumny ;)

0

@Czajka90 po co? Spokój przynajmniej jest

2

@pt9 wspomniana drużyna znajduje się w strefie spadkowej ;)

1

@pt9 to samo tyczy się legii w naszej lidze ;)

0

@Cochise nas ne dogonyat

0

@lithotripter czyli widać Gwiazdy Rocka już wtedy przykładały się do realizmu ;)

0

@BezglutenowyPedri kiedyś był artykuł, że Messi trenował w dzień wolny. Napisałem, żeby tylko się nie przetrenował i dostałem bana za prowokacje :D a nie miałem nic takiego na myśli, chodziło mi właśnie o to co Tobie teraz ;)

2

@Zoker w sprawach komputerowych chatgpt dobrze sobie radzi

0

@tbas u mnie obecnie 4, ale zima to ma być zima, a nie taka pierdoła jak teraz.

0

@tbas wczoraj jak wracałem z roboty to było około 10 stopni. Jutro i pojutrze ma być około 15.

0

@Criss18Barca będzie lato wiosną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?