tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Jutro będzie dzień, na który czekamy ;)
1
@FcPortoFan1999 Cierpienie jest potrzebne do zabawy?
0
@LAMC_10 Dlaczego źle życzysz Stochowi?
0
Prevc da awans panu Kamilowi
0
Brawo Granulat!
1
@July_6_BcN Ładne lato tej zimy.
0
@FcPortoFan1999 Do czego?
0
@FcPortoFan1999 i na co to komu?
0
@FcPortoFan1999 po to żeby się nie męczyć, nie cierpieć
0
@FcPortoFan1999 jakby było proste to już dawno bym ze sobą skończył
0
@Wojcio A więc dlaczego ludzie się na mnie dziwnie patrzą jak chodzę ubrany na krótko?
1
@michal26 a i tak żyjemy w najspokojniejszych czasach w historii :P
1
@Cyzix Dlaczego znowu jego nazwisko jest napisane z błędem? "J" powinno być przesunięte na koniec.
A w MTK sędziowie nie są pochodzenia z państwa 404? :P
0
@gumaz Nie ma szans. Ani jednego punktu w ten weekend nie zdobędzie.
2
@Kapitan hawk 5 godzin i 9 minut do lotów w Bad Mitterndorf
2
@capricornusjrk U mnie teraz na słuchawkach jest Scorpions - Still Loving You
1
@JimMorrisonFCB Grałeś milion różnych bzdur?
0
@michal26 te piękne dziewczyny to gdzie? Na dwór to w sumie zimą zakładam jedną warstwę ubrań więcej - chodzi o bluzę lub czasami kurtkę. Pod kurtką mam od razu t-shirt ;) Przeziębiony byłem raz, dwa tygodnie temu. Piwa nie piję. Grilla mam maksymalnie kilka razy przez całe lato. Do tego dochodzą śmierdzący, spoceni ludzie, wszędobylskie owady i ogólnie bardziej zmęczeni ludzie.
0
@gumaz lepsza zima niż upały
2
@Zoker wczoraj moja siostrzenica wyszła na krótko. Jestem z niej dumny ;)
0
@Czajka90 po co? Spokój przynajmniej jest
2
@pt9 wspomniana drużyna znajduje się w strefie spadkowej ;)
1
@pt9 to samo tyczy się legii w naszej lidze ;)
0
@Cochise nas ne dogonyat
0
@lithotripter czyli widać Gwiazdy Rocka już wtedy przykładały się do realizmu ;)
0
@BezglutenowyPedri kiedyś był artykuł, że Messi trenował w dzień wolny. Napisałem, żeby tylko się nie przetrenował i dostałem bana za prowokacje :D a nie miałem nic takiego na myśli, chodziło mi właśnie o to co Tobie teraz ;)
2
@Zoker w sprawach komputerowych chatgpt dobrze sobie radzi
0
@tbas u mnie obecnie 4, ale zima to ma być zima, a nie taka pierdoła jak teraz.
0
@tbas wczoraj jak wracałem z roboty to było około 10 stopni. Jutro i pojutrze ma być około 15.
0
@Criss18Barca będzie lato wiosną