tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Adekwatna piosenka ;)
https://www.facebook.com/reel/851042197717243
1
@FcPortoFan1999 One w ogóle nie powinny ich przerywać
0
@Conradxc To, że nikomu to krzywdy nie robiło. Może dodać na końcu każdego filmiku/gry informację, że przy produkcji gry, generowaniu filmiku nie zginęło żadne zwierzę?
1
@Conradxc Popierałeś też stanowisko PETA w sprawie walk kogutów w grze Far Cry 6, gdzie w walkach ginęły piksele na ekranach monitorów/telewizorów?
1
@Eklerek Ten schron to garaż podziemny w bloku? :P
2
@Faro A ponoć średnie roczne opóźnienia pociągów Japonii to kilka sekund. Wychodzi na to, że gdy nie ma śniegu to wyjeżdżają przed czasem ;)
1
@Gaucho a ja nigdy tego klubu nie lubiłem ;)
1
@Gaucho Dobrze się porobiło, a nawet bardzo dobrze ;)
1
@Arkon W którym miejscu jest napisane, że w życiu codziennym?
21
@Arkon Rządzący, ale to się nigdy nie zmieni, bo każdy polityk to fałszywa hiena :P
0
@michal26 dobrze się stało jak się stało ;)
0
No i elegancko ;)
0
Chyba nie dołączy do Svena, Kamila i Ryoyu. I bardzo dobrze.
0
Domen sto dwa metry! Sto dwa metry!
1
@July_6_BcN Powtórzę jeszcze raz, oby nikomu do łba nie strzeliło, żeby Maciusiak go trenował :P
0
@Criss18Barca Bo mogłem ;)
0
@Criss18Barca Jego poziom to poziom z sezonu 2022/23
6
@Kapitan hawk Negreirze?
2
@Stinger_ I akurat będę wtedy pod skocznią ;)
1
Uznać wyniki z pierwszej serii i tyle ;)
0
Ciekawe jaki wpływ na jego skoki ma rozciąganie kombinezonu tuż przed skokiem ;)
0
@tbas Czarownica z Wiedźmina :P
3
@Bolton Lepiej nie wypowiadać się na ich temat, bo to grozi banem ;)
0
Suchary o mechanikach 2. Cyber Marian
0
@SaintTemplar Tylko, że rekiny pływają w słonej wodzie :P
0
@July_6_BcN To nie jest żart :P
0
Takie emocje, że trzeba obejrzeć powtórkę dowolnego konkursu PŚ w skokach narciarskich.
Co nie @July_6_BcN?
1
@Szmulek Gdyby podał to efekt byłby podobny ;)
1
@hans206 Mnie działa
1
@VinDiesel Łudy z Blok ekipy