tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca @Pnog37 pomyliłem z Tobą? :D
0
@jakub1906 grałeś w oryginalną trylogię God of War?
0
@Roobo no to milion pięćset sto dziewięćset laureatów trzeba by było wybierać.
1
@July_6_BcN wydaje mi się, że @Criss18Barca pisał, że będzie na sektorze D, ja byłem na C. Możliwe też, że pomyliłem i kto inny to napisał ;D
0
@michal26 jeśli wygrywała wszystko lub prawie wszystko co możliwe w swojej dyscyplinie sportu to najbardziej zasłużyła.
0
@July_6_BcN napisano mi, że było mnie widać ;)
0
@July_6_BcN pokazywali w telewizji pożegnanie Kamila ze skocznią?
0
@July_6_BcN jak po wczorajszym konkursie?
1
@mekston pierwszy raz byłem na skokach. To co pokazują w telewizji, a to co jest faktycznie na miejscu to przepaść. Bardzo dobrze się bawiłem ;)
1
@mekston gdybym nie przyjechał do Zakopanego to by miał podium. Bardzo dobrze, że przyjechałem ;)
1
@July_6_BcN wiatr się odwraca ;)
0
@Criss18Barca nie, wczoraj około 17 byłem w Zakopanem
1
@FcPortoFan1999 żeby dobre miejsce zająć
0
@FcPortoFan1999 nie
8
Pozdrowienia spod Wielkiej Krokwi!
Jak się nic nie zmieni to zapowiada się konkurs z wiatrem pod narty @July_6_BcN @Criss18Barca @VegetaPolska @Pnog37 @JanneAhonen
1
@Marusek może lepiej żeby tego nie robił ;)
1
@Starrk nie bez powodu druga część jest uznana za najlepszy film akcji w historii ;)
0
@RozowaPantera oglądajmy i kibicujmy skoczkom w nim
0
@Criss18Barca granulat*
3
@July_6_BcN i Kamil albo Kacper
0
@Stinger_ a ja przeciwko jednym i drugim
4
@ZwyklyCuler48 ex aequo z legią
1
@Sulimo ja mam szkło hybrydowe i od trzech czy czterech lat go nie wymieniałem. Gdy korzystałem ze szkła hartowanego to co 2-3 miesiące trzeba było je wymieniać. Także zależy jakie szkło, a z folią hydrożelową nie miałem do czynienia.
1
@Filipem ale się potoczyła ta rozmowa, od zmiany pościeli po politykę ;D
1
@GeneralXavi A państwo w Palestynie?
0
@Sulimo a jak z buzi po tym ładnie pachnie ;)
4
Czy organizmy przedstawione w uniwersum "Obcego" mogłyby istnieć? Astrofaza
1
Typowy polski piłkarz - kabaret czwarta fala
Męczy nas piłka
4
Można teraz bezpiecznie wyłączyć komputer.
3
@misterio Zaraz ponownie skoczą ceny kart graficznych i w porównaniu z tym co było to jakby całkiem niedawno były tanie :D