3

Dobrze jest jak jest, bo zawsze może być gorzej
https://jbzd.com.pl/obr/4394765/ciezko-przy-tym-lodowisku

0

@Giwera jeśli na mundialu zagra tak jak na ostatnim to znowu stanie się najlepszy na świecie? Jest taki i tyle.

0

@Giwera najlepszy piłkarz na świecie gra w lidze Jankesów

1

Komentarz usunięty

1

@AssisMoreira Volkswagena golfa

0

@Czajka90 to na co czekasz? Ładuj do piwnicy

1

@jaras121 odezwij się @ZbychuFCB

1

@Criss18Barca To i tak nic w porównaniu ze skokami Adasia ;)

0

@4drian0 co gotuje?

1

@don'T.R.I.P.e wyparują, bo niestety lato jest okropną porą roku.

2

I znowuż przyjemny chłodek o poranku ;)

4

@Eklerek a potem zostawiała go dla Ricka, a następnie Shane'a, żeby wrócić do Ricka, urodzić mu dziecko i się przekręcić ;)

0

@A4ron ciekawe jak elektryczne samochody się sprawują ;)

4

@Safrani nieprawda. One po prostu przesypiają mrozy, podobnie zresztą jak inne pajęczaki i owady

0

@Hosh dobrze jest ;)

0

@severius a to drzewo to po co? Domek na nim będziesz budował? ;)

0

@FcPortoFan1999 tak mnie to zaboli, że nie zasnę.

0

@FcPortoFan1999 bo co mi zrobisz?

0

@MessiForeverTheBest murawa dopasowała się do poziomu ekstraklasy

0

@FcPortoFan1999 jeżeli chodzi o grę w piłkę to tak. Śniegiem na krótko rzucałem się przy około minus siedmiu stopni Celsjusza.

0

@FcPortoFan1999 sam tak kiedyś grałem ;) na krótki rękaw śniegiem też się rzucałem

0

@FcPortoFan1999 i co w tym dziwnego? Jak się biega to się rozgrzewa.

0

@Zelazny_Mike mleko z czosnkiem i miodem ;)

3

@Sysia11 Do poronosów by się nadawały ;) nawet jeśli tylko chodzi o podkładanie głosu :P

2

@Sysia11 No i właśnie o rozpraszanie chodzi :P

5

@Filipem To niech Xavi wróci i zajmuje się obroną, a Flick atakiem :P

1

Licznik Geigera zamknięty!

1

@July_6_BcN No to wiadomo kto jest Messim a kto Ronaldo w tym związku ;)

0

1

Gdyby politycy mówili prawdę


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?