tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM albo francuski pocałunek :P
0
@michaleu on jest wiernym kibicem zwycięskich drużyn
0
@LeszekFCB Dam jeszcze bonus. Karny dla Realu
0
Alexisowi wydaje się, że gra w Barcy :P
0
@Szmulek a ja w krótkich spodenkach i bez koszulki
0
@Fizzy Womack Wielka Siklawa, Wodogrzmoty Mickiewicza
0
@Pomimo27 i ty myślisz, że to przez twój wzrost?
0
Polski komputer kwantowy
2
Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną
3
@Starrk bo ci spod Gwiazdy Dawida to naród wybrany, co nie @clyde?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
@ifoa Ja wczoraj rano skrobałem szyby, a po południu chodziłem na krótko po dworze :P
0
@clyde Ciekawe czy ci, którzy dostali bany za takie pisanie dostaną teraz unbana :P
0
@clyde Strona wchodzi na dobrą drogę. Lepiej późno niż wcale :P
0
@gumaz @jowita no chyba, że do lodówki
0
@Aragorn33 Polityka jest okropna, niezależnie od kraju i osób :P
4
@tomek8756 Thomas Morgenstern
4
@pawello10 Who wants to live forever i Love of my life mogę słuchać bez końca :P
1
@Walpiano May w jednym z wywiadów mówił, że na początku Mercury tak śpiewał, że nie dało się go słuchać :D a stał się najlepszym śpiewakiem jak dotąd :P
1
@JanZagloba Walaszek grubasie gdzie darmowy bomba? Egzorcysty nie mogę oglądać. Za to trzeba płacić, chyba cię pokićkało. Jeszcze ci złodzieju mało!
2
@Ryoumen Sressiarą :P
4
Polak idealny? Chociaż wiem, że jesteś Stocharą :P @July_6_BcN
https://jbzd.com.pl/obr/4263538/to-nic-by-nie-dalo
1
@Lucyffffer1922 a jak już porównywać to Legia do Realu bardziej pasuje ;)
2
@Marusek Mój niestety ojciec, niestety nabija im oglądalność :P
1
@Kgorecki2500 kierownik :P
4
Idealna męska sylwetka
https://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/202210/1666677822_i9tjxf_600.jpg
0
@shinthps jakie zimno? Rano było akurat. A poza tym w czasie upałów też byłem przeziębiony
1
@norbi77 tak, chyba nie ma opcji, żeby grać inną/tworzyć od nowa ;)
1
@norbi77 teraz to i tak nie mam gdzie jej kupić, bo na szóstą do roboty, a apteki jeszcze są nieczynne :)