1

@barcelonaLM albo francuski pocałunek :P

0

@michaleu on jest wiernym kibicem zwycięskich drużyn

0

@LeszekFCB Dam jeszcze bonus. Karny dla Realu

0

Alexisowi wydaje się, że gra w Barcy :P

0

@Szmulek a ja w krótkich spodenkach i bez koszulki

0

@Fizzy Womack Wielka Siklawa, Wodogrzmoty Mickiewicza

0

@Pomimo27 i ty myślisz, że to przez twój wzrost?

0

Polski komputer kwantowy


2

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną


3

@Starrk bo ci spod Gwiazdy Dawida to naród wybrany, co nie @clyde?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

@ifoa Ja wczoraj rano skrobałem szyby, a po południu chodziłem na krótko po dworze :P

0

@clyde Ciekawe czy ci, którzy dostali bany za takie pisanie dostaną teraz unbana :P

0

@clyde Strona wchodzi na dobrą drogę. Lepiej późno niż wcale :P

0

@gumaz @jowita no chyba, że do lodówki

0

@Aragorn33 Polityka jest okropna, niezależnie od kraju i osób :P

4

@tomek8756 Thomas Morgenstern

4

@pawello10 Who wants to live forever i Love of my life mogę słuchać bez końca :P

1

@Walpiano May w jednym z wywiadów mówił, że na początku Mercury tak śpiewał, że nie dało się go słuchać :D a stał się najlepszym śpiewakiem jak dotąd :P

1

@JanZagloba Walaszek grubasie gdzie darmowy bomba? Egzorcysty nie mogę oglądać. Za to trzeba płacić, chyba cię pokićkało. Jeszcze ci złodzieju mało!

2

@Ryoumen Sressiarą :P

4

Polak idealny? Chociaż wiem, że jesteś Stocharą :P @July_6_BcN
https://jbzd.com.pl/obr/4263538/to-nic-by-nie-dalo

1

@Lucyffffer1922 a jak już porównywać to Legia do Realu bardziej pasuje ;)

2

@Marusek Mój niestety ojciec, niestety nabija im oglądalność :P

1

@Kgorecki2500 kierownik :P

4

0

@shinthps jakie zimno? Rano było akurat. A poza tym w czasie upałów też byłem przeziębiony

1

@norbi77 tak, chyba nie ma opcji, żeby grać inną/tworzyć od nowa ;)

1

@norbi77 teraz to i tak nie mam gdzie jej kupić, bo na szóstą do roboty, a apteki jeszcze są nieczynne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?