1

@norbi77 ja się męczę od wczoraj, ale bez soli ;)

1

@norbi77 warto, jeszcze jak

17

Leczony trwa tydzień, a nieleczony siedem dni
https://jbzd.com.pl/obr/4258983/kabel

0

@JanZagloba Legia to jak Real to karnego można się spodziewać.

0

@JanZagloba Szok i niedowierzanie :P

0

@FcPortoFan1999 na początku był chaos

1

Spodek odleciał!

2

@Sulimo W przyszłym sezonie Flick wygra z nimi mistrzostwo kraju :P

1

@FcPortoFan1999 Czyli będzie remis.

1

0

@Salchent Tylko, że piłkarze przegrywają z jakimiś Jaśkami

0

@Kamiloza91 O brąz :P

0

@FcPortoFan1999 A ten znowu z presją :D

2

@JBgomeS W piłce kopanej nawet niepoważny przeciwnik daje baty :D

0

Marsz! Naprzód marsz! Przerobimy makaron w farsz!

0

@FcPortoFan1999 bo to czytają i się stresują :D

0

Ten mecz jest już praktycznie wygrany przez Polaków ;)

0

@Seledynowy Tu będzie 3:2, bo Polacy chcieli sobie trochę dłużej pograć niż zwykle ;)

1

@kulek22 spokojnie, po następnym secie tyle będzie.

0

Polacy po prostu chcieli chociaż raz rozegrać pięć setów ;)

1

No to Polska wygra po tie-breaku :)

0

I teraz pan Kewin się rozkręci.

0

2

@Siedlec666 Włosi też

0

@kubix05 a ja nie lubię spaghetti

0

No to co? Zamiast wygrać 3:0, wygramy 3:1 ;)

0

@Fantastyczny Chłopiec masz na playerze i chyba canalplus

0

@Stinger_ Bo ci drudzy dużo lepiej nie grają

0

W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmieeeerzysz

0

Jeden atak wyjdzie Kewinowi i lawina punktów ruszy
O proszę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?