tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 ja się męczę od wczoraj, ale bez soli ;)
1
@norbi77 warto, jeszcze jak
17
Leczony trwa tydzień, a nieleczony siedem dni
https://jbzd.com.pl/obr/4258983/kabel
0
@JanZagloba Legia to jak Real to karnego można się spodziewać.
0
@JanZagloba Szok i niedowierzanie :P
0
@FcPortoFan1999 na początku był chaos
1
Spodek odleciał!
2
@Sulimo W przyszłym sezonie Flick wygra z nimi mistrzostwo kraju :P
1
@FcPortoFan1999 Czyli będzie remis.
1
Bagienne ziele
https://jbzd.com.pl/obr/4257412/rzezucha
0
@Salchent Tylko, że piłkarze przegrywają z jakimiś Jaśkami
0
@Kamiloza91 O brąz :P
0
@FcPortoFan1999 A ten znowu z presją :D
2
@JBgomeS W piłce kopanej nawet niepoważny przeciwnik daje baty :D
0
Marsz! Naprzód marsz! Przerobimy makaron w farsz!
0
@FcPortoFan1999 bo to czytają i się stresują :D
0
Ten mecz jest już praktycznie wygrany przez Polaków ;)
0
@Seledynowy Tu będzie 3:2, bo Polacy chcieli sobie trochę dłużej pograć niż zwykle ;)
1
@kulek22 spokojnie, po następnym secie tyle będzie.
0
Polacy po prostu chcieli chociaż raz rozegrać pięć setów ;)
1
No to Polska wygra po tie-breaku :)
0
I teraz pan Kewin się rozkręci.
0
@DonCarletto To
2
@Siedlec666 Włosi też
0
@kubix05 a ja nie lubię spaghetti
0
No to co? Zamiast wygrać 3:0, wygramy 3:1 ;)
0
@Fantastyczny Chłopiec masz na playerze i chyba canalplus
0
@Stinger_ Bo ci drudzy dużo lepiej nie grają
0
W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmieeeerzysz
0
Jeden atak wyjdzie Kewinowi i lawina punktów ruszy
O proszę