0

@JanZagloba Słuchałeś piosenek "Egzorcysta" i "Egzorcysta 2"? :P

0

@JanZagloba Egzorcysty nie mogę oglądać. Za to trzeba płacić...

1

@spiderman1899 chyba na YouTube jest. To jest film o Lambercie.

2

@spiderman1899 Oglądałeś "Pół wieku poezji później"? O wiele lepsze jest niż twór netflixa

0

@kubix05 jeszcze jedna noc ;)

0

@PatrychoO chyba nigdy nie pobierałeś aktualizacji do Warzone :D

1

@RoberDzik Kurczak, ryż i kreatyna zrobią z ciebie...

0

@A4ron Rosję mogli ze wszystkiego wyrzucić to dlaczego nie mogą właśnie izraela i USA? :P

0

@TR3YWAY żadnych prażynek i żadnego meczu, bo o 22:00 robota ;)

0

@Pablozeusz albo zrobić obraz w obrazie i samemu zrobić multiligę ;)

0

@tomek8756 na tym świecie nie ma pracy, którą bym lubił ;)

1

@AxelF między ignorowanych ;)

1

@AxelF nie wszystkich. Raptem cztery osoby

5

Wiatr kołysze w locie ćmy,
Wilki śpią mocno, że aż strach



3

@sergio5 I niech śrubuje ten rekord! ;)

0

@marcin62 Jeszcze jednego komentatora mam w ignorowanych i póki co to tyle :P

0

@adamek20151 wczoraj dodałem go do ignorowanych :P

1

@Kgorecki2500 Bo te jego historyjki są żenujące, a nie śmieszne.

3

Ale @AxelF się wpieprzył między wódkę a zakąskę :P
https://zapodaj.net/plik-W4zDQ75EUD

3

@DonAndrzejos i dobrze, oby był nim jak najdłużej.

6

@Filipem albo pierwszego lepszego eksperta z la ramblii

4

I cyk. Katar pokonany w trzech setach :P

0

I cyk Polska 1:0 Katar

0

@Gary albo pędził swoją beemką 300km/h :P

0

Katar mocny jak Rumunia, a przynajmniej na początku meczu :P

0

Spodek odleciał! :P

1

@Encore Można by go jeszcze naturalizować, bo od czasu Zagumnego nie mamy fenomenalnego rozgrywającego, są dobrzy/bardzo dobrzy, ale czegoś im brakuje :P

4

@HarveySpecter jeżeli nie wpływa to na powrót do zdrowia i jest adnotacja, że chory może chodzić to można iść na WŁASNE wesele.

0

@Konradowskyy i pamiętaj o zasłanianiu ust Innosa.

2

@gumaz 2 razy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?