tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JanZagloba Słuchałeś piosenek "Egzorcysta" i "Egzorcysta 2"? :P
0
@JanZagloba Egzorcysty nie mogę oglądać. Za to trzeba płacić...
1
@spiderman1899 chyba na YouTube jest. To jest film o Lambercie.
2
@spiderman1899 Oglądałeś "Pół wieku poezji później"? O wiele lepsze jest niż twór netflixa
0
@kubix05 jeszcze jedna noc ;)
0
@PatrychoO chyba nigdy nie pobierałeś aktualizacji do Warzone :D
1
@RoberDzik Kurczak, ryż i kreatyna zrobią z ciebie...
0
@A4ron Rosję mogli ze wszystkiego wyrzucić to dlaczego nie mogą właśnie izraela i USA? :P
0
@TR3YWAY żadnych prażynek i żadnego meczu, bo o 22:00 robota ;)
0
@Pablozeusz albo zrobić obraz w obrazie i samemu zrobić multiligę ;)
0
@tomek8756 na tym świecie nie ma pracy, którą bym lubił ;)
1
@AxelF między ignorowanych ;)
1
@AxelF nie wszystkich. Raptem cztery osoby
5
Wiatr kołysze w locie ćmy,
Wilki śpią mocno, że aż strach
3
@sergio5 I niech śrubuje ten rekord! ;)
0
@marcin62 Jeszcze jednego komentatora mam w ignorowanych i póki co to tyle :P
0
@adamek20151 wczoraj dodałem go do ignorowanych :P
1
@Kgorecki2500 Bo te jego historyjki są żenujące, a nie śmieszne.
3
Ale @AxelF się wpieprzył między wódkę a zakąskę :P
https://zapodaj.net/plik-W4zDQ75EUD
3
@DonAndrzejos i dobrze, oby był nim jak najdłużej.
6
@Filipem albo pierwszego lepszego eksperta z la ramblii
4
I cyk. Katar pokonany w trzech setach :P
0
I cyk Polska 1:0 Katar
0
@Gary albo pędził swoją beemką 300km/h :P
0
Katar mocny jak Rumunia, a przynajmniej na początku meczu :P
0
Spodek odleciał! :P
1
@Encore Można by go jeszcze naturalizować, bo od czasu Zagumnego nie mamy fenomenalnego rozgrywającego, są dobrzy/bardzo dobrzy, ale czegoś im brakuje :P
4
@HarveySpecter jeżeli nie wpływa to na powrót do zdrowia i jest adnotacja, że chory może chodzić to można iść na WŁASNE wesele.
0
@Konradowskyy i pamiętaj o zasłanianiu ust Innosa.
2
@gumaz 2 razy ;)