tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN katowicki :D
0
Jakość transmisji jakby mecz był rozgrywany daleko na wschodzie :P
0
@kulek22 Wróci na następne MŚ ;)
0
Spodek odleciał! :P
@July_6_BcN jest oglądane? :P
0
@Czyhrynski Age of Empires, Monster Truck Madness 2, DSJ 2.1, Tzar: Ciężar korony, Kozacy, Elastomania, jakieś NFS'y, Gothic, Wiedźmin 1 oraz, Super Mario Bros, Tenis, Excitebike, Olimpiada, Circus Charlie.
1
Godzina do meczu :)
1
@tomek8756 Benzyna :P
0
@adamek20151 Mistrzostwa Świata w siatkówce.
0
@michal26 Bułgaria nie jest chłopcem do bicia, to od dawna mocna drużyna, choć słabsza niż była całkiem niedawno.
0
@spiderman1899 a ten komentarz po co tak sztucznie rozwleczony?
5
@Arden Z wyglądu zaczyna przypominać Kim Dzong Una :P
0
@BorzyKrzys ale to ty dzwonisz.
2
Czy będzie "życie" w skokach "po Stochu"?
@July_6_BcN @mordini123 @Criss18Barca
1
@gumaz To nie jest scenariusz jakieś komedii z lat '80 ubiegłego wieku? :P
0
@Kgorecki2500 szczególnie gdy rywalizuje się z cziterami w grach :P
0
@Majkel34 Specjalna operacja wojskowa :P
2
Kosmiczne struny odtworzone w komputerze kwantowym - AstroSzort
0
@Ku84fcb z 80, po dwóch zawałach, udarze, z rakiem z przerzutami i milionami na koncie i oczywiście, żeby te pieniądze mi się należały po jej śmierci ;P
0
@karci0 i ananas na to :P
0
@BezglutenowyPedri jej były również ;)
4
Ghostrunner 2 za darmo na Epicu
https://store.epicgames.com/pl/p/ghostrunner-2
1
@Stinger_ mam tak samo jak Ty ;)
4
@John_Doe może być, jak najbardziej, ale wcale nie musi ;)
0
@JohnKennedy a pomyśl co by było gdyby to był Vinicius
1
@Pomimo27 dlaczego? Jednego cudu nad Wisłą już dokonała ;)
1
@BulaKG tam nie ma internetu ;)
2
@Conradxc Obecnie żaden, z byłych pan prezydent Kwaśniewski ;)
1
Komentarz usunięty
2
@MirusAmisz Z całą pewnością nie bieżącego.
1
@matirix20 oba narody mają coś w sobie, że lubią strzelać ;)