tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@Kgorecki2500 Ten kto to wstawił pewnie będzie miał niedługo wypadek :P
2
@Szczygiel06 I karny dla Realu!
3
Do ćwiczeń wystarczy sam gryf
https://media.discordapp.net/attachments/960944784942440460/1405663008159698984/529739275_1142531307909635_8890065059006401687_n.png?ex=689fa531&is=689e53b1&hm=16d2f2612a1fa7f02febac2f9a87d8ad840f0d6b5a86097d1edd12dab4a96e3d&=&format=webp&quality=lossless&width=1620&height=1502
1
@norbi77 Grało się ubiegłym roku i trochę taniej było kupione :P
0
@Arden kogoś zupełnie nieznanego, bo istnieje minimalna szansa, że będzie uczciwy.
1
@Kondziubarca pocą się przez temperaturę otoczenia
1
@agaFCB dokładnie tak ;) a przy tym, którym obecnie jeżdżę to jedna szyba się nie otwiera, a druga jak jej zagra ;D
1
@agaFCB ja mam dwa auta, w jednym mam nabitą, a w drugim nie. Zgadnij, które od dwóch tygodni jest u mechanika ;)
3
@D10SLEO i się przejść w takich po stolicy ;)
1
@Kgorecki2500 cała ta produkcja jest piękna ;)
0
@July_6_BcN w rzeczywistości nic się nie zgadza :D
0
@marcin62 ja właśnie też mam drugą zmianę i jeszcze chcą, żeby przyjść na 12 godzin :D
0
@Hosh a to swoją drogą :)
1
@Bernard777 ja ma akurat blaszany, także porównywalnie
2
Robota w taką pogodę powinna być zakazana.
1
@macio_944 taktyk ;)
9
@kundee poszło zgłoszenie i prawdopodobnie dostaniesz perm bana ;)
1
@Kinginiesta wydaje Ci się
0
@FCB24 oby kryzys się tylko pogłębiał i nigdy z niego nie wyszli ;)
0
@CLS63AMG ukradłem dla ciebie rower. Teraz masz dwa czy nie masz żadnego?
0
@NeroTFP1 to tak samo jak z polityką ;)
0
@FcPortoFan1999 no, za rok ;)
10
Komentarz usunięty
0
To czekamy na pozdrowienia z lr na jutubach :P
0
@4drian0 Wydaje się, że ma źle ładunek rozłożony :P
1
@PatrychoO a to nie jest po rusku czy niemiecku ;)
2
@PatrychoO Po siedzibie OpenAI, żeby zapobiec powstaniu Skynetu :P
0
@DTMisTheBest Kubica :P
4
@Seledynowy Wstawią kible i można grać :P