0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

@Kgorecki2500 Ten kto to wstawił pewnie będzie miał niedługo wypadek :P

2

@Szczygiel06 I karny dla Realu!

1

@norbi77 Grało się ubiegłym roku i trochę taniej było kupione :P

0

@Arden kogoś zupełnie nieznanego, bo istnieje minimalna szansa, że będzie uczciwy.

1

@Kondziubarca pocą się przez temperaturę otoczenia

1

@agaFCB dokładnie tak ;) a przy tym, którym obecnie jeżdżę to jedna szyba się nie otwiera, a druga jak jej zagra ;D

1

@agaFCB ja mam dwa auta, w jednym mam nabitą, a w drugim nie. Zgadnij, które od dwóch tygodni jest u mechanika ;)

3

@D10SLEO i się przejść w takich po stolicy ;)

1

@Kgorecki2500 cała ta produkcja jest piękna ;)

0

@July_6_BcN w rzeczywistości nic się nie zgadza :D

0

@marcin62 ja właśnie też mam drugą zmianę i jeszcze chcą, żeby przyjść na 12 godzin :D

0

@Hosh a to swoją drogą :)

1

@Bernard777 ja ma akurat blaszany, także porównywalnie

2

Robota w taką pogodę powinna być zakazana.

1

@macio_944 taktyk ;)

9

@kundee poszło zgłoszenie i prawdopodobnie dostaniesz perm bana ;)

1

@Kinginiesta wydaje Ci się

0

@FCB24 oby kryzys się tylko pogłębiał i nigdy z niego nie wyszli ;)

0

@CLS63AMG ukradłem dla ciebie rower. Teraz masz dwa czy nie masz żadnego?

0

@NeroTFP1 to tak samo jak z polityką ;)

0

@FcPortoFan1999 no, za rok ;)

10

Komentarz usunięty

0

To czekamy na pozdrowienia z lr na jutubach :P

0

@4drian0 Wydaje się, że ma źle ładunek rozłożony :P

1

@PatrychoO a to nie jest po rusku czy niemiecku ;)

2

@PatrychoO Po siedzibie OpenAI, żeby zapobiec powstaniu Skynetu :P

0

@DTMisTheBest Kubica :P

4

@Seledynowy Wstawią kible i można grać :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?